dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie pomożecie ubrać okna?

    mieszkamy od 5 m-cy a okna salonowe wciaż gołe w koncu nabrałam sił zeby się za nie zabrać (święta idą) i mam prośbę o pomoc - myślałam o zasłonach, w kolorach naturalnych i z naturalnej tkaniny - len z bawełną, gruba bawełna, coś takiego, w szarości lub bieli ale mąż twierdzi, ze bedzie zbyt nudno i jednolicie. Potem myślałam o niebieskich zasłonach, ale z kolei na niebieski mąż też kręci głową. Jaki kolor byście tu widziały? Mąż proponuje to co wisi w jadalni - to szary lekko prześwitujacy materiał z białymi poprzecznymi paskami. W oknach mamy rolety w kolorze ścian i to one mają za zadanie chronić nas przed wścibskim wzrokiem sąsiadów, zasłony mają być tylko dekoracyjne. A może odpuścić zasłony i pójść w firany?

    tak wygląda salon:




    ten czekoladowy narożnik i meble na razie zostają, po pierwsze czekamy aż dzieci podrosną a po drugie stan finansów nie pozwala na nowe jaśniejsze chwilowo Poduszki też są do wymiany, pochodzą ze starego mieszkania, ale z z nimi czekam na zasłony

    tu jadalnia:





    i zostaje jeszcze kuchnia - zaraz za oknem wybudowali nam się sąsiedzi i mozemy z okien patrzec sobie w oczy czym oprócz rolety mogę się zasłonić? zasłony dawać tam chyba nie ma sensu, męzowi podobają się zazdroski, ja nie jestem przekonana z kolei...



    Pomożecie? Lubię prostotę, bliskie są mi klimaty etno, ludowe, folkowe, może czegoś takiego powinnam poszukać?
    w aloesie - już mieszkam

  2. #2

    Domyślnie

    A ja bym tam właśnie widziała te proste jasne zasłony, o których pisałaś.
    Mam do nich słabość


  3. #3

    Domyślnie

    To zależy, jaki efekt chcesz uzyskać, jeśli dasz zasłony proste i jasne, wnętrze będzie wyglądać bardzo nowocześnie moim zdaniem. Sama dałabym coś w mocniejszym, kontrastującym kolorze, a do tego odpowiednio skomponowane dodatki.
    Jeśli lubisz klimaty ludowe, może zazdroski nie są tak kompletnie do skreślenia .

  4. #4

    Domyślnie

    Jaksie, Twój salon i Twoje zasłony są piękne Czy dobrze kojarzę, ze to białe merete?

    rudecka, a mocniejszy jaki byś widziała? bo mnie z innych niż szary i biały tylko ten nieszczesny niebieski do głowy przychodzi
    Ostatnio edytowane przez basbur ; 15-11-2011 o 12:33
    w aloesie - już mieszkam

  5. #5

    Domyślnie

    tak, to marete z IKEA

  6. #6

    Domyślnie

    Jaksie, mam jeszcze jedno pytanie - jak szerokie jest Twoje okno ze zdjecia (to po prawej stronie) i czy tam też masz te zasłony? Bo moje okno ma 2,7 m i zastanawiam się, czy one nie będą za wąskie (mają ok. 1,5 m szerokości chyba, co?)
    w aloesie - już mieszkam

  7. #7

    Domyślnie

    Okno ma 3 m. A zasłony dokładnie nie wiem, bo teraz mam inne na oknie, musiałabyś sprawdzić na stronie IKEA.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony