dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 85
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1686

Temat: Nasz Szymon

  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-mól Zobacz post
    A co to czerwone szlaczki na słupie przy stole na pierwszej fotce wnętrz?
    hehe to jest taśma. Ona oczywiście będzie zdjęta. Zostawiona przez montarzystów na 24h aby ścianka się skleiła Jest to ścianka ze szkła którą został zabudowany słup (strasznie nam nie pasował a nie można było go usunąć )

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    No i ja sie wreszcie doturlalam z szarosci do Twojego watku. nie bede oryginalna bo mnie sie tez baaaardzo podoba!
    Napisz mi prosze czy czesto uzywacie tej sciany tablicy? u nas miala byc jedna wielka taka sciana w bawialni ale ktoregos dnia bylismy u znajomych, ktorzy maja podobne rozwiazanie no i jak 4 dzieci dorwala sie kredy i tej tablicy to byla masakra...my po wizycie u nich zrezygnowalismy ze sciany tablicy i jak ja znowu zobaczylam u Ciebie to troszke zaluje...

  3. #43

    Domyślnie

    W kuchni jeszcze nie malowaliśmy bo my znowu wyjechani więc krótko mieszkałam w domku Ale córa jak się dorwała to bardzo jej się podoba. Ciesze się że ją zrobiliśmy choć strasznie się sypie od kredy ;-/ No ale dywanu nie dam pod ściane i trzeba będzie na szmacie jeździć ale Miśka radoche ma niezłą

  4. #44

    Domyślnie

    No to teraz dolna łazienka Mała, gościnna zwana "wytrzeźwiałką " ze względu na swoje wymiary



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    O rany! Moja wymarzona umywalka!
    Kanka, podasz jakie masz wymiary tej "wytrzeźwiałki"? (Swoją drogą - świetne określenie )
    Moja, tak na oko, będzie chyba mniejsza i boję się, czy mi się Urban Berlin zmieści

    Edit: widzę, że masz tam prysznic, więc to kawał łazienki...
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    O rany! Moja wymarzona umywalka!
    Kanka, podasz jakie masz wymiary tej "wytrzeźwiałki"? (Swoją drogą - świetne określenie )
    Moja, tak na oko, będzie chyba mniejsza i boję się, czy mi się Urban Berlin zmieści

    Edit: widzę, że masz tam prysznic, więc to kawał łazienki...
    Hmm wiesz co no może jak na Wc to nie takie małe ,nie wiem może ma z 4,5m ale jak na łazienke niewielkie zwłaszcza że tam spory prysznic jest
    Umywalka nie jest wielka więc myśle że zmieści się w większości łazienek

  7. #47

    Domyślnie

    Mała łazienka świetna. I ten prysznic bombowy. Jakie ma wymiary?
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    Mała łazienka świetna. I ten prysznic bombowy. Jakie ma wymiary?
    hmmm dokładnie nie wiem ale na pewno więcej niż 90 średnicy

  9. #49

    Domyślnie

    no i górna łazienka. Brakuje oświetlenia jak w dolnej i lustra które będzie na ściance między wanną a umywalką. Planuje też krzesło/fotel pod oknem no i nie wiem co na okno ;-/
    Przez te wszystkie zabudowane rury za mało miejsca na rolety/żaluzje bo nie będzie się otwierać. Myślałam może o shuttersach co myślicie ?



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Witaj

    Piekne wnetrza, bardzo mi sie podoba i oczywiscie mam kilka pytan
    Jakie plytki masz na podlodze, chodzi mi o dol bo chyba wszedzie masz takie same?
    I jeszcze jaki blat masz w kuchni ?

    Pozdrawiam

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    4,5 metra? Mój mikro wc ma około 2 metrów. Wychodzi na to, że pół zajmie umywalka, a drugie pół tron Ciekawe, co z tego wyjdzie...
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    4,5 metra? Mój mikro wc ma około 2 metrów. Wychodzi na to, że pół zajmie umywalka, a drugie pół tron Ciekawe, co z tego wyjdzie...
    Ale u mnie więcej niż połowę zajmuje część prysznicowa więc jak planujesz tylko WC to spokojnie. Możesz też nie robić szafki tylko z odkrytym syfonem na blacie postawić to też Ci mniej zajmie miejsca.
    Kafle na parterze to jakiś gres polerowany 60x60 ale firmy nie znam bo to jakiś noname ale to są te z kuchni i korytarza bo w łazience to tubądzin seria colour

  13. #53

    Domyślnie

    aha a blat to niestety laminat . Miał być betonowy ale nas firma zrobiła w jajo ale to długa historia

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    kanka ty już wiesz że mi się twój dom bardzo podoba (choć nie mój klimat), ale chodzi o całokształt, a całokształt idealnie przemyślany i dopracowany BRAWO!!!

    szybko mi pisz skąd ten czajnik!!!! też taki chcę! pewnie fortunę kosztował?
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał martaibartek Zobacz post
    kanka ty już wiesz że mi się twój dom bardzo podoba (choć nie mój klimat), ale chodzi o całokształt, a całokształt idealnie przemyślany i dopracowany BRAWO!!!

    szybko mi pisz skąd ten czajnik!!!! też taki chcę! pewnie fortunę kosztował?
    To czajnik firmy Le Creuset. Eeee tam od razu fortune bez przesady Zaproś gości na parapetowke jak coś to się złożymy Najtaniej znalazłam na ebay nawet z przesyłką akurat ten kolor bo z białym ciężko było częściej kremowe są . U Ciebie kremowy byłby super do Twojej kuchni albo taki model



    Uploaded with ImageShack.us

  16. #56

    Domyślnie

    tak rolety mam białe. Wiesz co jeszcze ich nie czyściliśmy bo od niedawna tam mieszkamy a z resztą większość czasu jesteśmy wyjechani. No przydało by się może je wymyć ale też nie jakaś tragedia. Myśle że gąbka i woda z płynem i jechane albo karcher jakiś. Raczej nie wydaje mi się to problemowe tak jak i biała elewacja którą mamy No chyba że mieszkasz w jekimś miejscu w którym strasznie się brudzi.
    Rolety mamy zakładane też jak już nawet elewacja była Mamy elektryczne i bardzo sobie chwale.

  17. #57

    Domyślnie

    To w takim razie nasze rolety




    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us



    i w nocy



    Uploaded with ImageShack.us


    no i zamknięte od wew



    Uploaded with ImageShack.us


    Bardzo je lubie. Dzięki nim nie musze nic na siłę zawieszać w okna bo wystarczy że się zasłonie od zew. Nieocenione przy ogromnym słońcu no i burzy której się boja i wiatrach Zamykam się i spoko Albo odsłaniam w dzień tylko te co chce od ogrodu a reszte tylko roszczelniam żeby wpuścić minimalne światło

  18. #58

    Domyślnie

    No to ja z kolei z pewnością bym im nie używała - zdecydowanie wolę zasłony.
    Ale to dyskusja o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Yokasta a bralas pod uwage zaluzje fasadowe? ja wlasnie chce je miec zamiast rolet...tylko a Pl wciaz temat raczkujacy...

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał nihiru Zobacz post
    No to ja z kolei z pewnością bym im nie używała - zdecydowanie wolę zasłony.
    Ale to dyskusja o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą
    Oczywiście zasłony, firanki itd nadają klimat wnętrzu ale mając zew nie trzeba na siłe od razu kupować czegoś tam bo w razie co można się zasłonić. Z resztą rolety zew mają inną funkcję i raczej nie dekoracyjną i zasłonami od wiatru, deszczu a nawet słońca w takim stopniu (chodzi o nie nagrzewanie się i obnizenie temp w domu) tego nie uzyskasz. Do tego rolety zew obniżają w pewnym stopniu koszty ogrzewania. I np firma od naszej pompy ciepła pierwsze co poradziła założenie rolet zew i między innym dla tego u nas się znalazły . Więc moim zdaniem zasłon nie można porównywać z roletami zew bo to supełnie dwie inne rzeczy .

Strona 3 z 85

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony