dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 60

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie ile za polozenie blachodachowki

    Jak myslicie ile zaplace za prosty dach dwuspadowy 200m2.mam na mysli rozebranie starej dachowki i polozenie nowej blachodachowki wraz z wymorowaniem kominow (2szt. ) + rynny i jaka blachodachowke wybrac poleccie dobrego dystrybutora w okolicy wroclawia

  2. #2

    Domyślnie

    ja place 18PLN z rynnami. panowie juz odeskowali dach i wymurowali kominy

  3. #3
    PL
    Guest
    PL

    Domyślnie

    Pilnujcie ekipę, żeby nie cieła kontówką.

    PL

  4. #4
    janek v
    Guest
    janek v

    Domyślnie

    dlaczego?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał tom soyer
    ja place 18PLN z rynnami. panowie juz odeskowali dach i wymurowali kominy
    18 za metr a ile za kominy i co wchodzi w sklad roboty(skad jestes?)

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał pchlistosc
    Cytat Napisał tom soyer
    ja place 18PLN z rynnami. panowie juz odeskowali dach i wymurowali kominy
    18 za metr a ile za kominy i co wchodzi w sklad roboty(skad jestes?)
    za kominy nie wiem ile. moglbym powiedziec gratis bo szef firmy nie policzyl mi ich. firma robi remont calego dachu. za 18 zlotych robia blache na kopertowym dachu z obrobka 4 wykuszy i montazem rynien. cena za metr dachu a nie metr blachy.

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800)
    brachol

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Skąd
    Poznań
    Posty
    2.947
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał janek v
    dlaczego?
    do jak sie tnie gumowka to sie wytwarza wysoka temperatura i niszczy sie powloka malarska. Blachy malowane powinno sie ciac nozycami recznymi albo mechanicznymi i zabezpieczac antykorozyjnie zeby nie zdzewialy kanty

  8. #8

    Domyślnie Ile za położenie blachodachówki ?

    Jestem na etapie wyboru dekarza, jeden z nich powiedział że za połozenia Planja Regola + membrana + rynny z okapami chce 6000 tys brutto dach o powierzchni 210m2, chyba trochę dużo ? Co wy na to?
    PRO

  9. #9

    Domyślnie

    co to wszyscy macie dachówki?
    PRO

  10. #10
    Peter
    Guest
    Peter

    Domyślnie

    Ja zapłaciłem 2500 zł za 200 m2 z "0" VAT ale tylko za blachę i orynnowanie. Membranę, łaty, kontrłaty położyłem sam i było to 1,5 roku temu.

    Peter

  11. #11

    Domyślnie Re: Ile za położenie blachodachówki ?

    Cytat Napisał PRO
    Jestem na etapie wyboru dekarza, jeden z nich powiedział że za połozenia Planja Regola + membrana + rynny z okapami chce 6000 tys brutto dach o powierzchni 210m2, chyba trochę dużo ? Co wy na to?
    30 zł/m2 to trochę sporo uwzględniając fakt że znajomemu kładli gont za 15 zł/m2 z obróbkami.
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  12. #12

    Domyślnie blacha

    witam, na śląsku cena za połozenia Planja Regola + membrana + rynny z okapami standardowo pobierane sa stawki od 18 do 20zł/m2.

    Pzdrawiam

  13. #13

    Domyślnie

    Może ktoś za Śląska chce u mnie położyć regole?
    PRO

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Andrzej.S

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    40
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie Ile za położenie blachodachówki ?

    Muszę pokryć dach dwuspadowy blachodachówką. Powierzchnia efektywna 200 m kw. Arkusze nie cięte na długości. Wykonawca zapronował mi 20 zł za mkw w tym położenie łat, folii oraz rynien. Wydaje mi się drogo ale daje 5 lat gwarancji. Chciałbym się zorientować jak się kształtują ceny w innych miastach (moja miejscowość liczy ok. 15.000 mieszkańców - bezrobocie ogromne).

  15. #15

    Domyślnie Ile za położenie blachodachówki ?

    Wczoraj rozmawialismy z wykonawcą ? naszego dachu fachowiec jest bardzo dobry - polecany przez wiele osób. Koszty są nastepujące położenie blachy + folia i kontrłaty 12 zł za m2. Obróbki 8 zł. za mb, oprawienie okien dachowych 200 zł za sztukę - proszę powiedzcie co sądzicie o wycenie ? duzo to czy w sam raz ? na czym da się zbic cenę /

    a może szukac dalej, tańszego ?

    Proszę o radę

  16. #16

    Domyślnie

    Okna Max 150zł.reszta normalnie!!!

  17. #17

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    ceny w miarę normalne.

    Jak jesteś gdzieś z okolic między Skierniewicami a Warszawą, lub samych skierniewic, to możemy polecić ekipę, co w zeszłym roku brali od nas po 8PLN za m2 i mb oraz 100 PLN za okna.

  19. #19

    Domyślnie

    Jestem z Mińska Mazowieckiego - więc chyba nie po drodze

    Ale bardzo dziękuję
    Dorota

  20. #20

    Domyślnie czy 30 zł/m za robociznę położenia blachodachówki...

    Witam zwracam się z pytaniem do forumowiczów z okolic Szczecina, czy za robociznę krycia dachu tzn. poczynając od papy...kończąc na położeniu blachodachówki i docieńcie rynien, cena 30 zł/m to dobra cena??????
    pozdr atka

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony