dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    skresz

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    629
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam ponownie dziś była kolejna wizyta Pana serwisanta z firmy Izoterm Pszczyna tym miały być wymienione skrzydła w oknach łukowych oraz szyba z rysami w salonie, wymienione bądź naprawione miały być tez uszczelki w oknach (by nie wypadały, nie stałą woda, nie zagniatały się)

    i znów pewnie nie wszyscy uwiężą bo samemu już nie wiem jak to możliwe ale

    1. Okazało się że do skrzydeł w oknach łukowych nie pasują szyby i muszą być być robione jeszcze raz (tym razem szyby) wiec nic nie zrobili

    2. Szyba w salonie wymienione zawiera zabrudzenia dokładnie 5 plam w lewej górnej części

    3. Uszczelki znów nie zmienione bo zostały przywiezione takie jak były zamontowane wcześniej

    Jedyne co zostało zrobione to wyregulowane zostały 3 skrzydła (wcześniej był problem z ich otwieraniem bądź zamykaniem) oraz nasmarowane zawiasy smarem (wcześniej skrzydła skrzypiały podczas otwierania i zamykania)

    Kolejny dzień stracony, firma w dalszym ciągu nie poczuwa się do odpowiedzialności mało tego nikt nie zadał sobie trudu by sprawdzić szybę przed jej wyjściem z zakładu

    jeszcze pytanie czemu podczas mycia szyb widać na nich takie okrągłe kręgi (najczęściej gdy spryskaną szybę się wyciera) efekt ten znika po całkowitym wytarciu

  2. #42

    Domyślnie

    A propos problemów skresza: czy przed montażem okien należy zdjąć z nich folie, żeby sprawdzić w jakim są stanie?

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Wygląda na to że tak...
    Kurczę, paradoks. Folie mają chronić okna przed zabrudzeniami (chociaż faktycznie głównie na etpaie produkcyjnym) ale..
    wiele kart gwarancyjnych zakazuje montażu elementów z uszkodzeniami. A jak to sprawdzić, kiedy są one "zabezpieczone" folią

  4. #44
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    skresz

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    629
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Po piątkowej wizycie dostałem obietnice od serwisanta że do max środy dostane odpowiedź co z łukami i resztą reklamowanych okien

    Niestety tydzień zleciał i nikt nic nie wie

  5. #45
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    skresz

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    629
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam ponownie niestety przyszły mrozy i w efekcie dwa okna balkonowe są nieszczelne (widać jak leci nimi powietrze czy tez para)


    Jeśli to możliwe prosiłbym o odpowiedź na forum lub na PW czy takie oto obrazki są normalne czy świadczą o nieszczelności okien bo ja już nie wiem, wszystkie okna wyglądają tak jak na załączonych obrazkach

    na jednym zdjęciu udało się uchwycić te białe okręgi które tez są na oknach i tu tez pytanie czy to jest normalne i czy to da się sczyścić

    http://fotohub.pl/view/7ea36362b1c7ca66255b4e244b56254f


    w ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy odpowiedz od firmy że mogą nam wymienić tylko dwa skrzydła okienne, od czego się odwołaliśmy (oczywiście zgadzając się na wymianę lecz reszta roszczeń zostaje bez zmian) i od tamtego czasu sprzedawca nic nie wiec o decyzji firmy (ani skrzydeł ani odpowiedzi)

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no ku....a nie sa normalne, wyglada jak bys w mroz mył okna (ja tak miałem) i woda zamarzła.
    podjedz do kogos na budowę poogladaj okna widze ze walczysz z wiatrakami masakra tyle kasy i taka olewka.
    Powierzchnia użytkowa 200 m2 .Dom budowany przez Dewelopera, BK Ytong 30cm / Styro 12 cm !!!!!! KABE THERM NV / Dach ocieplony wełną około 20 cm , 2 okna dachowe / Podłogówka na dole co 10 cm na górze tylko przedpokój , garderoba , łazienka / 3 Pokoje ne górze grzejniki / okna profil Rehau z pakietem 3 szybowym / Kocioł Viessmann Vitodens 343 F 3.8-19 Kw / Kominek Spartherm Varia Bh + nasada wodna około 4kW /Reku Thessla Green AirPack 500H Enthalpy. CleanBox XL.

  7. #47
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    skresz

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    629
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Patrzałem u siebie w obecnym domu gdzie okna mają po 10 lat i tak nie jest ale to wszytko jest już dla mnie nieprawdopodobne

    okna nie były myte w ostatnich 3 tygodniach i też rzadko otwierane

    zamarznięcia są w jednych na dole w innych na górze futryny co prawda w domu mam wilgotne powietrze ale tak czy inaczej nie wiem jak by mogło się one dostać do środka oprócz 2 (może trzech bo nie wiem czy wieje z okna czy z pod niego) okien nie zauważyłem by były nieszczelne

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony