dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 141
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lech1

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    6

    Domyślnie Ja budowałem ze Stollux, a teraz Sąd mi będzie pomagał

    Witam,
    Ja budowałem dom w technologii szkieletowej. Powierzchnia calkowita 210m2.
    Budowa miała trwać 4 tygodnie. Zaczęła sie 1 września 2011 i do dzisiaj sie nie skończyła. Przy dokończeniu budowy bedzie mi pomagał teraz Sąd, gdyż firma uważa ze wszystko zrobiła zgodnie z umową.
    Wiem, że brzmi to dziwnie, ale taka jest prawda. Tylko firma Stollux z Istebnej tak buduje i od wszystkiego umywalki ręce. Budowa trwa juz 8 miesiąc, a dom jaki jest widać na zdjęciach.

    Wiecej informacji na temat tego jak budują znajdziesz w moim temacie w tym samym dziale.

    NIE ŻYCZĘ NIKOMU...

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gosia2610

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał lech1 Zobacz post
    Witam,
    Ja budowałem dom w technologii szkieletowej. Powierzchnia calkowita 210m2.
    Budowa miała trwać 4 tygodnie. Zaczęła sie 1 września 2011 i do dzisiaj sie nie skończyła. Przy dokończeniu budowy bedzie mi pomagał teraz Sąd, gdyż firma uważa ze wszystko zrobiła zgodnie z umową.
    Wiem, że brzmi to dziwnie, ale taka jest prawda. Tylko firma Stollux z Istebnej tak buduje i od wszystkiego umywalki ręce. Budowa trwa juz 8 miesiąc, a dom jaki jest widać na zdjęciach.

    Wiecej informacji na temat tego jak budują znajdziesz w moim temacie w tym samym dziale.

    NIE ŻYCZĘ NIKOMU...
    Do tej pory Stollux kojarzył mi się z dokładnością, w mojej okolicy postawili piękne karczmy z bala, ale dom szkieletowy to co innego. Wielka szkoda że zostawiają takie "kwiatki". No cóż rysa na szkle. Pozostaje współczuć i życzyć pozytywnego rozwiązania sprawy.

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar pinki2
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    11
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie Danwood

    My wybraliśmy Budimex Danwood

    Projekt POINT 127 około 125m2 wydał nam się idealnym konsensusem w stasunku metrów/ ilości pokojów / ceny

    jutro powinniśmy składać dokumenty o pozwolenie na budowę

    byliśmy na kilku budowach, byliśmy w kilku domach w środku - wygląda obiecująco ale czas pokaże

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tess1967

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Glina
    Kod pocztowy
    05-430
    Posty
    31

    Domyślnie

    Mojego "Lolka" szkielet drewniany budować będzie firma Eco-House z Miszewa.
    W chwili obecnej czekam na ostateczną odpowiedź ze Starostwa w sprawie pozwolenia na budowę. Budowa jeśli wszystko dobrze pójdzie powinna ruszyc w czerwcu, lipcu

  5. #25
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    grabiec

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja buduje 72 m2 calosc za 90 tys wykonczony.

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    selius

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Kod pocztowy
    05-100
    Posty
    288

    Domyślnie

    I za te pieniadze pewnie pobuduja Ci dodatkowo basen na podworku?

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zbyszek57
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    wioska budowlana
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    770

    Domyślnie

    Cytat Napisał grabiec Zobacz post
    Ja buduje 72 m2 calosc za 90 tys wykonczony.

    pochwal sie, gdzie budujesz ja do Grodziska mam jakies 7 km. Podjade i moze sie czegos naucze.

  8. #28

    Domyślnie

    czym różni się dom szkieletowy od domu modułowego? który lepiej wybrać?

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rafał van Elder

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-020
    Posty
    2

    Domyślnie

    Osobiście polecam firmę [ moderowano - reklama ] z Rzeszowa, do chwili obecnej wybudowali dla mnie 2 domy w Belgii. Obecnie zamówiłem 2 następne. Ceny atrakcyjne, wykonanie fachowe, materiał jakościowo bardzo dobry. Poza tym widziałem ich wykonawstwo w Polsce i we Francji - budynki perfekcyjne.

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mikolajdresler

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Kod pocztowy
    91-845
    Posty
    9

    Domyślnie

    sluchajcie , a firma ,MABUDO? Dziwna sprawa,nikt nic nie wie i nigdzie nie ma opinii>>>??? Cos chyba jest nie tak z tą firmą...

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    myown

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Zduńska Wola
    Kod pocztowy
    98-220
    Posty
    5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    a ja pisałam o firmie Mabudo... stawiamy dom w ich technologii i nie mam zadnych zastrzezen... domy są ciepłe, konstrukcje solidne, na lata...
    wszystko precyzyjnie wykonane i szybko!

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał myown Zobacz post
    a ja pisałam o firmie Mabudo... stawiamy dom w ich technologii i nie mam zadnych zastrzezen... domy są ciepłe, konstrukcje solidne, na lata...
    wszystko precyzyjnie wykonane i szybko!
    Proszę się zastanowić nad tak bezsensowną reklamą....

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    myown

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Zduńska Wola
    Kod pocztowy
    98-220
    Posty
    5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    bezsensowną reklamą? ja niczego nie reklamuje tylko opisuje swoje odczucia jak każdy na forum, a jak Tobie coś nie pasuje, to nie czytaj po prostu ;]

  14. #34

    Domyślnie

    Witam,
    Z mojego doświadczania mogę polecić firmę http://www.drewnar.mazowsze.info/ fachowo podchodzą do tematu. Dodatkowo wprowadzili do swojej oferty izolację z piany PUR, niestety nie załapałem się na to, ponieważ wprowadzili to po mojej budowie, ale wygląda to na dość ciekawą opcję. Jeszcze jedno, realizują tylko projekty indywidualne.

  15. #35

    Domyślnie

    @myown - Serio to twoje wypowiedzi wyglądają jak kryptoreklama/marketing szeptany/itp. Sorki ale aż nie naturalnie rozpływasz się nad tą firmą w wszelkich możliwych miejscach Tyle

  16. #36
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    myown

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Zduńska Wola
    Kod pocztowy
    98-220
    Posty
    5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    skąd te ataki o reklamę? jesteście przeciwni tej technologii? nie rozumiem, każdy może na forum opisywać swoje dobre i złe doświadczenia, każdego kto jest z czegoś zadowolony atakujecie? to może lepiej stwórzcie post o "nieudanych budowach" ;] może wtedy będziecie zadowoleni z tego co czytacie
    a ja może zbyt zachwalam faktycznie, ale spełniam swoje marzenie o domku i cieszę się z dnia na dzień jak on powstaje, dalej uważamy z mężem, że dokonaliśmy dobrego wyboru, a Wy może z jakiejś konkurencji hmm?

  17. #37
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zbyszek57
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    wioska budowlana
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    770

    Domyślnie

    myown ....skoro piszesz, ze dopiero startujecie, to skąd wiesz, ze dom jest na lata i ze dom jest ciepły?
    Zrozum, nie chodzi o to ,ze jesteśmy z konkurencji.
    Forum ma z założenia pomagać, a nie wprowadzać w błąd , czy zachwalać firmy.
    Jeśli firma solidna, i buduje domy z drewna, niech sobie wykupi płatny profil . Da linka do SWOICH realizacji i do SWOICH osiągnięć i po bólu.
    Proste? ano proste
    Ostatnio edytowane przez zbyszek57 ; 06-07-2012 o 13:41 Powód: potrzeba chwili :P

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    myown

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Zduńska Wola
    Kod pocztowy
    98-220
    Posty
    5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    wystarczy ze przejdziesz do następnego mojego postu w dzienniku budowy to zobaczysz resztę... dziennik budowy nie ma tylko jednego wpisu zanim zdecydowaliśmy się na ten dom oglądaliśmy w okolicy domy kilkuletnie i jak pisałam opinie były dobre, a czy to wszystko prawda oczywiście dowiem się jak tylko się wprowadzimy... skoro twierdzisz, że wprowadzam kogoś w błąd, a znasz się tak dobrze to może wyprowadź z tego błędu
    ja nie pokazuję osiągnięć tej firmy tylko swoje ;]

  19. #39
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zbyszek57
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    wioska budowlana
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    770

    Domyślnie

    No to może w ramach informacji zdradzisz, jaki to szkielet. ...skoro w temacie mowa o domach szkieletowych

  20. #40

    Domyślnie

    Witajcie serdecznie,
    Od około roku interesuje się tematem postawienia w tej technologii, czytam forum od dłuższego czasu. Trudno mi się jeszcze zdecydować czy wybrać prefabrykat ciężki albo szkielet (też mieliście problem?). Niedawno zacząłem szukać firm ze ŚLĄSKA i wykonałem np. telefony do Firmy Profican (szkielet, inż. wzbudzający duże zaufanie, specjalizujący się w konstrukcjach od fundamentów po dachy w technologii wiązarowej), Tadeks (ciężki prefabrykat niemiecki, odwiedziłem zakład oraz budowę i jest to guru godny polecenia), Ibud (robią z katalogu własnych projektów) mają sporo dostępnych ekspozycji do odwiedzenia. Oprócz tego kontaktowałem się oczywiście z Varioplan, Danwood (domy gotowe), Julstar (prefabrykowane), Arex (szkielet, górale, fajna oferta), Drevobau (prefabrykat niemiecki, ale chyba drogo). I co, oczywiście brakuje mi tu treściwej wymiany doświadczeń ze współpracy z firmami. Jeśli ktoś budował z wymienioną firmą lub ma informacje z pierwszej ręki może się podzieli?

    pozdrawiam z centrum Górnego Śląska
    Adams

Strona 2 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony