Cytat Napisał finlandia Zobacz post
Ech, znowu nie ma wyjścia i wypada odpowiedzieć:

2. Nie mogę się doszukać w katalogu Polskone info o możliwej wersji Revers. Wygląda że nie dostępne. Nie wiem jak u innych producentów. Pewnie zauważyłeś, że nie jestem zwolennikiem tego rozwiązania, także nie bardzo ciągnie mnie do poszerzania wiedzy w tym temacie.
Moze ja pomoge bo tez intensywnie szukam kogos rozsądnego kto zrobi porządne drzwi z odwrotną przylgą. Tak wiec w Pol-Skone maja takie rozwiazanie, i nazywa REVES i dostepne sa tylko dla niektorych modeli drzwi m.in. Cambio, Simple oraz Sublime. Cenowo wyglada to malo zachecajaco - tutaj podaje ceny z katalogu brutto:
wykonczenie oscieznicy w laminacie 1260 a malowane 1510 + skrzydlo w zaleznosci od modelu 700-850 (z podanych powyzej) czyli juz robi nam sie przedzial 2000 do 2350 bez montazu. Doliczasz wypelnienie z plyty 160, doplate do opcji rewers 246, obowiazkowy dodatkowy 3ci zawiac 203 i cena oscieznicy plus skrzydla szybuje do 2600-2950. Przy tej cenie masz juz szanse znalezc drzwi faktycznym drewnianym ramiakiem, dopasowane do konkretnych wymiatow otworow (szerokosc, grubosc i wysokosc, lakierowane na dowolny RAL/NCS. Ja tak wlasnie zrobie (potrzebuje tez 4szt. z rewersem)