Przymierzam się do wykończenia łazienki i chyba się sam wykończę . Szanowni forumowicze podpowiedzcie jakieś ciekawe waszym zdaniem rozwiązania . Łazienka znajduje się na poddaszu ma 12 m kw. (prostokąt z jedną ścianą w skosie ) . Okno łazienki znajduje się od strony północnej w ścianie szczytowej budynku i ma wymiar 148 x 114 . Jest koloru białego . Lubię pomieszczenia klasyczne i rustykalne . Drzwi to naturalny rysunek drewna sosnowego . Sanitariaty już wybrałem . Będą to stelaże firmy Grohe . Miski , umywalka ,firmy Koło - Style 7 , kolor biały . Wanna Kaldewei prostokątna . O ile nie mam kłopotów z rozmieszczeniem urządzeń sanitarnych o tyle nie mam pomysłu na kolor i rozmieszczenie kafelek . Jednym z problemów jaki mnie nurtuje to czy obłożyć kafelkami skośny sufit/ścianę powyżej ściany kolankowej . Napiszcie jak to było u was z wyborem kafelek i aranżacji . Czy była to ,,miłość od pierwszego wejrzenia" czy świadomy wybór . A może decyzja lub sugestia architekta wnętrz ? Kurcze chyba się starzeję . Cały dom postawiłem a nie mam pomysłu na ostatnie pomieszczenie do wykończenia .