dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 37
  1. #1

    Domyślnie Szare płytki łazienkowe

    Chcialam w łazience położyć szae lub szaro biale płytki. Poki co znalazłam organze z opoczna i amande/alex z Paradyża, ale na te ostatnie nie możemy sobie pozwolić. Może ktoś ma, bądź wpadly mu w oko szare płytki do łazienki, ktore kosztują do 100 zl za metr. Jeżeli jeszcze byłyby zdjęcia do tego... pokażcie swoje szare lazienki.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar aneta-we
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7.456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    174

    Domyślnie

    Minimal z Tubadzina

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar aneta-we
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7.456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    174

    Domyślnie



    Fotka ze strony Tubądzina.
    Cena około 45 zł za metr

  4. #4

    Domyślnie

    rzeczywiście o nich zapomnialam. tylko musialabym je polączyć z szarą (ciemniejszą ) podlogą z innej kolekcji.

  5. #5

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Mnie się spodobały takie
    http://www.ceramikakonskie.pl/pl/str...IDKategorii=53
    W sieci znalazłam tutaj:
    http://vertino.pl/621-oxford
    cena wydaje się rozsądna

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za pomoc. Wszystko spisalam i jade na zwiady. Dodam, że od niedawna musialam zmienic się w kobietę- boba budowniczego. Ale energię mam własnie dzięki innym "babom- budowniczym"

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Beata i Rafał
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    530
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    75

    Domyślnie

    w swojej łazience mam jasny szary z ciemnym i małym akcentem czerwonego. Może dziś będą płytki na ukończeniu co prawda bez fugi lustra ale jak co to wieczorkiem coś tu wrzucę. Wybrałam serię signum z nowej gali podstawowa płytka 100 zł za m2 + dekory

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa36
    Bardzo dziękuję za pomoc. Wszystko spisalam i jade na zwiady. Dodam, że od niedawna musialam zmienic się w kobietę- boba budowniczego. Ale energię mam własnie dzięki innym "babom- budowniczym"
    Daj znać co Ci się podobało w realu

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar iness650
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beata i Rafał
    w swojej łazience mam jasny szary z ciemnym i małym akcentem czerwonego. Może dziś będą płytki na ukończeniu co prawda bez fugi lustra ale jak co to wieczorkiem coś tu wrzucę. Wybrałam serię signum z nowej gali podstawowa płytka 100 zł za m2 + dekory
    Właśnie tą płytkę Nowej Gali z czerwonym szklanym dekorem chcę położyć w WC. Czekam z niecierpliwością na Twoje zdjęcia.

  11. #11

    Domyślnie

    Dzis nie udalo mi się wybrac na dluzsze zwiady (ale umowilam się z majstrem od ocieplenia domu). Jutro wyjeżdżam na kilka dni na łono natury. Bez netu ;( bez telewizora Mam nadziej e wrócić z jeszcze większą energią.
    A jeżeli chodzi o temat: wpadla mi w oko jeszcze taka szaro bialo czerwona lazienka, faktury jakby fale. Zdjęc już dzisiaj się nie będę uczyla wklejac (wpisalam w gogle bialo szara lazienka i pojawila się taka). Może ktoś wie, o czym mowią (wydaje mi sie , ze w wątku o lazienkah też jest takowa).

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    taggan

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    6

    Domyślnie Szare płytki łazienkowe - HELP!

    Witajcie,
    Za 8 dni muszę przekazać wykonawcy płytki do położenia w łazience. Moim ideałem jest coś takiego:



    Niestety w odwiedzonych przeze mnie kilku sklepach zgodnie twierdzą, że owszem, mają takie i podobne, ale na zamówienie. Odbiór w połowie października

    Poratujcie proszę zielonego Czy ktoś zna płytki podobne do tych na obrazku, szare, najchętniej z nieregularnym "naturalnym" wzorkiem, matowe i o szerokości najlepiej 50cm? (łazienka ma 150 cm na najbardziej eksponowanej ścianie i najlepiej by wyglądały 3 pełne rzędy po 50 cm płytek...)

    Bardzo proszę o wskazówki. Cena - do max 130 zł za mkw.... Dziękuję serdecznie

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Nie znam sklepów - poza sieciówkami - które sprzedają towar od ręki
    Nie wiem, skąd jesteś, więc trudno mi kierować Cię do konkretnych miejsc, ale gdybyś miał dostęp np. do Merkury Market, to pytaj tam o Baldocera. Z tej firmy w formacie 20x50 cm z szarości (czystych lub beżowawych):

    Dakota

    Egeo

    Living

    Snake

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jeszcze seria Tokio, ale ona ma format 20x30:

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    taggan

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Joliska, serdeczne dzięki za podpowiedź! Oczywiście jak to typowy warszawiak - zapomniałem napisać skąd jestem - Warszawa.
    Jeszcze raz dzięki!

  16. #16

    Domyślnie

    snake jeste też szary? Ja mam czarnego, który niestety w niektórym świetle wpada w brąz.

  17. #17

    Domyślnie

    Baldocer Snake jest ciemno- brązowy wręcz czarny...koło szarych płytek to on nawet nie stał..
    Mieszkamy od 20 grudnia 2010 r.
    Domek Poli

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    taggan

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    A co sądzicie o serii Opoczno Organza? Właśnie się nią zachwyciłem... Bo wygląda świetnie. Ale jednocześnie mam obawy co do jakości i głównie - trzymania wymiarów tych płytek... Naprawdę jest tak źle?

  19. #19

    Domyślnie

    ta szara Organza Opoczno całkiem ładnie się prezentuje
    ale osobiście na żywo nie widziałam

  20. #20

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony