dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 28 z 28
Pokaż wyniki od 541 do 544 z 544
  1. #541
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    wrysuj jednak może meble i urządzenia na swoim rzucie, co?

  2. #542

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	17,6 KB
ID:	394990

    Nie wiem dlaczego na tym obrazku toaleta w łazience ma taki dziwny kształt, chociaż dałam normalny rozmiar...W wielkościach nic nie zmieniałam prócz WC, zwiększyłam o 20 cm długość kosztem "gospodarczego".

    Tylko czy jest szansa na postawienie 65 użytkowych (czyli ok.85 m2 całkowitych) za 100 tys?

    Mogę jeszcze zrobić tak i postawić dom z poddaszem ze stropem drewnianym na wiązarach ok.50 m2 (czyli ok.65 m2 całkowitych) i wykończyć na razie dół.

    Cały czas się zastanawiam co lepsze...
    Ostatnio edytowane przez ewachowiak ; 17-08-2017 o 15:10

  3. #543
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    naprawdę nie wiem jak chcesz zmieścić się w tej toalecie. Chyba, że przy otwartych drzwiach i siedząc bokiem.
    Nie wiem jak chcesz wejść do łazienki, skoro na wejściu masz umywalkę.

    Co do koszów budowania domu - mając 100 tyś nie pakowałabym się w budowę.
    20 tyś pochłoną same koszty podstawowe - mapki, kierbud, geodeta, przyłącza.

  4. #544

    Domyślnie

    Chyba masz rację, choć z domu nie zrezygnuję. Pomyślę jednak o projekcie do dalszej rozbudowy ale chyba w poziomie, a nie w pionie. W sieci takiego nie znalazłam, ale gdzieś przeczytałam, że najlepiej jak rozbudowa nie rujnuje tego co już jest, tylko na razie trudno mi to sobie wyobrazić

    Plan mam taki: jedna większa sypialnia, jedna mniejsza na gabinet (i do przenocowania gości), plus salon z aneksem. Drzwi powinny być rozsuwane aby w razie czego móc zwiększyć wielkość o sypialnie i zintegrować z resztą (chociaż o gabinet). Jeden pion kanalizacyjny. Do dalszej rozbudowy.

    Na początek ok.50 m2 (czyli wielkość pewnie z11) plus minus 5m2 a reszta w miarę zapotrzebowania. Nie ma co jednak robić takich klitek bo a nuż coś się przyda...

    Znalazłam na stronie http://tinyhousetalk.com/600-sf-small-house-remodel/ rzut domu ok.55 m2 który jest chyba najbliższy mojemu ideałowi, nie ma jedynie wiatrołapu...

    Coś czuję, że takiego projektu typowego raczej nie ma...Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	600-SF-Ravenna-Small-House-Remodel-Atelier-Drome-05.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	62,9 KB
ID:	395211
    Ostatnio edytowane przez ewachowiak ; 21-08-2017 o 06:06

Strona 28 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony