dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 71

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    na reklamie drutex-u widać szczęście rodziny która czuje się bezpieczna w domu do którego nie można się włamać a to jest bezzenne
    Oknoplast Grup! teraz trzeba wydać pieeniądze na zmiane reklam bo Kraków chce grube miliony za uzywanie nazwy miasta!

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    W mróz nie masz wilgoci w murze tylko lód to po pierwsze
    piana utwardza się w wilgotnym środowisku do 24 godzin. Im więcej wilgoci tym szybciej.
    Czy potrzebna Ci szybkość przy temperaturach ujemnych ? Nie. Więc woda wogóle jest zbędna. Niech się utwardza i miesiąc-realnie czas już nie ma znaczenia.
    Inny temat.
    Nikt o zdrowych zmysłach i dając gwarancje na wykonana robotę nie robi już przy zerze montażu warstwowego od początku do końca.
    I tak samo-nie ma znaczenia szybkość utwardzania się piańy gdyż folii i tak kleić nie będziesz a taśma rozpreżna będzie się powiększać chyba z miesiąc.
    Reasumując-woda nie zawsze jest niezbędna do montażu a niekiedy-właśnie teraz-wręcz zbędna
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Hi hi najlepszy czas na zakup jest do 28 listopada kiedy to kończę 53 lata
    Ślubna wymyśliła dla mnie prezent. Mam dawać 5.3 % upustu urodzinowego
    Dobrze ze nie wpadła na pomysł by było to 53 procent bo by mnie z torbami puściła hi hi
    Czy raczej powinienem zabierać więcej bym sobie jakiś prezent kupił .
    Nie wiem jak u innych ale ja już mam cały marzec zapchany montażami i tylko by wiosna zawitała pierwszego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  4. #4

    Domyślnie

    Każdy czas jest dobry na zakup okien...... Tak jak ostanio miałem klienta i pyta się czy u mnie w styczniu też będę miał rabat 8% z racji tego, że wtedy są najwieszke rabaty.......

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.132

    Domyślnie

    Tak? Jak widać wielu osobom problem stwarzają interpretacje tych wyników /mi także/.
    Z tego co ja widziałem, to w piątkowej Wyborczej jest reklama Drutexu na całą stronę - mocno techniczne, dlatego czytanie odłożyłem na lepszy moment.

  6. #6
    goya1
    Guest
    goya1

    Domyślnie

    Ja właśnie porównałam tabelę, którą zamieszcza Drutex i Instytut Techniki Budowlanej, który badał okna, i nie mam dobrych wieści, Drutex usunął bardzo ważną kolumnę, jaką jest "kryterium", czyli to co nam obiecują. Pewnie się wstydzą, że co innego obiecują, a co innego osiagają. Nie wiem jak Wy, ale ja czuję się okłamana! A tak się chwalą, że mają najlepsze okna!!! To jak obiecywać komuś gwiazdkę z nieba!



    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Tak? Jak widać wielu osobom problem stwarzają interpretacje tych wyników /mi także/.
    Z tego co ja widziałem, to w piątkowej Wyborczej jest reklama Drutexu na całą stronę - mocno techniczne, dlatego czytanie odłożyłem na lepszy moment.

  7. #7

    Domyślnie

    tak ciekawie sie watek zapowiadal ...
    myslalem ze zrobi sie tu kopalnia wiedzy na temat aktualnych promocji a tu jakies pseudoreklamy firmy robiacej szydelka i druty.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja właśnie w sobotę podpisałam umowę z Oknoplusem. Owszem, mają promocję na okna Thermo, topThermo i okucia Select (chowane zawiasy). Z tym , że ja osobiście na słowo "promocja" patrzę przez palce. Co za sztuka podnieść cenę wyjściową i dać 50% rabatu. A przecież tak się praktykuje. Zanim wybrałam miejsce , gdzie zamówię okna wysłałam kilka zapytań. Pierwsze do Oknoplusa do centrali , żeby dowiedzieć się, co się kryje pod słowem "promocja zimowa". Zostałam miło, rzetelnie i szczegółowo poinformowana. Następnie mając wymiary otworów okiennych wysłałam zapytanie do chyba 6 puntów sprzedaży. Odpowiedziały 4. Różnica cen przy tych samych parametrach bardzo duża (a rejon ten sam, odległość od miejsca budowy do 40km). I żadna z podanych cen "przed rabatem" nie była taka sama. Co do % rabatu też było różnie. Tylko dwie firmy dały tak jak powinny 35% + 5%. Jedna kolejne 7%. Cena za montaż też była różna (przy czym mowa o montażu na piance i kotwach). Jedna nawet chciała 100% wpłaty. Acha, montaż luty-marzec (w zależności od pogody), do 15 kwietnia przechowują okna za darmo.
    Po prostu pytajcie, sprawdzajcie.
    Z tego co wiem, to Oknoplast też ma promocje, im wcześniej zamówione tym większy rabat, ale 100% wpłaty.

  9. #9
    goya1
    Guest
    goya1

    Domyślnie

    Nie pseudoreklamy, tylko warto też spojrzeć na to, co firmy mówią o swoich produktach, bo jak kłamią przy parametrach, też pewnie stosują manipulacje cenowe i jak jest promocja to najpierw podniosą cenę, żeby potem dać rabat. Z tego co wiem Oknoplast nie robi takich rzeczy, nie wiem jak reszta.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał goya1 Zobacz post
    stosują manipulacje cenowe i jak jest promocja to najpierw podniosą cenę, żeby potem dać rabat. Z tego co wiem Oknoplast nie robi takich rzeczy, nie wiem jak reszta.
    Czyli chcesz powiedzieć, że okno, które teraz "w promocji" kosztuje 600zł przed jej wprowadzeniem kosztowało 1000zł? Akurat wymieniona firma "robi te rzeczy" od lat...

  11. #11

    Domyślnie

    no widzisz i klienci podniecają się promocją 40%.... Bo PROMOCJA!

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    W Warszawie od wielu wielu lat rozklejąne sa ulotki firmy wymieniającej okna i drzwi wejściówe.
    Treść i szata graficzna taka sama.
    Na każdej ogromny napis-rabat 30%
    Zmienia się tylko tytuł rabatu.
    Rabat wiosenny 30%
    Rabat letni 30%
    Rabat jesienny 30%
    Rabat zimowy 30%
    to dopiero jest marketing
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  13. #13

    Domyślnie

    u mnie jest to samo PROMOCJA!!!

    albo PROMOCJA ograniczona czasowo!!!

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    zwil

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    116

    Domyślnie

    Mi znajomy z dako radzi abym poczekał do świat że powinna byc jakas lepsza oferta świateczna, mialem ofertę na okna z początku listopada i w stosunku do w/w oferty od 1 grudnia dako mialo podwyzki- podobno..../ wczoraj natomiast bylem w oknoplast i powiedzieli mi że montaz dopiero na luty, ze grudzien to miesiąc taki że sprawdzają maszyny itp...i sie nie wyrobia wczesniej
    dziwne bo jeszcze w pazdzierniku pytalem to czas realizacji był 3 tygodnie , który za jakiś czas zwiększyl sie na 4 tygodnie- chyba maja dużo zamówien...Nie zważając na promocję wysłalem e-maila o oferty to 4 punktów oknoplast-a oraz 3 dako.. i czekam na odpowiedzi..

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał zwil Zobacz post
    Mi znajomy z dako radzi abym poczekał do świat że powinna byc jakas lepsza oferta świateczna, mialem ofertę na okna z początku listopada i w stosunku do w/w oferty od 1 grudnia dako mialo podwyzki- podobno..../ wczoraj natomiast bylem w oknoplast i powiedzieli mi że montaz dopiero na luty, ze grudzien to miesiąc taki że sprawdzają maszyny itp...i sie nie wyrobia wczesniej
    dziwne bo jeszcze w pazdzierniku pytalem to czas realizacji był 3 tygodnie , który za jakiś czas zwiększyl sie na 4 tygodnie- chyba maja dużo zamówien...Nie zważając na promocję wysłalem e-maila o oferty to 4 punktów oknoplast-a oraz 3 dako.. i czekam na odpowiedzi..
    taaaaa....fabryki zapewne pracować będą 24-26 grudnia gdy Inwestorzy będą świętować i dzielić się opłatkiem
    Zapewne jakbyś zapytał w kwietniu to termin miałbyś jeszcze krótszy.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Krychu4k

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-106
    Posty
    6

    Domyślnie

    Moge spokojnie stwirdzic, ze najnizsze ceny beda najprawdopodobniej przed samym sylwestrem bo po Nowym Roku mamy znow podwyzke cen paliw, ktore rowniez maja wplyw na cene okien.

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    andrzejzms

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    03-214
    Posty
    288

    Domyślnie

    Wiele firm pod koniec roku ma dodtkowe promocje/ rabaty " zimowe ". Czasem wiąże się to z wpłaceniem zaliczki 100 % i koniecznością montażu okien na wiosnę . Czy warto i czy zaliczka 100 % to duze ryzyko , to musisz sam ocenić.

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    najlepiej wogóle zapytać w boze narodzenie ,pomiary zrobić w sylwestra a kupic wraz z nowym rokiem! jeśli jakieś biuro bedzie otwarte na pewno rabat bedzie najlepszy

  19. #19

    Domyślnie

    Mi najnizsza oferte dali w MS jest aktualnie promocja

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Ceny okien od wielu lat brylują na tym samym poziomie. Jak dla mnie to ewenement
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony