dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Ocieplenie bramy garazowej HORMANN

    Mam brame uchylna firmy Horman nie ocieplona
    Ostatnio byłem u kolegi który kupił mieszkanie w bloku z garazem Patrze identyczna brama z tym że ocieplona styropianem przymocowanym za pomoca metalowych klipsików






    Moze juz ktos to przerabial i wie gdzie mozna kupic takie metalowe klipsy i jakiej grubosci styropian tam wchodzi
    Myslalem o ulozeniu tam styroduru zeby nie poszarpal sie od byle dotkniecia
    Spokojnie Dopiero się uczę

  2. #2

    Domyślnie odświeżę temat ..

    szukałem sporo na ten temat i wyszukałem w serwisie Hormanna są takie zestawy 370 zł netto chyba 2 cm grube, więc zrezygnowałem z tego i 2 górne pasy ociepliłem wełną gr 5cm i "obiłem" płytą PCV a dolny pasek ze względu na obecność tam zamka i cięgieł ociepliłem styropianem 2 cm przyklejając go pianką Tytana do styropianu i tak pozostawiłem teraz jeszcze walczę z kwestią uszczelek bo szpary są dość duże a w Hormanie maja tylko dolną za 85 zł netto.

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar aadamuss24
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Posty
    3.373
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    189

    Domyślnie

    ile kosztuje brama z ociepleniem a iile bez ocieplenia ? pozdr adam

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    adi84

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-228
    Posty
    4

    Domyślnie

    witajcie, ja zrobiłem według fotobloga z http://www.abcbudowydomu.pl . Bramę dociepliłem styropianem 3 po prostu go wkładając w ramki. W dolnej części bramy posłużyłem się klejem montażowym do przyklejenia odpowiednich kawałków styro tak aby zamek pozostał odsłonięty. I na koniec okleiłem folią termoizolacyjną. Koszt w sumie jakieś 100 zł. Szpary można wyeliminować listwami z włoskami , w dobrych sklepach uda się kupić listwę 2,5 m za 60 zł

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony