Cytat Napisał Adams3plus Zobacz post
Witajcie serdecznie,
Od około roku interesuje się tematem postawienia w tej technologii, czytam forum od dłuższego czasu. Trudno mi się jeszcze zdecydować czy wybrać prefabrykat ciężki albo szkielet (też mieliście problem?). Niedawno zacząłem szukać firm ze ŚLĄSKA i wykonałem np. telefony do Firmy Profican (szkielet, inż. wzbudzający duże zaufanie, specjalizujący się w konstrukcjach od fundamentów po dachy w technologii wiązarowej), Tadeks (ciężki prefabrykat niemiecki, odwiedziłem zakład oraz budowę i jest to guru godny polecenia), Ibud (robią z katalogu własnych projektów) mają sporo dostępnych ekspozycji do odwiedzenia. Oprócz tego kontaktowałem się oczywiście z Varioplan, Danwood (domy gotowe), Julstar (prefabrykowane), Arex (szkielet, górale, fajna oferta), Drevobau (prefabrykat niemiecki, ale chyba drogo). I co, oczywiście brakuje mi tu treściwej wymiany doświadczeń ze współpracy z firmami. Jeśli ktoś budował z wymienioną firmą lub ma informacje z pierwszej ręki może się podzieli?

pozdrawiam z centrum Górnego Śląska
Adams
Witam, również kontaktowałam się z Profican, oraz Tadeksem, obie firmy są mniej więcej z moich okolic, i te firmy wydaje mi sie znają się na rzeczy. 5 lat temu Tadeks stawiał dom kilka kilometrów od nas, właściciele nadal są zadowoleni mimo tego nie zdecydowaliśmy sie na nich, odwiedzilismy również kilka placów budowy danwood, ta firma budowę traktuje jak wielkie przedwsięwzięcie, przede wszystkim pod względem reklamy, ceny jak dla mnie mają za wysokie.
Koniec końców budują nam szkieleciaka i nie żałujemy, jeśli się pośpieszymy, za 3 mies, mieszkamy na swoim nic tak nie cieszy jak myśl o tym

po podjęciu decyzji-pochwal się swoim wyborem

Pozdrawiam