dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    hudy

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Opinie na temat kominka KFD Linea H 1050

    Witam wszystkich forumowiczów! Mam pytanie odnośnie kominka KFD Linea H 1050, jestem zainteresowany tym kominkiem, przekopałem już cały internet za kominkami i jest mnóstwo fajnych ale z takich większych i w rozsądnej cenie znalazłem tylko ten ponieważ zależy nam na panoramicznej szybie. Mojej żonie podobają się kominki z podnoszonymi drzwiczkami ale ten kominek nie ma wykończenia listwą tylko szybą. Na dodatek nie możemy znaleźć innych zdjęć bo wszędzie prezentowane jest tylko jedno, nie możemy dojrzeć jak podnosi się to szybę? - bo nie widać żadnego uchwytu. Może ktoś ma ten kominek i mógłby nam napisać jak się sprawuje ten kominek? proszę o podpowiedź...

  2. #2

    Domyślnie

    Witam, też szukam panoramicznego kominka ja zastanawiam się nad Mila z kratki.pl w google można znaleść test porównawczy kominków o fasadzie >100cm,
    znalazłem ale strony nie pamiętam

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar house4live
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kościerzyna
    Kod pocztowy
    83-400
    Posty
    185

    Domyślnie

    Ostatnio montowaliśmy model 1320.
    Szczerze mówiąc wkłady KFD serii Linea to na pewno nie jest Spartherm. Brakuje im jakości wykończenia, jakości zastosowanych materiałów. Co do otwierania - w zestawie jest rączka, a w ramie drzwi są miejsca do jej umieszczenia. Można podnieść szybę wkładając rączkę albo z prawej albo z lewej strony wkładu. Do czyszczenia szyby przestawia się dwa zaczepy umieszczone z boków drzwiczek i szyba uchyla się do przodu. Błędem jest to, że przy uchylaniu szyby do czyszczenia nic nie stoi na przeszkodzie żeby szyba równocześnie się podniosła, co jest jak dla mnie abstrakcją

    Co jeszcze...wkład ma termostat, także w zasadzie sam reguluje sobie ilością powietrza, które jest mu potrzebne. Przy zakupie trzeba uważać na wylot spalin, gdyż czasami producent wypuszcza na rynek wkład gdzie wylot patrząc na niego od góry w pionie ma 24 cm szerokości a w poziomie 25 ot taka ciekawostka.

    Jeżeli szukasz taniego wkładu z dużą szybą, który ma służyć Ci głównie za element ozdobny salonu to jak najbardziej jest to ciekawa propozycja.

    Jeżeli masz do dyspozycji większy budżet - tylko i wyłącznie Spartherm.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony