dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 28
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 544
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piotrekDG

    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    0

    Domyślnie MAŁY, TANI ale własny - w poszukiwaniu projektów bardzo tanich w budowie

    Jak wiadomo łatwo jest wybudować piękny dom za duże pieniądze. Natomist za małe pieniądze.... to jest coś!
    Może się ktoś pochwali w jakiej cenie udało mu się zamknąc całą inwestycję budowlaną (pod klucz). Zapraszam. Jeśli jest ktoś taki to proszę niech się pochwali, a napewno jest czym.
    przygotowuje sie do budowy domu

  2. #2

    Domyślnie

    Piotrku co prawda ni eskończyłem jeszcze swojego domku ale jednego czego sie nauczyłem na etapie budowy to to by do teoretycznej ceny jakiegos etapu budowy dodac kilka procent na dziwne i nieprzewidywalne wydatki...zawsze sie coś urodzi, druga rada to targowac sie ile da w hurtowniach..jak już mas zupatrzoną hurtownie to wjechac do niech spytac ile dadza rabatu jak powiedza ze 10 % to ty powiedz ee to firma X daje 15% i transport gratis. a przy zapłacie jeszce sie spytać o upust bo płacisz gotówką !!! a jak nie beda chcieli dac to powiesz ze zapłacisz kartą (wtedy operator kart bierze od hurtowni chyba 3% od kwoty)i będa w plecy ...
    Powodzenia na nowej budowniczej dordze życia

  3. #3

    Domyślnie PROJEKTY MAŁYCH DOMKÓW,pomocy!

    Chciałabym prosić forumowiczów o podanie mi stron internetowych z ciekawymi projektami małych domków (niedrogich w budowie) o powierzchnii użytkowej do 120m2.Przejrzałam już chyba z tysiąc stron i wciąż nie znalazłam tego jedynego.Może ktoś z was budował jakieś zgrabne"maleństwo" ze strony której jeszcze nie widzialam.
    edzionka

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Przejdź do projektów tam znadziesz linki do różnych biur arch.
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  5. #5

    Domyślnie

    Polecam parterowy Murator D09 "Dom na 102" - 102 m2,
    chyba dosc nieskomplikowany i szybki w budowie -

    hej - Krzysiek

  6. #6

    Domyślnie

    Proponuję przejrzeć www.male-domy.com.pl, ja buduję STAR 11-maleństwo. Pikuś

  7. #7

    Domyślnie

    Pikus suuuuuper malenstwo. A gdzie ty schowasz kotlownie?

  8. #8

    Domyślnie

    Zapomniałem napisać, że dorobiłem piwnicę, A chatkę buduję dla dwojga na starość po prawie 40-letnim mieszkaniu w szuflandii. Pozdrawiam Pikuś

  9. #9

    Domyślnie

    Ciekawe i sprawdzone projekty ma Murator:
    http://www.projekty.murator.pl/wynik...imageField.y=7, ja wybrałem


    polecam

  10. #10

    Domyślnie

    Ja buduję mały domek o pow. użytkowej 109 m2. Jest bardzo "ekonomiczny" w budowie i eksploatacji. Służę radą.

    http://agrobisp.com.pl/cgi-bin/store...em=181&usid=1/

  11. #11

    Domyślnie

    Aniu jaki ładny będziesz miała

    Dla mnie bomba

  12. #12

    Domyślnie

    Miku99

    juz go nawet trochę mam - co prawda jutro dopiero wstawiają okna, ale mury i dach juz jest. Śmieszne jest to , że wygląda identycznie jak w katalogu - białe ściany i czerwony dach. tylko okna będą prawie białe.

    Dla mnie też jest bomba, no może taka mała bombka, bombeczka

  13. #13

    Domyślnie

    Aniu99 jak pewnie zauważyłaś ja również pałacu nie buduję. Wychodziłem z założenia, zę lepiej mały zbudować i ładnie wykończyć niż latami na budowy placu... mieszkać. Zresztą sytacja ekonomiczna i tak dużego manewru mi nie dawała.

    Chetnie poznałbym Cię... gdybyś kiedyś przypadkiem do Wawy... to mój dom (mieszkanie) i rodzina stoi otworem dla Takich...(cyt.)Gitarą i Piórem

  14. #14

    Domyślnie

    Miku99

    Jest mi bardzo przyjemnie, może jakos sie spotkamy. Przecież do W-wy mam niedaleko...

  15. #15

    Domyślnie

    Jak zakupy łazienkowe, czy kontaktowałaś się, Aniu?

  16. #16

    Domyślnie

    Miku
    Jeszcze nie, bo mam głowę zajętą oknami - jutro wstawiają a pogoda - gastronomiczna. w dodatku na działce mam staw. tylko łódki brak!

  17. #17

  18. #18

  19. #19

    Domyślnie

    Moja propozycja to: www.studioatrium.pl
    poszukaj tam i już. Ja buduję GLX19.
    Powodzenia w trafnym wyborze projektu.

  20. #20

    Domyślnie

    Georg, pobiłeś mnie. A już myślałem, że jestem najmniejszy To moje maleństwo wywołało małą sensację w okolicy, było nawet kilka pielgrzymek chcących obejrzeć . Tobie gratuluję ładnego ganku, ja nad wejściem cały czas pracuję! Serdecznie pozdrawiam Pikuś

Strona 1 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony