dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 85
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1686

Temat: Nasz Szymon

  1. #1

    Domyślnie Nasz Szymon

    Po wielu pytaniach do mnie na temat mojego wnętrza oraz namowach postanowiłam założyć temat Zebrać wszystko w jednym miejscu
    Może znajdzie się jeszcze ktoś kto buduje Szymona z Archetonu ? A więc na początek kilka fotek i wtedy zapraszam do dyskusji, pytań i rad
    I jeszcze krótki wstęp Jakieś 10 lat temu rodzice podarowali mi działeczkę , niewielką 600m i wybrałam wtedy projekt i zostały zrobione fundamenty. Po 8 latach od tego wydazenia rozpoczeliśmy już z mężem budowe naszego domu Teraz pewnie wybrali byśmy inny projekt ale skoro Szymon był już zaczęty to porobliśmy pewne zmiany i tak powstał nasz dom Tu linkt do projektu:

    http://www.projektoskop.pl/p-3669.html

    A nasz dom wygląda tak:
    edit: wstawiam też foty wnętrza domku żeby wszytko było w jednym miejscu



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

























































    Ostatnio edytowane przez kanka9 ; 17-01-2013 o 15:05

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Brawo, jest galeria . To teraz na foty czekamy!

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Foty niestety za dwa dni bo okazało się ze mały problem mam z netem ;-/ Tak to jest jak się nie jest u siebie Ale za to mam kilka zdjęć pokoju córy który powoli powstaje

  5. #5

    Domyślnie

    dawaj co tam masz
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    kanka9, przywędrowałam - zafascynowana Twoimi wnętrzami - z wątku o szarościach. Tam nie zdążyłam się wypowiedzieć, ale skoro masz w końcu własny wątek - lepiej późno niż wcale - musiałam, po prostu musiałam się odezwać

    Twoje wnętrza przypominają mi trochę wnętrza Reni, a ponieważ wszyscy się nimi zachwycamy, podejrzewam, że tutaj będzie podobnie Podobnie czyli pięknie - już się nie mogę doczekać zdjęć

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar koka1
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    NWW
    Kod pocztowy
    86-060
    Posty
    173
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    No dobra, to link zapamiętany.
    Na temat Szymona z Archetonu, niestety niewiele będę mogła dodać, ale może co nieco doradzę.
    My budujemy dom, jak to ktoś kiedyś określił, "nie willę na styl włoski, ani dworek polski", ale takie cudo, co to ma mnóstwo okien do podłogi, prostą bryłę i architekturę, a szarości, we wnętrzach, jak i na zewnątrz, na pewno nie zabraknie.
    Pozdrawiam wszystkie "szaromanki",
    kasia.

  8. #8

    Domyślnie

    Kanka, krok do przodu zrobiony. Szkoda, że na foty trzeba czekać AŻ DWA DNI!
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    kanka, dojrzałam gdzieś na zdjęciach... Napisz mi proszę, jaki masz kolor okien na zewnątrz i jaki kolor rolet. Ja dobrze widzę, że rolety są jasne? A okna? Masz jakieś zdjęcia? Wiem, wiem, za dwa dni

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    kanka ja też tu przyszłam za Tobą z wątku o szarościach

    Z niecierpliwością oczekuję na zdjęcia Twojego domku Zapowiada się świetnie!
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  11. #11

    Domyślnie

    Dziękuje za miłe słowa Na zdjęcia musicie niestety poczekać, no nic nie zrobię tutaj ;-/
    Anna okna mamy kolor dąb bagienny , bardzo ciemny brązowy że z daleka wygląda jak czarny. Wybór mojego męża ;-/ Teraz na pewno brała bym białe albo szare. Tak w następnym domu będzie Rolety mamy białe bo:
    1. Nie dobrałabym identycznego koloru z oknami
    2. nie chciałam po opuszczeniu rolet mieć tak ciemno w domu, biały jest jednak przyjemniejszy
    3. elewacja jest jasno szara , prawie biała więc takie czarne plamy niekoniecznie mi odpowiadały, lepiej wygląda jak cały biały
    rolety dokupywaliśmy później , jakoś montując okna nie chcieliśmy ich a potem stwierdziliśmy że by się przydały i powiem Ci że jestem mega zadowolona. Rewelacja sprawa od słońca, wiatru , deszczu, sąsiadów. Uwielbiam je i na piętrze też zrobimy. A jakoś kolor ich najmniej mi przeszkadza bo w domu jest tyle innych niedoróbek i spraw że musiałabym w wariatkowie wylądować jak bym wszystko chciała do końca zgrać Nie da się idealnie

  12. #12

    Domyślnie

    To jeszcze napisze bo chwile czasu mam Witam Was wszystkich i bardzo mi miło że trafiliście do mnie . Jak tylko będę mogła (może już jutro) wstawię jakieś fotki . No i muszę nadrobić i pooglądać Wasze domki szkoda tylko że czasu brak Jeszcze mi się dziecko przeziębiło . Katar ma i marudzi masakra A ja jestem tak zachrypnięta że dziś to w zasadzie nawet mówić już nie mogę i nie wiem co to za dziadostwo

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    No powiem Ci kanka, że po Twojej wypowiedzi stwierdzam, że ze wszystkich możliwych opcji w przypadku moich okien i rolet chyba jednak najmniej bolesna będzie taka, żeby zostawić okna 7001 i wziąć po prostu te srebrne rolety. W końcu większość czasu będą odsłonięte, a w nocy to i tak wszystko jedno jak elewacja wygląda Może to jest właśnie to miejsce, w ktorym powinnam odpuścić i zakonczyć temat, bo już zmęczona jestem

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna-maria3 Zobacz post
    No powiem Ci kanka, że po Twojej wypowiedzi stwierdzam, że ze wszystkich możliwych opcji w przypadku moich okien i rolet chyba jednak najmniej bolesna będzie taka, żeby zostawić okna 7001 i wziąć po prostu te srebrne rolety. W końcu większość czasu będą odsłonięte, a w nocy to i tak wszystko jedno jak elewacja wygląda Może to jest właśnie to miejsce, w ktorym powinnam odpuścić i zakonczyć temat, bo już zmęczona jestem
    hehe zobaczysz nawet nie będziesz za jakiś czas zwracać na to uwagę A do tego jak przejdziesz przez te wszystkie problemy z wykańczaniem to zobaczysz że ten problem to nie będzie problem A z resztą nikt nawet nie zauważy no chyba że masz jakiś czepliwych znajomych i takich dokładnych Ja Ci powiem że może gdybym je wybierała na etapie okien jak jeszcze miałam dużo siły i planów to może bym się zastanawiała bardziej. Ale na etapie wykańczania to pokierowałam się praktycznością i najmniejszym złem

  15. #15

    Domyślnie

    No to troche obiecanych zdjęć z parteru Jeszcze nie wszystko skończone , niektóre rzeczy do poprawki ale to pewnie na bieząco



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Zachwycają mnie te Twoje panele. Koniecznie muszę je gdzieś na żywo zobaczyć...

  17. #17

    Domyślnie

    No i pokoik córy która uwielbia wszystko co różowe Brakuje czegoś na okna, dywanu i jakiś pierdółek



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Pisz szybciutko, co to za lapma u córki w pokoju.

    Łóżko fajne, pomysłowe. Super pomysł na zabawę w dom. I fajnie, że można je później obniżyć i bardziej "dorosle" zrobić...

    Toaletkę z lustrem moja córa ma taką samą. Najbardziej lubi sobie włosy suszyć

    No i nie mogłam się powstrzymać...


    Cytat Napisał kanka9 Zobacz post
    No i pokoik córy która uwielbia wszystko co różowe Brakuje czegoś na okna, dywanu i jakiś pierdółek
    [/URL]
    Widać, że córa uwielbia WSZYSTKO, CO RÓŻOWE

  19. #19

    Domyślnie

    hehe chodzi o czarną ściane ? To już moj wybór bo zgodziłam się tylko na jedną różową ściane A po za tym że lubi różowy to lubi też wszędzie rysować
    Lampa w pokoiku to cablepower i kupione przez nas żarówki w jakimś markecie budowlanym.
    http://www.cablepower.cba.pl/pl_architektura.html
    A łóżko można zrobić i nieskie normalne i niskie jak siedzisko z oparciem i wyższą antresole i ze zjezdzalnią i bez a wymiary ma już normalne 90/200 więc spokojnie na pare lat

  20. #20

    Domyślnie

    Kanka, alonem juz się zachwycałam. Teraz przyszedł czas na pokoik córki. Podoba mi się i pewnie mojej córce by się podobał. Ale powiem Ci, że jak na miłośniczkę różu, Twoja córa ma mało tego koloru w pokoju. I nie chodzi mi o ściany i meble
    Napisz mi proszę jakiej wielkości jest sypialnia córeczki.
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

Strona 1 z 85

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony