dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie P?yty kominkowe JAKIE ?

    Czy ktoś stosował płyty izolacyjne z kratki.pl - są w bardzo dobrej cenie na allegro http://allegro.pl/kominek-plyty-plyt...916766625.html

    Płyty VARSMEN są dużo droższe ale czy opyla się zaoszczędzić - może ktoś pomóc w wyborze.

    Czy do klejenia tych płyt należy stosować tylko specjalny klej czy np. ścianę można klejem do kafelek potraktować - bo zostało mi tego....

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aks21

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    4

    Domyślnie

    popros o "papiery" tego produktu w kratkach.pl, obawiam się ze płyta pochodzi z ChRL
    na rynku masz sprawdzone plyty Varmsen i Silca , te drugie są tańsze i bardziej dostępne
    ja bym nie eksperymentował...

  3. #3

    Domyślnie

    Ja robiłem z płyt silca , polecam , można kupić w liroju .
    Tu nie było reklamy, tylko informacja że mój nick to "kamieniarz"



    .

  4. #4
    Konto usunięte_12*
    Guest
    Konto usunięte_12*

    Domyślnie

    Cytat Napisał robur-wro Zobacz post
    Czy ktoś stosował płyty izolacyjne z kratki.pl - są w bardzo dobrej cenie na allegro ...
    Ja już zrobiłem rozeznanie w okolicy tego producenta (firma "kominkowa"). Powiedziano mi (dyplomatycznie ) , że te płyty nadają się najlepiej do ... izolacji. Jako konstrukcyjne polecają użyć te wymienione przez poprzedników lub polskie wielkoformatowe Promat.

    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za pomoc - tak wielka różnica cenowa była zapewne czymś spowodowana ..... kupię varsmena lub silco.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony