dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 4872

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Przyszłam się przywitać drepcząc od Moni .
    Cały wieczór ślęczę nad lampami, chcąc odsapną wchodzę "w nowy wątek" i co widzę ... aaaaaaaaaaaa kolejne lampy .

    Ale dobrze dobrze może coś świeżego wpadnie mi w oko . Co do bąbli mam pytanko czy prze przypadek każdy z tych bąbelków nie czyści się masochistycznie?
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał tofee Zobacz post
    Przyszłam się przywitać drepcząc od Moni .
    Cały wieczór ślęczę nad lampami, chcąc odsapną wchodzę "w nowy wątek" i co widzę ... aaaaaaaaaaaa kolejne lampy .

    Ale dobrze dobrze może coś świeżego wpadnie mi w oko . Co do bąbli mam pytanko czy prze przypadek każdy z tych bąbelków nie czyści się masochistycznie?
    Toficzku dokladnie to samo sobie myslalam widzac te lampy i ta wlasnie obawa powstrzymala mnie przed zakupem takich...ciekawe czy nasze obawy potwierdza uzytkowniczki takowych lamp...

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Toficzku dokladnie to samo sobie myslalam widzac te lampy i ta wlasnie obawa powstrzymala mnie
    przed zakupem takich...ciekawe czy nasze obawy potwierdza uzytkowniczki takowych lamp...
    Anetko chyba czas się zwijać z forum skoro pragmatyzm wygrywa u nas z designem
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał tofee Zobacz post
    Anetko chyba czas się zwijać z forum skoro pragmatyzm wygrywa u nas z designem
    mnie sie Toficzku wydawalo, ze ja mega pragmatyczna jestem a i tak nie udalo mi sie uniknac kilku wtop

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Fakt, ze zakup lamp cieszy okrutnie...o ile potrafie sobie odmowic zakupu super butow czy torebki to jak mi sie lampa jakas spodobala to nie potrafilam odpuscic...

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał tofee Zobacz post
    Co do bąbli mam pytanko czy prze przypadek każdy z tych bąbelków nie czyści się masochistycznie?
    W sumie też mnie to trochę męczyło, ale tylko trochę, bo patrząc na moją wymarzoną jadalnię musiał wygraś design Najwyżej będę kląć podczas wycierania każdej banieczki z osobna. I nawet nie chcę wiedzieć ile ich łącznie jest



    Hazel, jak nie chcesz tu mojej inspiracji, to daj znać, wywalę

  7. #7
    monika996
    Guest
    monika996

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna-maria3 Zobacz post
    W sumie też mnie to trochę męczyło, ale tylko trochę, bo patrząc na moją wymarzoną jadalnię musiał wygraś design Najwyżej będę kląć podczas wycierania każdej banieczki z osobna. I nawet nie chcę wiedzieć ile ich łącznie jest

    [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2724519/jadalnia?privateKey=eedbc907b888916fdaed8962a3d664 2a]

    Hazel, jak nie chcesz tu mojej inspiracji, to daj znać, wywalę
    piękna ta inspiracja

  8. #8

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna-maria3 Zobacz post
    W sumie też mnie to trochę męczyło, ale tylko trochę, bo patrząc na moją wymarzoną jadalnię musiał wygraś design Najwyżej będę kląć podczas wycierania każdej banieczki z osobna. I nawet nie chcę wiedzieć ile ich łącznie jest



    Hazel, jak nie chcesz tu mojej inspiracji, to daj znać, wywalę
    patrz do tej jadalni jak te flice pasują. Będziesz mieć coś podobnego w stylu?Pięknie

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    O Matko, serio Dziewczyny? Moze to zalezy od materialu, z ktorego sa zrobione i drewno robi sie pozniej, bo podatne na uszkodzenia

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    O Matko, serio Dziewczyny? Moze to zalezy od materialu, z ktorego sa zrobione i drewno robi sie pozniej, bo podatne na uszkodzenia
    Nie, to nie zależy od materiału, tak się po prostu robi.
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    z matmy nigdy orłem nie bylam ale to juz chyba beda 2 glosy na tak! Thnx, Monia!
    Jeny, mysze isc lulu-przeczytałam: NIP-Monia

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    o izbę*kontroli mi chodziło
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Beata Weronika
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    1.229
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Witam się serdecznie!
    Mam pytanie o łazienkę i wanne wolnostojącą - przesliczna - można wiedziec jakiej jest firmy? I jeszcze płytki co to za firma? Ja wybralam meteory calsagrande ale te tez sa przesliczne!
    Z góry dziekuje i zazdroszcze pieknego domu. Ja mam to przed soba i jestem przerazona...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony