dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie Vieri Divani-opinie

    Witam wszystkich.Ogladalismy wczoraj z mezem w Katowicach narozniki firmy Vieri Divani.Pani byla bardzo uprzejma i powiedziala ,ze robia rozmiary rowniez pod klienta.Rozrysowala nam naroznik ktory nas interesowal i dopasowala idealnie do rozmiaru ktorego szukalismy.Producent ten pochodzi z Kalwarii Zebrzydowskiej-czy mial ktos moze do czynienia z tym producentem lub jest posiadaczem ich sofy.Prosze o ewentualne informacje.DZIEKUJE I POZDRAWIAM

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anog

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-716
    Posty
    3

    Smile

    Ja mam mebelki do salonu od Vieri Divani. Jestem z nich bardzo ale to bardzo zadowolona. Zamawialismy je w Krakowie- (sklep na ul. Zakopianka) Czekalismy na nie ok 3 tyg.Są rewelacyjne.!!

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    anog -Dziekuje ci bardzo!!!Czy posiadasz jakas sofe,czy sa to meble?Jak dlugo uzytkujesz i jesli to mebel tapicerowany-jaki masz typ tapicerki ?Dziekuje raz jeszcze za odzew!!!!

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał anog Zobacz post
    Ja mam mebelki do salonu od Vieri Divani. Jestem z nich bardzo ale to bardzo zadowolona. Zamawialismy je w Krakowie- (sklep na ul. Zakopianka) Czekalismy na nie ok 3 tyg.Są rewelacyjne.!!
    Hmm... Jesteś z Krakowa i nie wiesz, że w Krakowie nie ma ulicy Zakopianka (jest Zakopiańska)...

  5. #5

    Domyślnie

    ...a w Krakowie właśnie mówi się na nią Zakopianka

    A jak tam Wasze dalsze odczucia na temat użytkowania mebli z Vieri Divani.. Planuje tam zakup stołu oraz narożnika..


  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Ja juz zakupilam-4 miesiace temu.Zamowilismy naroznik ,ktory zrobili nam pod konkretny wymiar(3,5 na 3,5 metra).Niestety pojutrze przyjezdzaja odebrac naroznik do reklamacji ...po raz drugi...Pierwszy raz odbierali go po tygodniu.Cos sie dzieje ze sprezynami i trzeszczy niemilosiernie.Musze jednak przyznac ze wspolpraca od sprzedazy poprzez reklamacje nienaganna.Naroznik kupowalismy przez salon w Katowicach.POZDRAWIAM

  7. #7

    Domyślnie

    To mnie zmartwiłaś bardzo, ponieważ po zwiedzeniu dziesiątek sklepów w Krakowie, Katowicach, Bielsku i Kalwarii meble z z vieri divani wydają się być jedynymi, które mi odpowiadają.. nowoczesne w rozsadnej cenie.. tylko szkoda że ta jakość w takim razie zostawia wiele do życzenia :-(

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Lykke-moze poprostu mielismy pecha...ale panowie baaardzo przepraszali i zapewnialii ze niezdarzaja im sie tego typu problemy .My jednak pomimo tego incydentu nadal bierzemy ich pod uwage bo chcemy zamowic druga sofke-fotel.
    POZDRAWIAM I MAM NADZIEJE ZE NIENAROBILAM STRASZNEGO MENTLIKU W GLOWIE

  9. #9

    Domyślnie

    Jeżeli bym miała wybór to pewnie bym się jeszcze nad zakupem zastanawiała, ale meble od nich po prostu wyjątkowo mi przypasowały.. i dzisiaj jadę je wreszcie zamawiać .. ;-)

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie


  11. #11

    Domyślnie

    ostatecznie zdecydowałam się na narożnik perfection

    zobaczymy tylko jak będzie wyglądał w rzeczywistości - bez takiej panoramy za oparciami ;-)

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kawasaki

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lykke Zobacz post
    ostatecznie zdecydowałam się na narożnik perfection

    zobaczymy tylko jak będzie wyglądał w rzeczywistości - bez takiej panoramy za oparciami
    Witam!

    wiem, ze minął już ponad rok od powyższego wpisu ale jestem bardzo ciekawa opinii na temat tego narożnika. Strasznie mi się podoba i zastanawiam się nad jego kupnem... Z góry dzięki za informacje. Pozdrawiam

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ranny ptaszek

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-546
    Posty
    1

    Domyślnie

    Nareszcie mój salon wygląda jak należy! Wczoraj panowie (dodam, że rzetelni i wiedzą co robią!) przywieźli mi zamówiony narożnik. Jest taki jak ten w linku tylko mój ma inny kolor oczywiście
    Perfection


    Ostatnio edytowane przez joliska ; 17-05-2013 o 15:09

  14. #14

    Domyślnie

    Narożnik świetny ! Nie używam go do spania, więc czy wygodny do tego celu - sama nie stwierdzę - znajomym spało się dobrze
    Pikowanie nie wygląda tak jak na wizualizacji - jest bardziej delikatne. Moja sofka jest w odcieniu ciemnej szarości plus ciutkę jaśniejsze poduszki.
    Narożnik posiada półki - podwójną z jednego boku, drugą na obrotowym przegubie od strony leżanki - idealna na laptopa
    Pozdrawiam !

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wilczyca4444

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    1

    Domyślnie

    Szwagierka kupiła stół i krzesła - jest meeeeega zadowolona. Mimo, że nie mieszka w Krk to i tak panowie przywieźli i wnieśli do domu! Więc ja też postanowiłam kupić narożnik mam go od poł roku i mogę śmiało polecić wszystkim tym którzy szukają mebli pod wymiar w bardzo dobrej jakości i dobrej cenie!!!!!!

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anog

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-716
    Posty
    3

    Domyślnie re

    Cytat Napisał Gabi.gg Zobacz post
    Hmm... Jesteś z Krakowa i nie wiesz, że w Krakowie nie ma ulicy Zakopianka (jest Zakopiańska)...
    Ojej. Przepraszam bardzo, że użyłam złej nazwy ulicy. Dziękuję serdecznie za korektę z Twojej strony. Myślę, że bez Twojej pomocy nikt by się nie domyślił o jaką ulicę chodzi. Prosimy o więcej takich spostrzegawczych ludzi na forum!!!
    Po co tacy złośliwi ludzie zabierają głos. Satysfakcje Ci to sprawia czy co??

    A co do Vieri Divani to nadal gorąco polecam. Przez 2 lata użytkowania mebelków nic się z nimi nie stało złego. Dodatkowo zamówiliśmy u nich łóżko, które też działa bez zarzutów

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Producent stosuje widzę, zamiast wydac pieniądze na płatny profil stosuje tandetny chwyt z tworzeniem fikcyjnych kont i zachwalaniem swojego produktu.
    Dla mnie to dyskwalifikacja wiarygodności firmy.
    Może i mają dobry produkt, ale poprzez te jednopostowe wpisy wcale nie jestem tego pewna. Bo tak prymitywnie "reklamują się" ci, którym sprzedaż nie idzie (w związku z powyższym nie stać ich na profesjonalny marketing), albo mają mnóstwo krytycznych uwag na swój temat w necie i próbują się wybielać.

  18. #18
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zygrybin

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Kalwaria Zebrzydowska
    Kod pocztowy
    34-130
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam! Ja kupiłem też w Krakowie sofkę od nich, co się zwie Experience. W sumie znalazłem ją na youtubie. Ale spoko, jestem zadowolony bardzo. Głównie służy mi w salonie do siedzenia, czasami się walne w tygodniu na noc i fajno

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    znów wam sprzedaż siada, że nasyłacie jednopostowców na forum?

  20. #20

    Domyślnie

    Witam, ja natomiast mam pytanie, czy ktokolwiek z państwa miał taka sytuacje, że został wprowadzony w błąd z wymiarami (tym czy dane warunki spełnią "bariery architektoniczne") bądź oczekuje na meble kilka tygodni ponad termin określony w umowie?

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony