dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Koza K6 z ASDP czy Invicta Seville- używa ktoś?

    Witajcie.

    Zastanawiam się pomiędzy:
    Invicta Seville a
    Koza K6 z ASDP.

    Oba w podobnej cenie.

    Ogrzewać chcę pomieszczenie 20mkw a przez otwarte drzwi, napewno ociepli się jeszcze drugie 20mkw.

    Czy to dobry wybór? Czy ktoś sprawdzał to ASDP czy to tylko na filmikach tak dobrze wygląda? Jeżeli to kiepsko działa to chyba wolałbym invictę bo ładniejsza

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kowi
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    29

    Domyślnie

    Witam serdecznie.

    Trochę odsmażę tego kotleta ale nigdzie nie ma opinii o ASDP (automatycznym systemie dolotu powietrza)
    Co do zakupu tej kozy - K6 firmy Kratki.pl to już jestem przekonany, Zastanawia mnie tylko innowacyjność systemu ASDP. Rzeczywiście, jak poprzednik zauważył, na filmie wygląda to bardzo zachęcająco.
    Czy ktoś z Was używa kozy z asdp firmy Kratki.pl?
    Jeśli tak to napiszcie swoje opinie o tym systemie.
    I jeśli są na forum użytkownicy Kozy K6 to tez proszę napiszcie swoje opinie na temat tego piecyka wolnostojącego.
    Pozdrawiam
    Kowi

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    ASDP to jeszcze bardziej odgrzany kotlet niż Twój. To popularne swego czasu "innowacyjne urządzenie" stosowali już 20 lat temu producenci francuscy. Z pewnością w piecyku K6 wolnostojącym to dość wątpliwy pomysł choćby ze względu na estetykę.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kowi
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    29

    Domyślnie

    Witam ponownie. Czyli co nie warto doplacac 200zł i wybierać kozy z systemem asdp i pozostać przy podstawowej wersji z regulacją dolotu powietrza przez popielnik?

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar CafeDelTom27
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Morskie Oko
    Dzielnica
    Rysy
    Posty
    490

    Domyślnie

    I jak koza K6 sie spisuje bo sie nad nia zastanawiam
    Projekt Jarzebina1.Kociol Vaillant ecotec pro vc 226/3-3 zasilany LPG.Dom 90m2.Kubatura 250m3.Podlogowe 55m2 reszta grzejniki.WG

  6. #6
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Sprzedałem kilka takich na działki , podobno miały być tanie i trwałe, już ich nie oferuje .......
    Darek B

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zdun Darek B Zobacz post
    Sprzedałem kilka takich na działki , podobno miały być tanie i trwałe, już ich nie oferuje .......
    Odkopię stary temat, dlaczego już ich nie oferujesz? Miały być trwałe i tanie a okazały się że nie są? Rozważam kozę tej firmy, tyle że większy model K9.

    Jeszcze pytanie o płaszcz wodny:
    https://kratki.com/pl/piec-zeliwny-k...-150-9-kw-6557
    Średnia moc z wody (kW) 2.5

    czy w praktyce ma on jakikolwiek sens?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony