dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 28
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 544
  1. #41

  2. #42
    krab
    Guest
    krab

    Domyślnie


    Polecam domy z Archetona wiem że mają też małe domki ja mam od nich
    KRABA są też różne jego odmiany. Mają oddział w Warszawie na Bartyckiej 26 paw 36E tel. 840.42.20 jest to bardzo pomocne że można wszystko zalatwić na miejscu, są sympatyczni pomogą, doradzą strona www.archeton.pl , miłego szukania
    [img][/img]

  3. #43

    Domyślnie Pilnie poszukuję małego domku

    Poszukuję projektu około 100 m plus garaż lub wiata. Dach dwuspadowy, moze być z małą lukarnią, ciekawe wejście frontowe. Interesował by mnie układ dwa pokoje nadole i dwa pokoje u góry.
    Wcześniej rozważałam projekt APS 68 z Archi-Projektu, ale tam jest jeden pokój na dole. W układzie dwa plus dwa mogłabym rozłozyć budowę na etapy (względy finansowe i szybsza możliwość zamieszkania), byłoby to również korzystne ze względu na małe dziecko, które na razie było by w pokoju obok.

  4. #44
    krab
    Guest
    krab

    Domyślnie

    Zobacz Kraba z www.archeton.pl tam jest jeden pokój ale może salon byś podzielił na 2 części i narazie jakoś przetrzymał to jest super domek
    mało jest domów z 2 pokojami na dole ale jak znajdę to napiszę

  5. #45

    Domyślnie

    Polecam projekty Konwalia lub Lilia z pracowni Horyzont. Ja miałam podobne załozenia przy poszukiwaniu projektu - wybrałam ostatecznie Rominę z biura Archigraph ( jest trochę mniejsza ) i doprojektowłam do niej garaż.

    Pozdrawiam.

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.206

    Domyślnie

    Cytat Napisał krab
    Zobacz Kraba z www.archeton.pl tam jest jeden pokój ale może salon byś podzielił na 2 części i narazie jakoś przetrzymał to jest super domek
    mało jest domów z 2 pokojami na dole ale jak znajdę to napiszę

    Ponawiam moje pytanie czy masz prowizja za kraba ? I jego natretne "wcskanie" ?
    Dźwigary deskowe /projekt/ do samodzielnego wykonania. Zainteresowany ? Pisz na priv.

  7. #47
    Guest

    Domyślnie

    ja z kolei polecam Grażynkę, Basię, Agnes, Freda (!) a w szczególności Miłkę II z Archipelagu, wejdż sobie na stronę www.archipelag.pl , tam jest sporo ciekawych propozycji, można też spotkać się niezobowiązująco w biurze Archipelagu we Wrocławiu lub Warszawie, i porozmawiać z "ludźmi" ja tak zrobiłem, było bardzo miło i teraz wszystkim polecam, kontakt do biur jest na stronie Archipelagu i naprawdę polecam

  8. #48

  9. #49

  10. #50
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie Re: Proponuje W - 21-12

    Cytat Napisał hdi206
    http://www.postawdom.pl/produkt.php?dz=01_budynki%20jednorodzinne&nazwa_pr ojektu=W-21.12

    Pozdrawiam
    PLE

    ooo fajne
    Budujesz czy masz zamiar go budować?

  11. #51

    Domyślnie

    A ja polecam Ci Dom w borówkach. Sam go właśnie buduje, rodzina 2+2. Nie jest wielki ale przynajmniej wiem, że go wykończę, bo najbardziej dziwi mnie rozpoczynanie budów, na których dokończenie nikogo nie stać. Potem gazety pełne są ogłoszeń typu: sprzedam stan surowy otwart, dom 300m.
    Po co komu taka landara, kto to ogrzeje, za co tyle metrów wykończyć ?

    Pozdrawiam,
    tOMEK
    Łatwiej kijek obcieńkować niż go potem pogrubasić.
    GG:1605956

  12. #52

    Domyślnie

    [urlhttp://www.archon.pl/index.php?act=32&lang=pl&sid=m410757176ec1b&intra= 722b5362d0cdde8e07549208d06a1c26&crc=351be446600ad df7888fad24be98f68b&lang=pl]Dom w Borówkach[/url]
    Łatwiej kijek obcieńkować niż go potem pogrubasić.
    GG:1605956

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał arrton
    A ja polecam Ci Dom w borówkach. Sam go właśnie buduje, rodzina 2+2. Nie jest wielki ale przynajmniej wiem, że go wykończę, bo najbardziej dziwi mnie rozpoczynanie budów, na których dokończenie nikogo nie stać. Potem gazety pełne są ogłoszeń typu: sprzedam stan surowy otwart, dom 300m.
    Po co komu taka landara, kto to ogrzeje, za co tyle metrów wykończyć ?

    Pozdrawiam,
    tOMEK
    Święte słowa

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał arrton
    [urlhttp://www.archon.pl/index.php?act=32&lang=pl&sid=m410757176ec1b&intra= 722b5362d0cdde8e07549208d06a1c26&crc=351be446600ad df7888fad24be98f68b&lang=pl]Dom w Borówkach[/url]
    Aarton, czy to jest ten projekt który wybrałeś po niefortunnym zakupie c64a ? Napisz jak Ci dalej poszło z tym "oddawanym" projektem - może nawet w tamtym wątku . Pozdrawiam.
    Lepiej .......... nie mówić !

  15. #55
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kitek

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    9

    Domyślnie

    zobacz ten projekt, ma wszystko czego szukasz. sam go będę budował. myślałem intensywnie nad "borówką" ale WB-3303 pobił borówkę
    http://www.agrobisp.com.pl/cgi-bin/s...tem=381&usid=1

  16. #56

    Domyślnie

    Właśnie projekt W-21.12, który proponował hdi 206 też ktoś mi polecił i myślę, że jest całkiem fajny. Podoba się on głównie mojemu mężowi. Napisz jeżeli w ogóle tutaj zaglądasz czy go masz zamiar budować czy już kupiłeś ten projekt

  17. #57

    Domyślnie mały

    ostanio trafiłam na ZORZE z pracowni domus http://domus.wroc.pl/projekt/zorza zerknij na nią.
    Jest mała ale ma wszystko (a co ważne ma i pom. gospodarcze i spiżarkę i strych - jest gdzie pranie wywiesić) przy takiej powierzchni "ma dużo w sobie" Ale najlepiej sam zobacz... może to bedzie właśnie ten którego szukasz
    Ostatnio edytowane przez balba ; 22-04-2013 o 09:57

  18. #58

    Domyślnie Jaki powinien być projekt aby zminimalizować koszty budowy

    Proszę o rady jak nalepiej "ustawić" pewne rzeczy, że by oszczędności już wynikały z projektu np. że łazienki parter -piętro czy też poddasze powinny iść w jednym pionie bo jest wtedy mniej rur do poprowadzenia (oszczędność), gdzie najlepiej umiejscowić kotłownię w domu jaki musi być minim. jej wymiar, bo przecież tą z projektu można zmniejszyć i zrobić np sąsiednią łażienkę ciut większą.
    kto uważa że wpadł na jakieś genialne rozwiązania proszę o rady.
    PS na projekty z jakim dachem nalepiej się zdecydować, czy dwuspadowy jest najtańszy?

  19. #59
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    och, takich rad jest cala masa, a zależą też bardzo od dzialki.
    zwarta bryla - tansze ogrzewanie
    proste fundamenty
    prosta konstrukcja dachu
    odpowiednie naslonecznienie
    blokowanie pionów - instalacje i wentylacja
    ergonomia (najwazniejsza w kuchni) i odpowiedni ciag roboczy...
    to tylko wybrane...
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

  20. #60

    Domyślnie

    Witam

    Ja bym jeszcze zwrocil uwage na to, aby dom sie skladal z typowych elementow- np. okna, belki stropowe, itp.

    Pozdrawiam

    Konrad

Strona 3 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony