dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Kominek narożny z siedziskiem - jakieś propozycje ?

    witam

    mam zamontowany kominek z płaszczem wody Lazar Westa, jednak do dzisiaj nie obudowany.
    Kominek jest zamontowany w narożniku pokoju.

    Przyszedł czas zająć się obudową, szukam projektu - zdjęcia obudowy z siedziskiem, żonka lubi siedzieć przy kominku i chciałem aby siedzisko zaprojektować przy obudowie

    Cały kominek ma być obłożony kamieniem - myślimy o foreście w antyku.

    pozdrawiam

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin MM Zobacz post
    witam

    mam zamontowany kominek z płaszczem wody Lazar Westa, jednak do dzisiaj nie obudowany.
    Kominek jest zamontowany w narożniku pokoju.

    Przyszedł czas zająć się obudową, szukam projektu - zdjęcia obudowy z siedziskiem, żonka lubi siedzieć przy kominku i chciałem aby siedzisko zaprojektować przy obudowie

    Cały kominek ma być obłożony kamieniem - myślimy o foreście w antyku.

    pozdrawiam


    Dobrze ,że nie o Foreście w antyku. Chociaż też się chłop starzeje .


    Może to coś pomoże ? Tu jest drewutnia , może być siedzisko .No i kamieniem
    można "barzej" obłożyć.

    http://www.kominki-batura.pl/nowoczesny26.html

  3. #3

    Domyślnie

    Kominek mam ustawiony w narożniku pokoju ale ukośnie do obu ścian, nie przylega do żadnej z nich.

    Myślałem o siedzisku z boku obudowy, żeby ciepła obudowa była oparciem, nawet takie dłuższe siedzisko coby można tam lekko się położyć.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    M***ki

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Żabia Wola
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    1.725

    Domyślnie

    Zobacz kominek / hypokaustum www.kafle-kominki.pl/kominek_janki.htm Wkład Romotop Dynamic KV 025L , kafle Hein kolor zielony oliwkowy , części białe z szamotu / szamotu nie płyt betonowych na bazie szamotu / tynkowane tynkiem zduńskim . Cała obudowa ciepła bez wentylacji na zewnątrz tzw hypokaustum , umożliwia to użycie wkładu przeznaczonego do takich zastosowań Romotop seria KV 025 , kominek działa od kilku lat w okolicach Janek .

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    M***ki

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Żabia Wola
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    1.725

    Domyślnie

    Zobacz także www.kafle-kominki.pl/kominek_falenty.htm na zdjęciu jeszcze bez ławek/ siedzisk po bokach .. elementy drewniane to nie nasza domena

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony