dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 82 z 85
Pokaż wyniki od 1.621 do 1.640 z 1686

Temat: Nasz Szymon

  1. #1621

    Domyślnie

    O dzięki martaibartek ;-] A o którym biurku piszesz ? O String czy tym dla Marysi ? A Marysia tak, idzie teraz od września do 1 klasy i ona jest rocznik 2008.
    A no i podobno przyszły próbki materiałów na panele zagłówka do łóżka . już się doczkeac nie mogę żeby je pomacać ;-]

  2. #1622
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    O tym biurku dla Marysi
    A jak jej nastawienie do szkoły? Jasiek rocznik 2009 tez zaczyna edukację w klasie I. Obawiam się jak to będzie...
    Pozdrawiam Was serdecznie!
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  3. #1623

    Domyślnie

    Cytat Napisał martaibartek Zobacz post
    O tym biurku dla Marysi
    A jak jej nastawienie do szkoły? Jasiek rocznik 2009 tez zaczyna edukację w klasie I. Obawiam się jak to będzie...
    Pozdrawiam Was serdecznie!
    A to biurko dla Marysi to takie tańsze znalazłam bo faktycznie widziałam podobne w takich cenach że prawie jak mój string
    A Marysia jak na razie dobrze jeśli chodzi o szkołę ;-] Ale ona już tam do zerówki chodziła więc idzie do swoich . Jakoś chyba się nie przejmuje jak na razie tą pierwszą klasą zobaczymy jak to będzie jak zacznie się nauka

  4. #1624
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał kanka9 Zobacz post
    mój string

    no właśnie, kiedy będzie ??

  5. #1625

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    no właśnie, kiedy będzie ??
    Na razie cisza ale tam okres oczekiwania do 10 tygodni więc jeszcze dużo czasu mają

  6. #1626
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał kanka9 Zobacz post
    Na razie cisza ale tam okres oczekiwania do 10 tygodni więc jeszcze dużo czasu mają
    buuu to czekam z Tobą Bo to moje ulubione

  7. #1627

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    buuu to czekam z Tobą Bo to moje ulubione
    No ja też czekam z niecierpliwością na jakieś info ;-] Choć i tak ja do końca wakacji po za domem więc mi nie potrzebne teraz , ale we wrześniu trochę mam zamiar porobić i w sypialni i w Miśki pokoju.

  8. #1628
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Monika m&m
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    279

    Domyślnie

    Witam w pachnącym miejscu : )
    Zaniedbałam ten kącik w internecie, ale dalej poszukuję zapachów. Mam soft blanket, pink dragon fruit i turquoise sky. Pierwszy delikatny, nie narzucający się, drugi słodko owocowy, trzeci lekko łazienkowy : D Mieszam zapachy w zależności od nastroju : D
    Upały odpuściły, zbliża się niefajna pora więc na pewno będę częściej odpalać kominek.
    Co u Was?

  9. #1629

    Domyślnie

    Ja co prawda palę cały czas ;-] Nawet teraz owocowa woodwick się wykańcza ;-] Ale pod tym względem to się jesieni doczekać nie mogę (nie to żebym ją tak szybko chciała ;-] ) i klimatu z jesiennymi zapachami .
    Teraz pojawiła się znowu kolejna kolekcja Yankee, 3 nowych zapachów także jak przyjadę do domu to na pewno zakupię woski na próbę . A teraz właśnie siedzę koło torby z zakupami ze sklepu LUSH i po prostu się rozpływam jaki piękny zapach się z niej roznosi . I już czekam z niecierpliwością jak wrócę do domku i będę miała wannę i zrobię sobie z tymi produktami pachnącą kąpiel ;-] Ale ja to jestem freak zapachowy

  10. #1630

    Domyślnie

    To tak, jak ja W największe upały też paliłam Coraz bardziej lubię świece, więc chyba muszę ustanowić specjalną skarbonkę na datki, z których będą kupowane Teraz tańsza jest Mango Peach Salsa, znasz ten zapach Kanka? We wrześniu zaś Lake Sunset i chyba się mu nie oprę
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 23-08-2015 o 20:09

  11. #1631
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    To tak, jak ja W największe upały też paliłam Coraz bardziej lubię świece, więc chyba muszę ustanowić specjalną skarbonkę na datki, z których będą kupowane Teraz tańsza jest Mango Peach Salsa, znasz ten zapach Kanka? We wrześniu zaś Lake Sunset i chyba się mu nie oprę
    ja w lecie nie palę wosków, ale melduję,że dziś już je rozpakowałam, kominek czeka i teraz tylko wypatrzę jakiś fajny szklany pojemnik na woski

  12. #1632
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cześć Laski

    Ja jestem wierna zapachom kringle. Yankee są moim zawodem dlatego ograniczam się tylko do tych pierwszych. Właśnie parę dni temu odebrałam pachnącą paczuszkę z Merlin.pl nawet kupiłam etykietki pachnące do auta firmy kringle i też "dają czadu" w moim nowym wozidle

    I też niestety nie znalazłam jeszcze godnego pojemnika na woski ktoś coś poleci?

  13. #1633

    Domyślnie

    Och ja jestem wierna yankee, kringle, woodwick i nawet goos creak mi się spodobały ;-]
    Tomkowa znam ten zapach oczywiście ;-] mango bardzo przyjemny zapach dla tych co to owocowe zapaszki lubią a przede wszystkim mango ;-] Lake sunset też znam i to bardzo ładny, powiedziała bym trochę perfumowany zapach ale delikatny . A soft blanket to jeden z moich ulubieńców z Yankee ;-]
    martamarcia co do pojemnika to ja mam ten co pokazywałam na fotach kiedyś z DEPOT i jestem bardzo zadowolona a jak mi się przepełnił to jeszcze mam koszyk metalowy z H&M ;-]
    asiazett a co konkretnie do samochodu kupiłaś ? Ja niestety przetestowałam Yankee te małe takie patyczki i te słoiki plastikowe zawieszane i lipa . Jednak stare dobre choinki wunder baum są najlepsze ;-] choć teraz zamówiłam sobie do samochodu ludzika z Mr&Mrs i zobaczymy jak się sprawdzi . A co to za nowe autko masz ? ;-] pochwal się . Ja swoje dostałam od męża dwa lata temu i kocham je ogromnie i jak coś przebąkuje że pewnie za rok dwa trzeba będzie wymienić to mnie się serce kraja i nie wiem na jakie chyba że na takie same buahaha ;-]
    Ostatnio edytowane przez kanka9 ; 23-08-2015 o 21:40

  14. #1634

    Domyślnie

    Asia, ja swoje woski trzymam w wielkim szklanym naczyniu na poncz Sprawdza się idealnie. TU fotka

    Kanka
    , mango uwielbia moja córka, a wosk Lake Sunset mam i też mi się podoba. Czyli szykuję się do zakupu tych świec

  15. #1635

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Asia, ja swoje woski trzymam w wielkim szklanym naczyniu na poncz Sprawdza się idealnie. TU fotka

    Kanka
    , mango uwielbia moja córka, a wosk Lake Sunset mam i też mi się podoba. Czyli szykuję się do zakupu tych świec

    Ale ślicznie w tym naczyniu woski wyglądają ;-] No to jak lubicie mango to będziecie zadowoleni . Szczerze powiedziawszy to ten zapach też wybrała moja córka

  16. #1636
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    To zarówno Waszego mango, jak i zarówno do Twojego pytania Anetka

    Cytat Napisał kanka9 Zobacz post
    asiazett a co konkretnie do samochodu kupiłaś ? Ja niestety przetestowałam Yankee te małe takie patyczki i te słoiki plastikowe zawieszane i lipa . Jednak stare dobre choinki wunder baum są najlepsze ;-] choć teraz zamówiłam sobie do samochodu ludzika z Mr&Mrs i zobaczymy jak się sprawdzi
    to mam właśnie to:



    i mam jeszcze



    ale jeszcze nie otworzyłam. Na pewno zakupię więcej zapachów, będę wszystkim dodawała do prezentów świątecznych

    Ludzika też bym pewnie zamówiła, tylko byłam ciekawa kringlowych wynalazków i się nie zawiodłam To w takim razie jeszcze lepiej - czekam na recenzję Mr&Mrs

    Co do wunderbaum to dla mnie... ble...oferta zapachowa jest słaba, oklepana i krótkotrwała (cytat z mema: 2 tygodnie zapachu, 2 lata wiszenia - coś w tym jest ). Tym bardziej cieszy mnie mój kringluś

    Co do autka to aktualnie mam C klasę, niestety nie tak młoda jak sobie marzyłam, ale jest ok. Z resztą po traumatycznej 3 - letniej jeździe golfem to nic gorszego nie mogło mnie już spotkać. Najfajniejszy gadżet z jakiego aktualnie moge korzystać to automatyczna skrzynia biegów
    Ostatnio edytowane przez asiazett ; 23-08-2015 o 22:31

  17. #1637

    Domyślnie

    Haha to pojechałaś z tym wunder baum ;-] A mnie się właśnie super kojarzy ;-] Stare ale jare ale fakt ja częściej wymieniam i to taki standard bo wanilia ;-] Ostatnio mąż kupił o zapachu skóry i calkiem fajne ;-]
    To ja czekam na recenzje jak się spisały i jak długo Kringle a ja napiszę jak ludzik ;-]
    Mango z Kringle też wąchałam i tez bardzo przyjemne ale ja lubię mango .
    No i samochodzik suuper ;-] możemy sobie rękę podać bo ja odkąd też jeżdżę z "gwiazdą" to myślę sobie że jak tylko będzie możliwośc i stać nas to nie chce marki zmieniać ;-] . Aaaa golfa też miałam buahaha . Ehhh dużo by o nim pisać , nie wyglądał on ale na nim fakt nauczyłam się jeździć ;-]

  18. #1638

    Domyślnie

    A ja mam nadzieje że jesień będzie długo ciepła i ładna bo sobie gadżety na balkon kupiłam ;-]


  19. #1639
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    W odpowiedzi na swoje własne pytanie o inspiracje pojemników na woski przeszłam sie dzisiaj po kilku sklepach i obczaiłam kilka opcji:







    Najwięcej znalazłam w Tesco F&F home. Ostatecznie dla siebie wybrałam taką z Pepco, bo chciałam, żeby pojemnik przepuszczał zapachy.



    Niestety okazało się, że moje zapasy wosków są większe niż pojemność latarenki, więc chyba jeszcze czegoś będę szukać :/

  20. #1640

    Domyślnie

    Dla mnie ten 3 prostokątny najlepszy ;-] Choć woski to lepiej trzymać w zamkniętym pojemniku .

Strona 82 z 85

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony