dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Bruzdy w tynku gipsowym i zaprawie cementowo-wapiennej

    Niedługo zaczynam wykańczanie nowego mieszkania. W związku z tym mam kilka pytań:

    1. W mieszkaniu, za wyjątkiem łazienki, położony jest tynk gipsowy. Zastanawiałem się nad pominięciem gładzenia, ale muszę przenieść punkty świetlne na suficie. Czy jest możliwe takie wypełnienie bruzd, aby powierzchnia była gotowa od razu pod malowanie? Jeśli tak, to w jaki sposób? Jeśli nie, to czym najlepiej wypełnić bruzdy?

    2. W łazience jest zaprawa cementowo-wapienna (kat. III). Na jednej ze ścian jest wyprowadzony kabel do podłączenia galerii. Chcę go przenieść go wyżej. Pojawia się to samo pytanie: jak wypełnić bruzdę?

    Dziękuję za pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał rabu rabu Zobacz post
    Niedługo zaczynam wykańczanie nowego mieszkania. W związku z tym mam kilka pytań:

    1. W mieszkaniu, za wyjątkiem łazienki, położony jest tynk gipsowy. Zastanawiałem się nad pominięciem gładzenia, ale muszę przenieść punkty świetlne na suficie. Czy jest możliwe takie wypełnienie bruzd, aby powierzchnia była gotowa od razu pod malowanie? Jeśli tak, to w jaki sposób? Jeśli nie, to czym najlepiej wypełnić bruzdy?

    2. W łazience jest zaprawa cementowo-wapienna (kat. III). Na jednej ze ścian jest wyprowadzony kabel do podłączenia galerii. Chcę go przenieść go wyżej. Pojawia się to samo pytanie: jak wypełnić bruzdę?

    Dziękuję za pomoc.
    goldband albo rimat mozesz tez tynkiem gipsowym recznym

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    panicz

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    313

    Domyślnie

    Jeśli po tym nie będzie wystarczająco gładko naciągnij miejscowo gładź
    Remontujemy, budujemy, wykańczamy...

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...!-Zdj%C4%99cia!

  4. #4

    Domyślnie

    Czy tynk gipsowy będzie odpowiedni także w łazience, pod prysznicem? Ściany planuję wygładzić gładzią cementową i pomalować farbą do łazienek. Czy tak będzie odpowiednio?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony