dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 18
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 342
  1. #321

    Domyślnie

    Gwarancja 25 lat jest nie za fronty, ale za korpusy i osprzęt tego typu. Na fronty jest na lat 10. Moi rodzice mieli kuchnię IKEA drewnianą od połowy lat 90. Teraz kuchnia została przeniesiona do domu babci. Nadal żyje i ma się idealnie. Mnie to przekonało, by taką zamontować u siebie, też IKEA, a na kuchnię robioną pod wymiar u stolarza nie stać mnie.

  2. #322

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nina81 Zobacz post
    u mnie kuchnia na wymiar, wykonana przez solidnego stolarza z Wielkopolski. Zalezało mi na jakości, nie tylko wyglądzie. Stolarz miał zamontować szuflady blum 50kg, przyjechał i mówi, że kupił mi jeszcze lepsze - 65 kg, od razu zyskał plusa

    dodatkowo, za stosunkowo niewielkie pieniądze zamontował blat, płyty laminowane na ścianie, podłączył sprzęt, montował mi też drzwi wewn. Bardzo się starał i mi się cos takiego bardzo podoba
    Witaj. czy moge prosić o jakieś namiary na Twojego stolarza? Z góry dziękuję

  3. #323

    Domyślnie

    a kogo byście polecili z okolic Krakowa?? może ktoś jest z tych terenów

  4. #324

    Domyślnie

    Wiem, że najwięcej zleceń mają w Krakowie i Warszawie, ale przyjechali też do mnie do Lublina za darmo.

    Next-luke - trochę to podejrzane, mieszkasz w Krakowie ale przyjechali do Ciebie do Lublina?? I to jeszcze za darmo?? Nie wiem jak musi być zdesperowana firma żeby jeździć taki kawał drogi "za darmo". Nie spotkałam się z taką firmą a jeżdżę po salonach bo akurat jestem na etapie projektowania mebli kuchennych. Jeśli są w stanie przyjechać do mnie niezobowiązująco za darmo to świetnie. Podaj mi na nich namiar - może skorzystam.
    I jeszcze pytanko - czy w tym przyjeździe mieści się też darmowy projekt??
    A co jeśli mi się nie spodoba?? Robią do skutku?? i czy jeślibym jednak zrezygnowała to muszę zapłacić za projekt??

  5. #325

    Domyślnie

    a mozecie polecic kogos z okolic Nowego Sącza, Grybowa, ewentualnie Gorlic?
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  6. #326

    Domyślnie

    Cytat Napisał anika1308 Zobacz post
    Nie dawno wykończyłam mój wymarzony dom. Długo zastanawialiśmy się z mężem którą firmę wybrać, aby zrobiła nam meble do całego domu. Wczytywałam się w liczne fora internetowe, bo chciałam znaleźć firmę z polecenia, ale nie sieciówkę, bo tam traktują klientów jak zlecenia.
    Zaciekawiła mnie oferta jednej z firm, miała wiele pozytywnych opini, wiele osób ją polecało. Najpierw zamówiliśmy jednak meble wyłącznie do sypialni, chociaż firma specjalizuje się w produkcji MEBLI KUCHENNYCH.
    CENY BARDZO PRZYSTĘPNE, MEBLE BARDZO DOBRZE WYKONANE, TRWAŁE, BARDZO MIŁY KONTAKT I OBSŁUGA.
    Wkońcu zamówiliśmy u nich resztę mebli, na pomiar przyjechał sam właściel, kosztorys miałam tego samego wieczora, razem z dwoma projektami, własnym oraz firmy.
    FIRMA DZIAŁA NA TERENIE MAŁOPOLSKI, ALE DO MNIE PRZYJECHALI Z MONTARZEM DO RZESZOWA.
    Jeśli komuś przydadzą się te informację, to bardzo się cieszę. To mój adres e-mail, gdybyście mieli jakieś pytania [email protected]
    Pozdrawiam.
    hej anika, gdzie mozna zobaczyc twoja kuchnia?
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  7. #327

    Domyślnie

    W Katowicach jest firma co robi fajne kuchenne - Torus Meble - ale takie z "wyzszej półki"
    Siostrze zrobili naprawdę coś fantastycznego - elegancko ,wysokiej klasy "środki" , kuchnia robi wrażenie , sama bym się na nich zdecydowała bo ja ze swojej robionej przez poleconego stolarza zadowolona nie jestem tak do końca, wydałam "trochę" tylko w porównaniu z tym co ma teraz siostra to słabo ta moja wypada

  8. #328

    Domyślnie meble kuchenne - jaka firma?

    Gdzie kupiliście Wasze kuchnie? Które są dobre, a które nie? Gdzie warto kupować, a jakich miejsc lepiej unikać? Podzielcie się doświadczeniami - będą przydatne dla wszystkich, którzy planują zakup nowych mebli do kuchni. Pozdrawiam.

  9. #329
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    A może by poszukać, zwłaszcza że wątek na 1. stronie jest....

  10. #330

    Domyślnie

    Najlepiej kupić meble na wymiar prosto od producenta
    ciekawy artykuł o aranżacji kuchni

  11. #331
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar pan_tofelek
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    dom
    Kod pocztowy
    53-330
    Posty
    12

    Domyślnie

    a macie kogoś w okolicy Wrocławia do mebli na wymiar do kuchni? najlepiej sprawdzonego

  12. #332
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a może być w wyszukiwarkę wpisał "Wrocław" "stolarz". Albo zajrzał do wątku najczęscie szukane tematy...

  13. #333
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Slowiczek

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jak czytam to chyba tylko ja z żoną zrobiliśmy taki numer, że zamówiliśmy meble kuchenne od jakiegoś strugacza z Katowic
    Ogólnie skończyło się tak, że po roku okleina zaczęła się widocznie ścierać, a plastiki służące niby do otwierania drzwi odpadać przez wyrobione otwory na śruby.

    [moderowano - reklama debiutanta]
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 11-06-2013 o 11:25

  14. #334
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zapert

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-302
    Posty
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał grazi Zobacz post
    A moze jest tu ktos z warm-mazurskiego? Zastanawiam sie miedzy BRW a WFM, Ikea tez ostatecznie moze byc, ale najblizsza ok. 180 km. Pozdr
    W takim razie zapraszam do siebie! Moja stolarnia mieści się w Olsztynie, ale kuchnie robiliśmy w wielu miejscach Polski. Pozdrawiam.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia sielska - szafka typu cargo.jpg
Wyświetleń:	232
Rozmiar:	51,4 KB
ID:	195245

  15. #335
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    PerfekcyjnaPaniDomu

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 30-06-2013 o 06:18

  16. #336
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    aniawojciechowska

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-057
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał zapert Zobacz post
    W takim razie zapraszam do siebie! Moja stolarnia mieści się w Olsztynie, ale kuchnie robiliśmy w wielu miejscach Polski. Pozdrawiam.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia sielska - szafka typu cargo.jpg
Wyświetleń:	232
Rozmiar:	51,4 KB
ID:	195245
    A czy macie też gotową ofertę mebli, czy tylko na zamówienie, chodzi mi to że chciałabym zakupić kilka już gotowych szafek i dorobić kilka na wymiar.
    Myślę że tak mogłoby wyjść troszkę taniej

  17. #337

    Domyślnie

    Cytat Napisał inga_p Zobacz post
    [archeologia]
    A moge odgrzebac temat i zapytac, kto poleca kogos z malopolski?

  18. #338

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 29-02-2016 o 21:18

  19. #339

    Domyślnie

    Meble kuchenne można rzecz jasna zamówić gotowe w wielu sieciowych salonach meblowych. Uważam jednak, że kuchnia to tak istotne miejsce w domu, że warto zainwestować w indywidualny, oryginalny projekt kuchni. Dlaczego? W kuchni przebywa się wiele czasu. Tutaj gotujesz, spędzasz czas z najbliższymi, relaksujesz się. Warto więc, by było to miejsce Twoich marzeń. Zaplanuj układ swojej kuchni i wybierz odpowiedniego producenta, który od A do Z pomoże na każdym etapie współpracy.
    Ostatnio edytowane przez MeblowyDoradca ; 21-08-2017 o 08:25
    Tu była reklama

  20. #340

    Domyślnie

    hmmm, swoje meble w kuchni mam z [spam] i jestem zadowolona
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 09-07-2019 o 20:35

Strona 17 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony