dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 60
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    franeczka

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    P
    Posty
    72
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Post Franki wykańczają się samodzielnie

    a
    Ostatnio edytowane przez franeczka ; 31-07-2012 o 17:43

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Białe meble i szare dodatki - coś co lubię
    Tylko, gdzie są zdjęcia?
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał franeczka Zobacz post
    J Mąż mój wychodzi z założenia, że wszystko robią ludzie więc i
    on potrafi.
    Oj, żeby się nie przejechał na tym założeniu

    Ale tak i tak fajnie że mężowi się chce. Trzymam kciuki, żeby mu potem (w sensie - po zakończeniu budowy) nie przeszło, jak trzeba będzie wymienić żarówkę
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  4. #4

    Domyślnie

    niemożliwe żeby tak całkiem nie było tej glazury: niech popytają w innych castoramach - może któraś ma i może przywieźć; jeśli nie, to towary w tych marketach często się powtarzają (np: w praktikerze kupiłam kinkiet, który MagdaZZZ wypatrzyła Leroyu); w ostateczności pozostają sklepy internetowe.

    Bardzo podoba mi się ułożenie terakoty w kuchni - lubię ten sposób wykończenia, bo sprawia że wnętrze jest takie dopracowane.

    a na zwiększenie ilości komentarzy pomaga wklejanie dużych zdjęć (nie przez "zarządzaj załącznikami" tylko zwyczajnie wklej link w tekście wiadomości - niedawno to sama przerabiałam)
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    franeczka, ja nie wiedzialam ze Ty sie tutaj przenioslas juz nadrabiam!

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Zapowiada się bardzo fajnie, w moim stylu, biało, szaro i czarno to bardzo po mojemu
    Będę obserwować i kibicować!

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Zegar jest OK Mi się bardzo podoba. Swego czasu bardzo żałowałam, że nie mam na niego miejsca w obecnym mieszkaniu.

    Co do pstryczków.
    Mamy Govenę, tylko taką z klawiszami. Oszalałam na ich punkcie. Nie było wyjścia, musiałam je mieć. Wizualnie wyglądają super, ale...
    Po roku z klawiszy starła się wierzchnia warstwa Nie wszędzie, ale w tych najczęściej używanych pomieszczeniach. Wygląda to paskudnie: szczotkowana stal dookoła i na środku taki pomarańczowo-miedziany klawisz. I wcale nie kosztowały tak mało. Może te z dźwigniami są lepsze?
    I są niestety problemy z montażem. Albo nam się felerna partia trafiła. W sypialni i w pokoju syna średnio raz na tygodnie ramka odpada z zaczepów.
    Jeszcze jedno, one nie nadają się do montażu w ramkach. Jeśli masz kilka włączników obok siebie, to rozstaw puszek musi być większy. Ale to pewnie wiesz.
    Gniazdka mają taki brzydki plastik. Nie, żebym miała coś przeciwko plastikowi, ale w połączeniu ze stalą, wygląda to średnio. Moim zdaniem oczywiście

    Podsumowując mój długi wywód: czuję się rozczarowana tymi pstryczkami

    A panele? Też będę miała Quick Step mi się bardzo podoba, ale trochę za drogo wychodzi Będzie Egger wiąz biały z czterostronną v-fugą.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    A ja życzę powodzenia w samodzielnym wykańczaniu. My też się za to zabraliśmy mimo, że jesteśmy kompletnymi laikami w temacie Ale zrobiliśmy sami boazeriowe sufity, malujemy, murujemy, a ostatnio i kafelkujemy Jak by to powiedział Flapjack "przygoodaaaa"
    Trzymamy za Was kciuki!

  10. #10

    Domyślnie

    I ja witam
    Mam duży sentyment do podłóg w karo - są popularne w poniemieckiej architekturze dolnośląskiej. Ja planuje taką w dolnej łazience (jak ją zmienimy na docelową) i miło mi czytać, że da się to zrobić samemu - byłam pewna, że to bardzo skomplikowana sprawa.
    Zegar mi się podoba, pasuje do podłogi i do ciemnych okien. Będę zaglądać i podglądać

  11. #11

    Domyślnie

    I ja się witam u Ciebie
    Zapowiada się ciekawie szaro-czarno-biało podłoga w karo świetna, marzę o takiej...
    i tak sobie myślę jakby wyglądała w łazience 2*1,7m....

    pozdrawiam

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    franeczka i ja się witam po raz pierwszy!
    podoba mi się wasz domek i pomysły- będę zaglądała a już teraz komentuję, że zegar bardzo fajny i karo na podłodze i okap- moje klimaty

    przy okazji Miszaki wasz dom mnie powalił... szczerze zazdroszczę
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiulkowo Zobacz post
    i tak sobie myślę jakby wyglądała w łazience 2*1,7m....

    pozdrawiam
    Ja mam taką maleńką łazienkę na dole i kombinuję, że im mniejsza łazienka, tym drobniejsze karo. Pytanie gdzie znaleźć takie płytki w dobrej cenie w dodatku. W domu, o którym wspominałam są w dolnym korytarzu, w kuchni i łazience takie drobniutkie kwadraciki - 4, maksymalnie 5 cm - efekt mnie urzeka....

  14. #14

    Domyślnie

    Właśnie w Obi widziałam biało-czarne, coś ponad 40zł za metr. Więc uszłoby. Co do ścian nie wiem..nie mam pojęcia jak chciałabym, żeby wyglądała moja łazienka..
    Twoje karo i to ułożenie rewelka))))
    pozdrawiam

  15. #15

    Domyślnie

    A co do świąt-barszczyk tez się kisi(pierwszy raz), pychotka, bo już tygodniowy
    Zakiszę jeszcze jutro kolejny słoik
    Uszka-ambitne-grzybki juz namoczyłam i jutro spróbuję zrobić.
    Zaczęłam z młodym na roraty chodzić, ale po pierwszym dniu stwierdził, że nudno w tym kościele, że same duże dzieci.A on ma dopiero 4lata... nie chce go zniechęcić, ani tez zrobić z niego zbyt nadgorliwego..trudna kwestia wiary..
    ksiądz nie zachęca do chodzenia-nawet na kolędę są apisy-bo on nie będzie chodził od drzwi do drzwi, jak go nie chcą..
    dla mnie to nie jest chrześcijaństwo, tylko chory katolicyzm z wymysłami..
    Ale zeszłam z tematu.

    Pod taki piekarnik-może jakaś szafeczka samoróbka?
    Pozdrawiam

  16. #16

    Domyślnie

    Jakie przygotowania do świąt? Ja ledwo płot pomalował! I nawet nie wiedziałam, że można samemu kwas na barszcz zrobić, wstyd...
    A Kościół i religia - bywa, że cholernie daleko od siebie....

  17. #17

    Domyślnie

    A trzeba zlać ten zakwas??
    Czytałam, że mogą stać tak z kilka tygodni.
    Więc mnie uswiadom, bo ja pierwszy raz...
    pozdrawiam

  18. #18

    Domyślnie

    ok
    chyba nie będzie takiej potrzeby bo zdążymy wypić

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar sagorz
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Sucha
    Kod pocztowy
    26-800
    Posty
    2

    Domyślnie Również buduję ten dom

    Witam,
    również buduję ten dom. Chętnie podzielę sie doświadczeniami i posłucham porad.

  20. #20
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar sagorz
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Sucha
    Kod pocztowy
    26-800
    Posty
    2

    Domyślnie

    Taras na piętrze będzie z połówki tej czerwonej cegły, z której jest zbudowany dom. Nie chcieliśmy tego murowac na zimę, żeby śnieg nie miał siedliska. Taras na pięterku nie jest jeszcze wyizolowany. poproszę o kontakt na maila: [email protected].

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony