dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Oświadczenie o podjeciu obowiązków kierownika budowy - wzór

    Przerabiam własnie temat i musiałem sobie "zelektronizować" wersje takiego oświadczenia. Może komus się przyda także. Zamieszczam w ramach chocby częściowej spłaty długu wdzięczności wobec vortalowej społecznosci

    Oświadczenie o podjęciu obowiązków kierownika budowy

    Ja, niżej podpisany (imię i nazwisko) .................................................. ..............................................
    zamieszkały (adres) .................................................. .................................................. .................
    .................................................. .................................................. ...............................................
    .................................................. .................................................. ...............................................
    zgodnie z art. 12.ust.1 i 2 art. 22-24, art. 42 oraz art. 45 ust.2 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (tekst jednolity Dz. U. Nr 106 z 2000 r. poz. 1126 z późniejszymi zmianami) niniejszym zawiadamiam o podjęciu obowiązków kierownika budowy obiektu: (określić obiekt) .................................................. .................................................. ............................
    .................................................. .................................................. ...............................................
    .................................................. .................................................. ...............................................
    .................................................. .................................................. ...............................................
    .................................................. .................................................. ...............................................
    na nieruchomości stanowiącej własność (wymienić właściciela) .................................................. ......
    .................................................. .................................................. ...............................................
    .................................................. .................................................. ...............................................
    położonej w ............................................... przy ul .................................................. ................ nr ................... nr. ew. gruntów............................ gm .................................................. ............

    Oświadczam, że znane mi są przepisy obowiązujące przy wykonywaniu robót budowlanych i rozbiórkowych oraz dotyczące odpowiedzialności karnej i zawodowej (art. 90 i 95 Prawa budowlanego).

    Posiadam uprawnienia budowlane w zakresie : .................................................. ......................
    .................................................. .................................................. ...............................................
    .................................................. .................................................. ...............................................
    Udzielone mi decyzją /stwierdzone pismem (wymienić organ, który udzielił uprawnień) ..............................
    .................................................. .................................................. ...............................................
    .................................................. .................................................. ...............................................
    z dnia .................................................. ............... nr .................................................. ...............


    ..........................................
    (podpis)

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jarpol
    Zarejestrowany
    May 2002
    Skąd
    Jarosław
    Kod pocztowy
    37-500
    Dzielnica
    Dolnoleżajska 14
    Posty
    489

    Domyślnie Re: Oświadczenie o podjeciu obowiązków kierownika budowy - w

    Cytat Napisał Oldswan
    Oświadczenie)

    OŚWIADCZENIE
    o podjęciu obowiązku kierownika / inspektora budowy
    Ja niżej podpisany......................................... .................................................. .................................................. .........
    Zamieszkały w ............................ przy ulicy .................................................. ............ pod nr .................................
    Zgodnie z wymaganiem przepisu art. 42 ustawy z dnia 7 lipca 1994r. - Prawo budowlane (t. j. Dz. U. NrlOó , póz. 1126z2000r. z późniejszymi zmianami) zawiadamiam niniejszym o podjęciu przeze mnie obowiązków kierownika budowy (rozbiórki) obiekt............................................ .................................................. ......................
    na nieruchomości stanowiącej własność .................................................. .................................................. ...............
    położonej w .................................... przy ul. .................................................. ................. pod nr ..............................
    nrhip............................................. ........ *)
    Oświadczam , że znane mi są przepisy obowiązujące przy wykonywaniu robót budowlanych i rozbiórkowych oraz rygory dotyczące odpowiedzialności karnej i zawodowej przewidziane w art. 90, 91, 92, 93 cytowanej wyżej ustawy. Uprawnienie budowlane zostało udzielone decyzją * (stwierdzone pismem *) .................................................. ................. z dnia ........................... 19............... r. L. dz. ........................................
    Podpis
    POUCZENIE:
    Kierownik budowy (robót) jest obowiązany (art. 42 ust. 2):
    1. prowadzić dziennik budowy lub rozbiórki,
    2. umieścić na budowie lub rozbiórce , w widocznym miejscu, tablicę informacyjną; nie dotyczy to budowy obiektów służących obronności i bezpieczeństwu państwa oraz obiektów liniowych,
    3. odpowiednio zabezpieczyć teren budowy (rozbiórki).

  3. #3

    Domyślnie

    Nie minął rok i ja właśnie skorzystałam!
    Dzięki chłopaki!

  4. #4

    Domyślnie

    Ja tez dziekuje,
    i tylko dziwie sie, ze kierownicy budow sami nie maja jakichs uniwersalnych wzorow umow.

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar TASIJA
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    275
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Podziękowania dla Panów
    To Forum to kopalnia wiedzy, z której KORZYSTAM ILE SIĘ DA...
    Pozdrawiam

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jarpol
    Zarejestrowany
    May 2002
    Skąd
    Jarosław
    Kod pocztowy
    37-500
    Dzielnica
    Dolnoleżajska 14
    Posty
    489

    Domyślnie

    Cytat Napisał TASIJA
    Podziękowania dla Panów

    uwazac trzeba tylko bo czesto sie zdaza ze uprawnieni "drogowcy" podbijaja takowe oswiadczenie a potem przy koncowym odbiorze jest problem wlasnie prowadze podobna sprawe cala budowa domu jednorodzinnego prowadzona przez drogowca przez ostatnie 3 lata i jest problem droga to nie budynek.
    zaraz odezwa sie glosy ze istnieja przypadki podwojnych uprawnien ale inwetorze sprawdz sam uprawnienia kierownika budowy ufaj tylko temu co sam przeczytasz i nie daj sie kiwac.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony