dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    OlaB.

    Zarejestrowany
    Apr 2004
    Posty
    6

    Domyślnie jak nie Black Red White to co w takiej cenie????

    witam!

    Nie polecacie mebli Black Red White ,no wiec prosze poradzcie mi jakie mam meble wybrac z innej firmy ale w podobnych cenach,szukam mebli do pokoju dziennego(jakas komode,szafe,szafke pod telewizor)
    dziekuje bardzo

  2. #2

    Domyślnie

    A ja własnie mam meble do pokoju dziennego i gabinetu z BRW. System XX czy cos tak. Na dodatek dokupywalismy je po trochu w miare potrzeb. jedyny producent, u którego były regaliki, komody, barek, półki i... biurka!!! W jednej tonacji! (u nas olcha). Za niewielkie pieniądze (trzeba samemu skręcać, ale wszysciutko pasuje - jak lego). Po 6 latach (tyle maja najstarsze meble) nawet nic nie odłazi. Do kuchni też zamawiam z BRW - te tańsze z MDF.

  3. #3

    Domyślnie

    Mam mebelki z brw system i prezentuja się całkiem nieźle za rozsądną cenę. Brw ma w ofercie kilka systemów mebli więc jest w czym wybierać.

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli w podobnej cenie to chyba Top Meble lub Forte.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam meble z BRW i nie narzekam-komódka, szufaldy, witrynka mała i duża i moje ukochane cudo narozna szafa a ostatnio dokupilismy jeszcze biurko pod komputer.
    Agawa a mój mąż to Radkoski

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Aniu99 w jakiej cenie są ich meble kuchenne?

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Też mam te mebelki w obecnym mieszkaniu stoją juz sobie około 4 lat i nic się z nimi nie dzieje a przy mojej młodszej córce przechodzą nie lada sparwdzian. jestem z nich zadowolona i mam nadzieję że nam jeszcze posłużą w nowym domku.
    Pozdrawiam Aga.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maluszek
    Aniu99 w jakiej cenie są ich meble kuchenne?
    Maluszku - to zależy. Są kuchnie z litego drewna (droższe) i z HDF (tańsze). Każda szafka (bez blatu, nóżek i uchwytów) ma swoją cenę. Np. szafka dolna 60 cm z dwoma drzwiczkami - 198 zł. Dolna szafka 60 cm z czterema szufladami - 340 zł.

    Moją kuchnię z HDF (bez sprzętu AGD) ok. 10 m2 (w literę U), duzo szafek, z blatami, oświetleniem, uchwytami itp. i montażem (15% ceny) wycenili na 9000 tys. Niedługo zamawiam. Projekt komputerowy wraz z kolorowymi wydrukami kosztuje 100 zł, które odlicza sie od ceny mebli jesli sie zamawia.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Aniu - dzięki
    Na lite drewno mnie nie stać więc pewnie będą te tańsze mebelki.

  10. #10
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bikosa

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Ja też mam meble BRW- od 5 lat i nigdy więcej. Wszystkie szuflady sie ropadają w rękach. Ostatnio kleimy je co 2 miesiące- za każdym razem innym klejem ale nic to nie daje Niestety nie mam kaski na nowe więc pojada z nami do noewego domku, brrrrrr

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    A ja mam już pare lat meble tańsze z firmy "BODZIO" i jestem bardzo zadowolona Do nowego domku też ich gdzieś w mojej okolicy odszykam i zrobię u nich zakupy...mogę spokojnie polecić!

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY OGRODNIK - DORADCA!
    Wciornastek

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    2.905

    Domyślnie

    Maluszku nie przesadzaj z ceną, tak strasznie nie jest. Za mebelki z drewna wzór z ramą zapłaciliśmy ok 11 tys. W skład wchodzi szafka do zlewu 60 cm, szafka do zabudowy zmywarki i kuchenki. Szafy dwie 60cm jedna z 3 szufladami, szafa z 3 szufladami 90 cm i narożnikowa 30 Do tego na ściany 30, 2X60 cm i 2 poziome witryny 90 i narożnikowa. Trzeba powiedzieć, że to fronty są drewniane, reszta taka sama jak w innych meblach. Do tego sami robiliśmy blaty z płyt wiórowych pokryte kafelkami. take blaty wyszły dużo taniej niż gotowe.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Wiciornastek - 11 tys to dla mnie bardzo dużo. W każdym bądź razie stanęło na tym, że mebelki robi mój mąż (sam ). Wszystko kupujemy w fabryce mebli (tam gdzie zaopatruje się m.in. BRW) i za te mebelki (razem z blatami) wyszło nam, że zapłacimy ok. 4 tys zł.
    Fakt blaty są straszliwie drogie - my za blaty zapłaciliśmy ok. 900 zł.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony