dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 398 z 458
Pokaż wyniki od 7.941 do 7.960 z 9160
  1. #7941
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Pisuar wygodny - OK. Ale klapa? Podnosi i opuszcza się chociaż sama?
    Deska wolnoopadająca, ale podnieść już trzeba ręcznie,

    Cytat Napisał aiki Zobacz post
    Przy pisuarach to nawet spłukiwanie dobrze jak automat a deska to by już był wypas w auto.
    Automat jest bardzo drogi, trzeba podprowadzić też zasilanie. Mam zasilanie podprowadzone, ale wątpię żebym zmienił na automat - po prostu jest bardzo drogi..
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  2. #7942

    Domyślnie

    Pisuar to zacne urządzenie. Jakkolwiek klapia pozbawia go uzytecznosci ale w sumie tylko w publicznym miejscu (obrzdzenie przy dotykaniu reka a glowna zaleta pisuaru to oddanie moczu bez dotykania reka czegokolwiek).
    w domu w sumie mozna klape podniesc.mialem robic pisuary zrobilem nawet instalacje ale ostatecznie nie zamontowalem. Mimo wszystko polecam super sprawa.

  3. #7943
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam626 Zobacz post
    Pisuar to zacne urządzenie. Jakkolwiek klapia pozbawia go uzytecznosci ale w sumie tylko w publicznym miejscu (obrzdzenie przy dotykaniu reka a glowna zaleta pisuaru to oddanie moczu bez dotykania reka czegokolwiek).
    w domu w sumie mozna klape podniesc.mialem robic pisuary zrobilem nawet instalacje ale ostatecznie nie zamontowalem. Mimo wszystko polecam super sprawa.
    Siusiaka trzeba dotknąć. No i pasowało by wodę spuścić. Ale pewnie z 80% tego nie robi chyba że na fotokomórkę działa.
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  4. #7944
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Ależ macie skojarzenia ... ::
    Ale przyznaję ... widuję w toaletach miejsca mojej pracy mężczyzn na zacnych kierowniczych stanowiskach którzy nie myją rąk, nie tylko po sikaniu a też po sraniu, że tak wprost napiszę. Robotnicy, specjaliści, kierownicy - nie ma znaczenia, w każdej grupie są tacy co nie myją dłoni.... to kwestia kultury i wynosi się ją z domu. Z niektórymi osobami staram się nie witać przez podanie ręki, po innych odruchowo idę umyć dłoń...
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  5. #7945
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrek0m Zobacz post
    . Z niektórymi osobami staram się nie witać przez podanie ręki, po innych odruchowo idę umyć dłoń...
    Najgorzej kiedy "niektórych osób" jest moc w jednym miejscu, a kiedy idziesz zmyć grupowe witanie na toalecie wisi kartka "tylko dla personelu"
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  6. #7946

    Domyślnie

    Dla mnie zaletą pisuaru jest to, że rano można zrobić siku bez gimnastykowania się Nieważne czy trzeba dotknąć klapy, czy nie. To nie pisuar publiczny.

  7. #7947
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Remaltarnow

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Na pewno nie wyburzyłbym ściany między kuchnią i salonem. Hałas i jeszcze raz hałas...;(
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA!

  8. #7948
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remaltarnow Zobacz post
    Na pewno nie wyburzyłbym ściany między kuchnią i salonem. Hałas i jeszcze raz hałas...;(

    Jeśli prowadzi się mocno towarzyskie życie, to ściana ta jest przeszkodą, by być ze swoimi gośćmi. I nie ważne kto gotuje, czy gospodarze czy goście - zawsze jesteśmy razem. Za to kocham mój dom
    Otwarta kuchnia to cudowny pomysł

  9. #7949
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Bracianka
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Stalowa Wola
    Kod pocztowy
    37-450
    Posty
    708

    Domyślnie

    A dla mnie otwarta kuchnia to zły pomysł - cały syf widać, zapachy dużo intensywniejsze, zostają na meblach, tapicerkach, więcej sprzątania, itd., itp. Jak się dobrze zorganizuje imprezę, to wizyty w kuchni nie są częste Poza tym czy tylko u mnie w domu zawsze było tak, że w kuchni były te najfajniejsze osoby?
    MTM Styl - Zięba, leciutko powiększony. Podłogówka po całości, grzana gazem, ocieplenie 20cm zwykłego styropianu, na dachu 30cm wełny, okna trzyszybowe, WM z rekuperatorem, planowany gwc. Praca wre i końca nie widać...

  10. #7950
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    też wolę przesłoniętą kuchnię. Sałatki i ciasta zwykle przygotowuję przed przyjściem gości, a wstawienie pieczeni do piekarnika to kilka sekund.

  11. #7951
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar cormac
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice 3city
    Posty
    233

    Domyślnie

    To ja się jeszcze w temacie pralni na piętrze wypowiem. Mam i polecam. Tylko u mnie w pralni obok pralki stoi suszarka kondensacyjna. I to w głownie w niej suszymy pranie. Sama pralnia wg mnie jest najlepiej wentylowanym pomieszczeniem w domu . Nie muszę targać prania latem na dół , bo na piętrze mam też taras więc jak najdzie mnie suszyc pranie na powietrzu to je tam po prostu wystawiam. Pralnia w okolicy garderób to był strzał w dziesiątke. Wieczorem brudne ciuchy trafiają wprost do koszy , a czyste pranie leci wprost do szaf. I nie trzeba biegać z praniem gora /dół po schodach. Także polecam.

    Mam też otwartą kuchnie i też polecam. Fakt, że zapachy czasami się rozchodzą po całym domu, ale winię za to bardziej wentylację mecheniczną, na szczęście nie gotujemy nic śmierdzącego. U nas kuchnia jest częściowo przesunięta w stosunku do salonu , coś w kształcie litery L i może dla tego nie widać , aż tak bałaganu na wyspie. Inna sprawa ,że sen z powiek mi nie spedza widok paru rzeczy leżacych na wyspie. W końcu tu mieszkamy, a nie żyjemy na perfekcyjnych zdjeciach magazynów wnętrzarskich. Choć i takie momenty się zdarzają , że jest idealnie czysto i sterylnie. Niestety ten stan nie trwa nigdy długo

  12. #7952
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    mam kuchnie polotwarta z wyspa, syfu nie widac, bo nie robimy syfu z zasady choc nie mam sterylnie, do tego wyspa jest z podniesionym barkiem to nie widac tym bardziej, a kiedy gotuje chetni dotrzymac mi towarzystwa moga przebimbac na hokerach. rozwiazanie kuchni polotwartej i wyspy sobie bardzo chwale a sama kuchnia jest stworzona do tego by przyjemnie w niej spedzac czas bez szkody towarzyskiej . nie zrobilabym kuchni zamknietej ale tez nie lubie calkowicie otwartych kuchni (mialam w bloku i nie podpasowalo mi takie rozwiazanie)

  13. #7953
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    podziwiam ludzi umiejących zachować porządek w kuchni. U mnie normalnie wygląda jakby tornado przeszło

  14. #7954
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    kwestia wprawy

  15. #7955

    Domyślnie

    Ja jako facet trzymam porządek w kuchni, to kobitki sobie z tym nie radzą? Szykuje i na bieżąco zmywam. To jest recepta na sukces. Gorzej jak się robi jakieś danie, pozniej się podaję do stołu i wtedy jest pełno garow i talerzy do mycia.

  16. #7956
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    mnie się nie chce, wolę siedzieć na forum

  17. #7957
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar anemonek
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Śląskie
    Posty
    183

    Domyślnie

    Ja jako facet trzymam porządek w kuchni, to kobitki sobie z tym nie radzą? Szykuje i na bieżąco zmywam. To jest recepta na sukces. Gorzej jak się robi jakieś danie, pozniej się podaję do stołu i wtedy jest pełno garow i talerzy do mycia.
    Super, że sobie radzisz, ale chyba nie masz męża ani małych dzieci pod nieustanną opieką? To naprawdę robi różnicę. Kiedy mieszkałam sama miałam wszystko idealnie. Teraz wszyscy mają po prostu przeżyć

  18. #7958
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    A jaką macie szerokość blatu barowego rozdzielającego kuchnię od salonu? Jak jest szerokość całkowita i ile wystaje w stronę salonu, żeby w miarę wygodnie na hokerach usiąść przed tym blatem ?
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  19. #7959

    Domyślnie

    Ja jestem facetem hehe. Męża nie mam, ale za to mam żonę

  20. #7960
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrek0m Zobacz post
    A jaką macie szerokość blatu barowego rozdzielającego kuchnię od salonu? Jak jest szerokość całkowita i ile wystaje w stronę salonu, żeby w miarę wygodnie na hokerach usiąść przed tym blatem ?
    to pytanie raczej zadaj w tym watku:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ze#post7493811

Strona 398 z 458

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony