dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 56 z 85
Pokaż wyniki od 1.101 do 1.120 z 1686

Temat: Nasz Szymon

  1. #1101

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Kanka, ja też z utęsknieniem wyglądam wiosny i zatulipaniłam sobie wazony
    Znasz patent na podgrzewanie wosków, tak, aby nie brudzić (a w związku z tym i nie czyścić) kominka?
    Załącznik 307001

    Foremka silikonowa do muffinek
    Znam , znam i fajne kształty wosku wychodzą ;-] ale ja nie przepadam za tą metoda , mam wrażenie że przez foremkę za słabo jest rozgrzany wosk i słabiej pachnie . Ale to może jakieś moje wrażenie tylko , choć kurcze kilka razy próbowałam i się nie mogę przekonać , a tak to by ułatwiło sprawę wymiany zapachow ;-/

    pysiaczek no tak , możliwe że pisałam gdzie mieszkam haha ;-] A Ty bliżej szkoły mojej córki ?
    A te moje ulubione szeregowce to na mojej dzielnicy na ulicy Alpinistów ;-] Na razie 4 wybudowane bo deweloper zbankrutował czy coś , ale podobno ktoś wykupił tam dalej teren i projekty ( tak słyszałam od jednej pani z niruchomości ;-]) Byłam oglądać te domki w środku i jeden projekt nie chce mi wyjść z głowy , to taki idelany domek dla mnie na dzień dzisiejszy i na dzisiejsze potrzeby ;-] . Baaardzo mi się spodobał . . Więc czekam na rozwój ulicy . Ale kurde pierw muszę się tego domu pozbyć ehhh.
    A z tymi niemcami Ci się pomyliło może dla tego ze tam mieszka moj mąż, bo pracuje (my też mieszkaliśmy jakś czas ) ale tam wynajmujemy mieszkanie ;-]

  2. #1102

    Domyślnie

    Ale tu cisza ;-] A ja dziś zrobiłam podsumowanie moich wosków , trochę tego wyszło ;-] Ale musiałam zrobić porządki bo w poniedziałek nowa dostawa
    Uwielbiam zapachy w domu , po prostu jestem uzależniona ;-] Najbardziej kocham woski yankee candle , kringle candle i woodwick , to moi ulubieńcy . Czaje się teraz na wypróbowanie ich świec ;-]. No co zrobię ,no lubię jak mi ładnie pachnie w domu ;-] A to moja kolekcja na ten moment ;-]




    A to moje hiciory zapachowe ;-]


  3. #1103
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał kanka9 Zobacz post
    Ale tu cisza ;-] A ja dziś zrobiłam podsumowanie moich wosków , trochę tego wyszło ;-] Ale musiałam zrobić porządki bo w poniedziałek nowa dostawa
    Uwielbiam zapachy w domu , po prostu jestem uzależniona ;-] Najbardziej kocham woski yankee candle , kringle candle i woodwick , to moi ulubieńcy . Czaje się teraz na wypróbowanie ich świec ;-]. No co zrobię ,no lubię jak mi ładnie pachnie w domu ;-] A to moja kolekcja na ten moment ;-]




    A to moje hiciory zapachowe ;-]

    Wow Kanka,ale kolekcja) jeszcze tych wosków nigdy nie kupowałam,ale właśnie mnie zachęciłaś

  4. #1104

    Domyślnie

    Kanka, gdzie je kupujesz?

  5. #1105

    Domyślnie

    martaMarcia ja będę zawsze polecać , uwielbiam woski , kocham je palić cały rok ;-] Tyle mi zostało od ostatnich zakupów teraz dojdzie jakieś 15 kolejnych zapachów ;-]. Polecam wypróbować ale ostrzegam że wciąga ;-]. Te trzy to moje ulubione marki choć próbowałam jeszcze innych ale jakoś te mi najbardziej podpasowały i mogę polecić je bez namysłu .
    Tomkowa większośc na necie (niestety to trochę w ciemno no ale …. ) wiele jest stron "pachnąca wanna", "goodies:, "zapachy domu" i jeszcze wiele innych wystarczy w google wpisać . Niedawno natomiast znalazłam sklep stacjonarny w Szczecinie w Starej Cegielni . A że niedaleko chodze na paznokcie , to co wizyta u kosmetyczki to se idę powąchać i coś nowego dokupić ;-] Tam mam zamiar zakupić świece bo to już jednak większy wydatek więc wolała bym nie ryzykować z zapachem ;-]

  6. #1106
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Kanka a te ze smokami to co to za zapachy?

  7. #1107

    Domyślnie

    Cytat Napisał martaMarcia Zobacz post
    Kanka a te ze smokami to co to za zapachy?
    To jest taka cała seria z takimi jak by metalowymi pokrywkami (tzn rysunek jest jak by metalowy ;-] ) to są takie męskie zapachy , jak męskie perfumy . Ja bardzo lubie takie zapachy a te dwa to dla mnie są mega . Niestety wycofują tę serię ;-/

  8. #1108
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał kanka9 Zobacz post
    To jest taka cała seria z takimi jak by metalowymi pokrywkami (tzn rysunek jest jak by metalowy ;-] ) to są takie męskie zapachy , jak męskie perfumy . Ja bardzo lubie takie zapachy a te dwa to dla mnie są mega . Niestety wycofują tę serię ;-/
    no to kominek i 3 woski na próbę zamówione

  9. #1109

    Domyślnie

    Cytat Napisał martaMarcia Zobacz post
    no to kominek i 3 woski na próbę zamówione

    Haha super ;-] A jakie zamówiłaś ?

  10. #1110
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Bahama Breeze,Lake Sunset i Margarita Time

  11. #1111

    Domyślnie

    Dziewczyny, no fakt, sporo tych sklepów, ale ja chcę kupić w najlepszym, czyli z polecenia Marta, gdzie dokonałaś zakupu?

  12. #1112
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Dziewczyny, no fakt, sporo tych sklepów, ale ja chcę kupić w najlepszym, czyli z polecenia Marta, gdzie dokonałaś zakupu?
    Tomkowa, ja w pierwszym lepszym kupiłam (akurat zapach domu), bo ceny są wszędzie chyba te same a kominek na alle... za 10 zł, postanowiłam na początek za dużo nie inwestować

  13. #1113

    Domyślnie

    Cytat Napisał martaMarcia Zobacz post
    Bahama Breeze,Lake Sunset i Margarita Time

    To zaszalałaś , same takie zapachy kojarzące się z latem i drinkami

    Tomkowa wiesz co ja kupuje w różnych sklepach w zależności gdzie mają zapachy które chce spróbować , także myślę że spokojnie możesz kupować ;-] A te trzy co podałam nazwy to już sprawdzone i pewne , tzn ja nigdy się nie przejechałam na nich ;-]

  14. #1114

  15. #1115
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Dzięki! Kupione!
    jakie zapachy ?

  16. #1116

    Domyślnie

    Marta, ja zaszalałam, bo skoro płacę za przesyłkę i muszą się fatygować z pakowaniem, to niech będzie co spakować No więc w paczce znajdę mam nadzieję: kominek, Zapach słońca nad jeziorem (Lake Sunset), Różowy hibiskus (Pink Hibiscus), Kora cytrusowa (Slate), Waniliowa lawenda i Akwarele (Watercolors) Zdałam się głównie na nos Kanki Jak dla mnie będzie nie tak, to będą się palić na tarasie

  17. #1117
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    ejj no wezcie... bo mi tez sie zachciewa takiego zakupu...
    ale sie wstrzymuje

  18. #1118

    Domyślnie

    No dobrze to ja się przyznam, że w ogóle nie wiem jak się tego używa proszę o instrukcję bo brzmi ciekawie...

  19. #1119

    Domyślnie

    Tomkowa super ;-] mam nadzieje że się nie zawiedziesz ;-] co do zapachow to niestety trzeba te swoje wyczaić bo tak sugerowanie się czyims gustem nie zawsze się sprawdza , choć myśle że akwarele to zapach dla wszystkich Dajcie znać dziewczyny jak zakupki się udały , może powymieniamy się wrażeniami co do zapachów co ?
    Mmelisa dawaj i zamawiaj , zobaczysz jak wciąga ;-]
    p@nna migotka to jest bardzo proste ;-] potrzebujesz taki kominek jak do olejkow , dajesz kawałek takiego wosku i pod spodem odpalasz t-lighta i delektujesz się pięknym zapachem w domu Tu masz też fajnie opisane
    http://swiatzapachow.pl/pl/i/Jak-uzy...zapachowych/11

    a zapachów setki więc jest w czym wybierać

  20. #1120
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a co tam, następne na liście będą akwarele

    a najbardziej rozśmieszył mnie ten wosk:

Strona 56 z 85

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony