dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 18
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 342
  1. #21

    Domyślnie

    pękne... domyślam się, że nie zamawiane w Polsce, czy ta firma działa również u nas?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał zone
    pękne... domyślam się, że nie zamawiane w Polsce, czy ta firma działa również u nas?
    To niemiecka firma, ktora, zeby bylo smieszniej (i taniej), produkuje swoje meble we Francji. Poniewaz w Polsce mozna kupic WSZYSTKO, nawet rozowego slonia z dostawa do domu, pewnie wystarczy skontaktowac sie z centrala...

  3. #23

    Domyślnie

    niestety, zbyt wysoka "półka cenowa" jak dla mnie

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał zone
    niestety, zbyt wysoka "półka cenowa" jak dla mnie
    To wzgledne. Sprobowalem zbudowac kuchnie z Ikei do tego samego wnetrza. Wyszlo niewiele taniej- ze sprzetem Whirlpoola 7000 euro.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał zone
    jestem bardzo zainteresowana, bardzo prosze o kontakt
    Wysłałam namiary na priv
    W życiu piękne są tylko chwile...

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Zone
    Namiary wysłałam Ci na priva

  7. #27

    Domyślnie

    dziękuję WAM BAAARDZO

  8. #28

    Domyślnie

    Ja nastawiam się na stolarza -kuchnia jest nietypowa i muszę zamawiać szafki na zamówienie.

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbasia
    Ja nastawiam się na stolarza -kuchnia jest nietypowa i muszę zamawiać szafki na zamówienie.

    Ja też mam meble kuchenne robione przez stolarza na zamówienie, według mojego własnego projektu.
    Dzięki temu można mieć w kuchni dokładnie to, czego się potrzebuje

  10. #30

    Domyślnie

    Wybudowalem sie na belgijskiej ziemi.
    Doki, nie przyrównuj sie do nas, tylko wybranych stać na kuchnię za 50 tys. zresztą osobiscie uważam że nie ma tu za co tyle zapłacić, a nawet nie obraź się ale jest to chore.
    Może w Belgii ta suma w porównaniu do dochodów jest niewielka, ale w naszych realiach to głupota wydawac tyle na meble do jednego pomieszczenia.
    W życiu piękne są tylko chwile...

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    A ja polecam tanie i bardzo solidne mebe firmy :Bodzio Mam je juz kilka lat ,mocno urzytkowuje i jestem bardzo zadowolona!

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anam
    Doki, nie przyrównuj sie do nas, tylko wybranych stać na kuchnię za 50 tys. zresztą osobiscie uważam że nie ma tu za co tyle zapłacić, a nawet nie obraź się ale jest to chore.
    Może w Belgii ta suma w porównaniu do dochodów jest niewielka, ale w naszych realiach to głupota wydawac tyle na meble do jednego pomieszczenia.
    No to lepiej zacznij sie przyzwyczajac. Po pierwsze, podalem cene wraz ze sprzetem, i to dobrej firmy. Po drugie: to naprawde bylo wzglednie tanio i w Polsce tez tak bedzie. Zwiazek cen z dochodami jest zwykle luzny. po trzecie: to nieprawda, ze w Polsce tylko wyjatki stac na kuchnie za 50000 zl. Nie tak dawno przyjechal znajomy znajomych z Warszawy i zamowil kuchnie do swojego mieszkania: 200000 zl.

    Chore? Ile razy juz widzialem na tym forum posty ludzi z dzialkami do 10000 m˛? Ilu z Was ma ogrzewanie nawiewowe, centralny odkurzacz, skomplikowane systemy alarmowe- rzeczy, na ktore mnie nie byloby stac... Wiec nie rozumiem Twojego komentarza...

  13. #33

    Domyślnie

    Doki, a jakiej firmy AGD jest preferowane w Belgii?

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandryta
    Doki, a jakiej firmy AGD jest preferowane w Belgii?
    Trudne pytanie. Sa wszystkie, od Friac do Gaggenau (i pewnie nawet wyzej).

    Preferowane... chyba Miele.

  15. #35

    Domyślnie

    doki
    zrobie ci konkurencje
    jesli ktos chce poogladac
    http://www.nolte-kuechen.de/web/Infopool.nsf/html/intro
    http://www.impuls-kuechen.com/e/produkt/index.html
    http://www.next125.nl/
    http://www.habemat-kuechen.de/frameset.html
    http://www.kuechen-rostock.de/Schuellerkuechen.htm
    http://www.alno.at/d/index.html

    bo ceny sa porownywalne z ta podana przez doki. z przywozem raczej nie bedzie problemu, za tydzien na pewno juz nie. z drugiej strony kuchnie zamawiane w polskich salonach na pewno nie beda wiele tansze niz to co podal doki. najdrozszy jest osprzet agd i okucia i na tym na pewno nie warto oszczedzac. tak samo dobry mdf jest w cenie. kuchnia ma to do siebie ze jest praktycznie wbudowywana na amen i trudno mowic o wymianie pojedynczych jej elementow. nie warto wiec ryzykowac. ale zdarzaja sie tez dobrzy stolarze wiec zycze wszytskim powodzenia. wzory oczywiscie mozna podpatrzec za darmo

  16. #36

    Domyślnie

    Doki te pierwsze dwie nazwy nic mi nie mowia Ale Miele to moje marzenie - duza pralka i duza suszarka, zeby tych gaci nie wystawiac na ogrodek co jest narodowa cecha Polakow i Wlochow Razem 15 tys PLN, czyli musialabym 3 miechy pracowac bez opodatkowania tylko na te dwie rzeczy. jeszcze licze ze po wejsciu do Unii zejda ceny na AGD. Tak bylo w Austrii i Finlandii po ich wstapieniu

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Doki, jakoś całkiem niezałapałeś o co chodziło autorce wątku
    ona się zastanawia co zrobić, żeby mieć fajną kuchnie, a się nie zruinować finansowo (myślę, że większość pracujących w Polsce czytelników forum kieruje się podobnym kryterium)
    "idź i se kup kuchnię za 50 kawałków"
    to raczej marna porada.
    Ktoś napisał ci, że to "za wysoka półka cenowa dla niego"
    a ty dalej o sobie - że dla Ciebie to dobra cena. Udajesz, że nie wiesz, że że żyjesz w zupełnie innym świecie niż większość czytelników tego forum (którzy zarabiają tu w Polsce). Tu ludzie nie czeszą tyle co ty i nie stać ich na Twoje "europejskie" rozwiązania. Oczywiście, że to samo, co w Belgii można kupić teraz tu w Polsce, nawet różowego słonia. Ale jaki to ma sens, skoro trzeba dodatkowo zapłacić komuś kto to tu przywiezie?

    Przykro mi, ale twoje porady są raczej mało praktyczne.

  18. #38

    Domyślnie

    Wzornictwo kuchni Dokiego odpowiada mi bardzo tylko cena musiała być znacznie (4krtotnie) nizsza.

  19. #39

    Domyślnie

    Moze cos napisze od siebie... Po 17 latach mieszkania w Anglii moge stwierdzic, ze domy jakie sie buduje w Polsce maja duzo wiecej nowoczesnych roziazan, o ktorych wspominal Doki (rekuperator, ogrzewanie nawiewowe, odkurzacz centralny, kominek z DGP), ceny robocizny sa w Polsce duzo nizsze niz UK. My kuchnie do naszego domu bedziemy zamawiac u stolarza, ktory znajomym robil meble kuchenne, a AGD sprowadzac z UK. Gdybysmy chcieli podobna kuchnie zamowic u angielskiego stolarza, to kosztowalaby duzo wiecej...

    Ale....
    Jestem zaszokowana cenami AGD w Polsce, w Anglii sporo rzeczy kupowalam w hurtowniach, przez internet, dodam, ze rzeczy dobrej jakosci. Dla porownania: lodowko-zamrazarka typ side by side firmy Whirpool (produkowana u US) kosztowala nas o 1/3 taniej w UK, mixer firmy Kitchen Aid (bardzo polecam te firme), za ktory w UK zaplacilam £200 (£1 = ok.7 zl) tutaj na targach mebli kuchennych na Torwarze kosztowal 2800zl! Z UK sprowadzimy tez taka kuchenke z piekarnikiem (po angielsku nazywa sie ten typ range cooker, po polsku chyba kombinat, ale nie jestem pewna), gora ceramiczna na 6 palnikow, na dole bardzo duzy piekarnik elektryczny, szerokosc 100 cm. W zeszlym tygodniu dowiedzialam sie, ze dla przykladu model Smeg Opera kosztuje w Polsce 19000 tys zl, po prostu skandal! W UK ten sam model kosztuje £1200, to jest o jakies 5000 tys zl taniej!
    Moze od 1 maja ceny sprzetu AGD w Polsce spadna, tak jak ceny innych rzeczy importowanych do Polski, przez ostatnie 6 miesiecy mam oczy "szeroko otwarte" kiedy chodze po sklepach w Warszawie, jest duzo pieknych rzeczy, ale jakie to wszystko takie drogie (nawet w przeliczeniu na funty!). Pozdrawiam

  20. #40

    Domyślnie

    oj, cos te symbole funtow nie wyszly..

Strona 2 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony