dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Czym tanim, ale mocnym wysypać drogę dojazdową i posesje.

    Witam,

    Koparka wybrała nam ziemie z drogi i posesji i teraz pojawiają się schody.

    Droga jest wspólna ale tylko ja będę za nią płacił... więc szukam i szukam czym wysypać drogę tanio, ale solidnie. (ma być tylko 1 warstwa).

    Proponowano mi czarne kruszywo pokopalniane, ale podobno robi z tego pył, muł i się kruszy - prawda? (cena ok.15 zł tona)

    Więc zacząłem szukać czerwonego wypalonego kruszywa pokopalnianego podobno się już tak nie kruszy - prawda czy też się kruszy? (cena ok. 25 zł tona)
    wracając do czerwonego kruszywa podobno też brudzi pozostawiając kolor jedni piszą, że się wypłuka inni, że nie - jaka jest prawda?

    Szwagier polecił mi kliniec, ale tutaj są ceny strasznie rozbieżne nie wiem od czego to zależy od (15 zł za tonę co jest mało prawdopodobne na allegro takie ogłoszenia są do 70zł )

    I już teraz sam nie wiem co zrobić, bo nie chcę robić drogi znów za rok lub dwa.





    Odnośnie posesji też chciałem wysypać czerwonym kruszywem następnie dać na to kamyczki wisła (ok. 80zł na tonę), ale zastanawiam się czy nie zainwestować w kliniec, ale jaki?


    Proszę o pomoc i wyrozumiałość.

    dziękuję.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.778

    Domyślnie

    Jakie masz podłoże ?
    BTW - nie ma tanio, szybko i dobrze.
    Jak coś jest dobre to na ogół nie jest tanie bo jest popyt.

    Wspólna droga i tylko ty płacisz?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony