dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Pomysł na łazienkę

    Przymierzam się do wykończenia łazienki i chyba się sam wykończę . Szanowni forumowicze podpowiedzcie jakieś ciekawe waszym zdaniem rozwiązania . Łazienka znajduje się na poddaszu ma 12 m kw. (prostokąt z jedną ścianą w skosie ) . Okno łazienki znajduje się od strony północnej w ścianie szczytowej budynku i ma wymiar 148 x 114 . Jest koloru białego . Lubię pomieszczenia klasyczne i rustykalne . Drzwi to naturalny rysunek drewna sosnowego . Sanitariaty już wybrałem . Będą to stelaże firmy Grohe . Miski , umywalka ,firmy Koło - Style 7 , kolor biały . Wanna Kaldewei prostokątna . O ile nie mam kłopotów z rozmieszczeniem urządzeń sanitarnych o tyle nie mam pomysłu na kolor i rozmieszczenie kafelek . Jednym z problemów jaki mnie nurtuje to czy obłożyć kafelkami skośny sufit/ścianę powyżej ściany kolankowej . Napiszcie jak to było u was z wyborem kafelek i aranżacji . Czy była to ,,miłość od pierwszego wejrzenia" czy świadomy wybór . A może decyzja lub sugestia architekta wnętrz ? Kurcze chyba się starzeję . Cały dom postawiłem a nie mam pomysłu na ostatnie pomieszczenie do wykończenia .

  2. #2

    Domyślnie

    skosów bym nie kaflowała. widziałam to tylko w 1 wnętrzu i pomyślałam "a fe"
    może wrzucisz jakiś choćby prosty szkic z rozkładem sanitariarów? wszystkim bedzie łatwiej.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  3. #3

    Domyślnie

    Skos absolunie nie w płytkach, "przygniecie" pomieszczenie.

    U mnie płytki to była "miłość od pierwszego wejrzenia". W przypadku jednej łazienki jestem tej miłości wierna, ale drugą łazienke miałam ochotę zmienić juz po kilku miesiącach.

  4. #4

    Domyślnie

    u mnie to samo. jedna łazienka była projektowana pod płytki, w drugiej - brak pomysłu doprowadził do wymyślenia łazienki nieco na siłę. nie nienawidże ich, ale gdybym mogła decydować jeszcze raz, to byłaby inna
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  5. #5

    Domyślnie

    podobnie jak dziewczyny wyżej piszą
    - skosu nie kafelkuj, u mnie na skosie a w zasadzie na ściance kolankowej jest tylko cokół
    -Płytki mam - jakie bardzo chciałam z majoliki tubadzińskiej - tak na retro-etnicznie położone dość nisko czyli ogólnie jest dużo ściany
    a pierwsza łazienka - dolna..... przy najbliższym dostatku kasy (tiaaa) zmieniłabym kafle

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony