dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar house4live
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kościerzyna
    Kod pocztowy
    83-400
    Posty
    185

    Domyślnie Scenario...może w własnym zakresie?

    Znacie pewnie jeden z nowszych wynalazków na rynku. MCZ w współpracy z Leowe stworzył 37'' kominek HD

    Co sądzicie o tym rozwiązaniu? Udało się komuś z Was sprzedać, bądź nabyć takowy znak naszych czasów?

    A może zrobiliście, taki projekt z innym wkładem i TV, może w ciekawszej formie?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Są już w dziale dwa wątki o telewizorach na kominku.
    Po co powielasz?
    Przenieś post.
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar house4live
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kościerzyna
    Kod pocztowy
    83-400
    Posty
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    Witam.
    Są już w dziale dwa wątki o telewizorach na kominku.
    Po co powielasz?
    Przenieś post.
    Pozdrawiam.

    Nie sądzę abym powielał. Pytam o konkretne rozwiązanie, czyli Scenario, nie miałem okazji go montować i chciałbym wymienić poglądy na ten temat. Ponad to nie mówię o kominku w sąsiedztwie TV, ale o ich połączeniu w jedną wspólną całość, dlatego nie sądzę, żebym powielał temat.

    A gdyby nawet tak było, to czy jest to jakaś ujma dla tego forum? Jest to problem, aby o tym porozmawiać, jeżeli są osoby, które ten temat interesuje bądź dotyczy?

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Jak na razie nikt w Polsce go nie miał okazji montować więc i tak wątek umrze. W innym wątku o kominkach i telewizorach pożył by trochę. Zwłaszcza jak byś zdjęcie dołożył.
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar house4live
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kościerzyna
    Kod pocztowy
    83-400
    Posty
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    Witam.
    Jak na razie nikt w Polsce go nie miał okazji montować więc i tak wątek umrze. W innym wątku o kominkach i telewizorach pożył by trochę. Zwłaszcza jak byś zdjęcie dołożył.
    Pozdrawiam.
    A widzisz, już coś więcej wiem myślałem, że jakieś śladowe ilości zostały zamontowane

    Zdjęcia ni da rady, gdyż piszę z telefonu może mnie wyręczysz?

    Miałem ostatnio klienta zainteresowanego takim rozwiązaniem, jednak zaburzało to troche jego porządek świata, gdyż jak stwierdził nie będzie potrafił skupić się zarówno na ogniu jak i "Mam Talent" dlatego przyszło mi na myśl, dołożenie np dwóch płyt marmurowych w pionie, na prowadnicach, tak aby można było przesłonić kominek oraz TV gdy z nich nie korzystamy, lub TV gdy korzystamy z kominka. Oczywiście problemem był by klient, który chciałby przesłonić kominek podczas palenia bo akurat w TV leciałoby expose premiera

  6. #6

    Domyślnie

    Ja myśle , że jak ktoś ma szajsu na Leowe to zapewne wybudował sobie wystarczająco dużą "budę" żeby nie gnieść kominka i TV na jednej ścianie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony