dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szyszunia

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    8

    Domyślnie projekt KASKADA pracownia ARCHTIM

    Zamierzam zbudować domek KASKADA z Archtim ( www.archtim.pl ). Czy ktoś z forumowiczów realizuje juz ten projekt, jeśli możecie dajcie znać jak Wam idzie. Może macie jakieś zdjęcia, chętnie bym je obejżała.

  2. #2

    Domyślnie

    Polecam. Mieszkamy od 7 miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szyszunia

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    macie może jakieœ zdjęcia, jestem bardzo ciekawa jak wyglšda w rzeczywistoœci. Szczerze mówišc to pierwszy projekt, w którym nic chyba nie będę musiała zmieniać (zastanawiam się jedynie nad przeniesieniem drzwi od ubikacji na parterze). A Wy coœ zmienialiœcie?Zazdroszczę Wam, że macie już swojš KASKADĘ!

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szyszunia

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    macie może jakieœ zdjęcia, jestem bardzo ciekawa jak wyglšda w rzeczywistoœci. Szczerze mówišc to pierwszy projekt, w którym nic chyba nie będę musiała zmieniać (zastanawiam się jedynie nad przeniesieniem drzwi od ubikacji na parterze). A Wy coœ zmienialiœcie?Zazdroszczę Wam, że macie już swojš KASKADĘ!

  5. #5

    Domyślnie

    Zdjęć jest około 1000 co daje ok 15 Gb. Jutro postaram się podesłać kilka zdjęc. Drzwi w łazience na dole zmieniliśmy, tak aby nie było kolizji ze spiżarnią. Zrezygnowalismy jeszcze z jednego okna na poddaszu z 3 na 2 i uważamy że jest ok. I mała modyfikacja komina w salonie. I to wszystkie zmiany.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja też chciałem Kaskadę, ale za namowami zony mamy Pomeranię, z tego samego biura.
    Michał

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szyszunia

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    Bardzo ładny dom! Poczštkowo też wybrałam piętrowy(upatrzyłam sobie AMIGO z www.domoweklimaty.pl), ale potem okazało się, że nasze warunki zabudowy przewidujš jedynie dom z poddaszem uzytkowym. Kaskada akurat trafiła w sedno tego co nas interesowało - duży garaż, salon od ogrodu, antresola i inne rzeczy. Dziwię się jednak, ze tak mało osób buduje ten dom. Przeciez jest całkiem ładny.

  8. #8

    Domyślnie

    Nas w kaskadzie trochę przestraszyła wielkość dachu i widok domu od frontu. Ale pod względem funkcjonalności wydaje się naprawdę ok.
    Michał

  9. #9

    Domyślnie KASKADA ArchTIM - ktoś ma lub buduje?

    Witam! Poszukuję osób, które zbudowały domek według tego projektu lub dopiero budują. Bardzo mało jest osób, które realizują ten projekt. Jestem ciekawa ile nas jest i jak wyglądają Wasze domki? Ja zakończyłam właśnie pokrywanie dachu i pod koniec października wstawiam okna, drzwi i bramę garażową.

    http://www.archtim.pl/index.php?pid=2&prid=102
    Ostatnio edytowane przez humant ; 14-09-2011 o 09:12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony