dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70
  1. #61
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    taka ciekawostka, syn służbowo dostaje co roku nowe auto a miesięcznie robi około 15-19 tys kilometrów i co miesiąc wymiana oleju ale firma sprzedaje te auta po roku i około 200 tys km

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    taka ciekawostka, syn służbowo dostaje co roku nowe auto a miesięcznie robi około 15-19 tys kilometrów i co miesiąc wymiana oleju ale firma sprzedaje te auta po roku i
    około 200 tys km
    Współczuję Twojemu synowi pracować w takiej firmie. On kiedyś wysiada z samochodu. Jest to w ogóle fizycznie możliwe zrobić miesięcznie 15-19 tyś km?

  3. #63
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Współczuję Twojemu synowi pracować w takiej firmie. On kiedyś wysiada z samochodu. Jest to w ogóle fizycznie możliwe zrobić miesięcznie 15-19 tyś km?
    ale próbowałem mu współczuć ale tylko do momentu w którym mi oznajmił ile zarabia , doszedłem do wniosku że ja bym chciał robić nawet dwa razy tyle km za taką kasę
    nowego golfa 7-kę odebrał około 10-tego października i już narąbał 11 tys w tym kilka dni chorobowego
    Ostatnio edytowane przez Konto usunięte_1* ; 08-11-2016 o 21:19

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    ale próbowałem mu współczuć ale tylko do momentu w którym mi oznajmił ile zarabia , doszedłem do wniosku że ja bym chciał robić nawet dwa razy tyle km za taką kasę
    nowego golfa 7-kę odebrał około 10-tego października i już narąbał 11 tys w tym kilka dni chorobowego
    Czyli diabeł zwany pieniądzem dopiął swego. Jest taki piosenka, jakże prawdziwa choć leciwa: "Za pieniądze ksiądz się modli, za pieniądze lud się podli, za pieniądze się ożenisz, za pieniądze żonę zmienisz". Ja wiem, że pieniądze są w życiu ważne, ale czy najważniejsze?
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  5. #65
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Czyli diabeł zwany pieniądzem dopiął swego. Jest taki piosenka, jakże prawdziwa choć leciwa: "Za pieniądze ksiądz się modli, za pieniądze lud się podli, za pieniądze się ożenisz, za pieniądze żonę zmienisz". Ja wiem, że pieniądze są w życiu ważne, ale czy najważniejsze?
    no raczej dla idei się nie pracuje tylko dla pieniędzy

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    no raczej dla idei się nie pracuje tylko dla pieniędzy
    Nie zrozumiałeś przekazu zawartego w moim wpisie. Czyli wszystko co napisałem jest prawdą. Smutne, że ten świat idzie na dno.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  7. #67

    Domyślnie

    Najlepszy będzie pojazd ekonomiczny np. Smart, taki 2-osobowy. Takie naleńkie , miejskie, nieduzo spalające benzyny.

  8. #68
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.843

    Domyślnie

    Ciekawe co (albo kogo) przewozi że mu tyle płacą.
    850 km dziennie (20 dni w tygodniu).
    Nudna praca i niebezpieczna i musi być sowicie wynagradzana.

  9. #69
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.843

    Domyślnie

    Najlepszy na dojazdy jest samochód służbowy.

  10. #70
    ELITA FORUM (min. 1000)
    tkaczor123

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    1.253

    Domyślnie

    Zgadzam się z d7d.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony