dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 236
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5049

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    FRESH
    Guest
    FRESH

    Domyślnie DRZWI WEWNĘTRZNE - pomoc w wyborze, producenci, materiały

    Witam,
    Czeka mnie zakup 9 drzwi wewnetrznych , dlatego szukam kontaktu do producenta oferujacego dobre i co najważniejsze niedrogie drzwi - najchetniej w okolicach W-wy. Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Mnie rowniez czeka zakup 14 par drzwi wewnetrznych. Jak na razie wszyscy znajomi polecaja mi Stolarke Wolomin, ale moze ktos z Was ma do polecenia inna firme? Znalazlam tez firme Lebo Drzwi, ktora dopiero zaczyna dzialalnosc na rynku polskim, ale oferuje bardzo atrakcyjne, niespotykane na rynku formy drzwi niestety cenowo - nie wyglada to rownie atrakcyjnie

  3. #3

    Domyślnie

    helooo , to samo u mnie ale nie 14 .. a 6 par.. znaczy ze nie jestem sama , a już czułam sie jak klucznica.. my wybraliśmy te z Castoramy http://www.castorama.pl/drzwi-pelne-...na-akacja.html są dobre , a i cena spadła konkretnie więc dlaczego nie skorzystać z okazji ..?

  4. #4

    Domyślnie

    Również i ja podbijam pytanie - chodzi mi o dobrej jakości białe drzwi

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar interona
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-355
    Posty
    242

    Domyślnie

    Maciexior, ja wybrałam białe drzwi drewniane firmy Ronkowski, białe, bardzo porządne wykonanie, użytkuję już 2 lata i jestem z nich bardzo zadowolona. Komplet drzwi z ościeżnicą*bezprzyglową*ok. 2500 zł, uważam, że absolutnie warto dopłacić*trochę*więcej do drzwi i nie znać*problemu odwarstwiającej się*na kantach okleiny. Drewno malowane zamiasto okleiny to zupełnie inny komfort. Praktyczny i estetyczny.

  6. #6

    Domyślnie

    No to nieźle poczynają sobie z klientem.

    A myślałem że takich firm już nie ma...

    Możliwe że zmiana nazwy miała uratować wizerunek podupadającej firmie.

    Twoja historia choć jest to Twój jedyny post nie wygląda na wyssaną z palca.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    seki

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    4

    Domyślnie

    Szanowni specjaliści i znawcy tematu, chciałbym poprosić Was o pomoc w wyborze drzwi wewnętrznych. Zastanawiam się nad
    1. Pol-skone Gravi (wersja BS - 3 szybki na środku, reszta prosta płyta HDF bez płycin) w wersji z wypełnieniem z płyty otworowej. Konstrukcja z ramiaka drewnianego. Okleina gravistone czekolada
    2. Pol-skone Arco (wersja W5P 2 szybki na środku, góra i dół płycina). Konstrukcja MDF. Panele MDF. Okleina gravistone czekolada

    Mój dylemat polega na tym, że... arco wizualnie jest ciekawsze - spłycenie, szybki bez ramek. Natomiast Gravi ma ramiak chyba lepszy, do tego wypełnienie z płyty wiorowej otworowej wydaje mi się, że zapewniło by też lepsze tłumienie akustyczne. Ale to tylko moje przypuszczenia. Obawiam się też trochę brakiem ramek wokół szybek w arco - co gdy szyba pęknie, jak ją wymienić? Tak więc serce podpowiada arco, rozum gravi. Proszę o wspacie w wyborze.

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Amelia25

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ja wybierając drzwi kierowałam się głównie tym, żeby dopasować je pod kątem potrzeb wszystkich domowników Dlatego kupiliśmy drzwi DRE bez szklanych elementów - są cichsze i nie muszę się martwić, że dzieci mi je czymś uszkodzą. Do sypialni chłopaków założyliśmy drzwi Happy , to są takie z tablicą do pisania, a do łazienki mamy drzwi vox z lustrem. Jakbym miała urządzać mieszkanie tylko dla siebie to wybrałabym wszystkie szklane.

  9. #9

    Domyślnie

    ...i niestety jakbyśmy po każdej tego typu firmie sadzili drzewo mielibyśmy największe lasy w Europie.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  10. #10
    FRESH
    Guest
    FRESH

    Domyślnie DRZWI

    JA ZDECYDOWAŁEM SIE W KONCU NA FIRMĘ PORTA- W SUMIE CENY PRZYSTĘPNE I CIEKAWE WZORY

  11. #11
    Edytawit
    Guest
    Edytawit

    Domyślnie

    Ja rowniez jestem na etapie drzwi wewnetrznych. Dosc dlugo walkowalam ten temat ale nareszcie znalazalam drzwi ktore nas w pelni satysfakcjonuja - z litego drewna, ciekawe wzornictwo i niska cena 650 - 650 zl- naprawde goraco je polecam. Mi polecil je znajomy, pracujacy w Stolarce Wolomin.
    Zaklad miesci sie w miejscowosci - Ciemne (pomiedzy Wolominem a Radzyminem). Jadac z Wolomina do Radzymina mija sie lasek po prawej stronie i tuz za nim, na zakrecie w prywatnym domu, nieoznakowanym zadnym szyldem miesci sie ten zaklad. Jedyna rzecza ktora go wyroznia sposrod innych jest lezaca na podworku tarcica.

    Pozdrawiam,

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Edytawit - czy mogłabyś podać jakiś telefon do tej firmy.
    Teraz zastanawiam się nad drzwiami INTER-DOORu. Drzwi mają b. ładne ale ceny powalające więc szukam czegoś tańszego.

  13. #13

    Domyślnie

    A czy ktoś ma drzwi firmy Pol-skone. W folderze wyglądają bardzo ładnie, cena też w miarę. Przymierzam się do zakupu, ptrzebuję opinii.

  14. #14
    edytawit
    Guest
    edytawit

    Domyślnie

    Podaje namiar na firme w Ciemnem - tel. 786 63 95.

    Powodzenia,
    Edyta

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Edyta - dzięki
    Czy masz już te drzwi u siebie? Jeżeli tak to napisz jak się sprawują?

  16. #16
    Edytawit
    Guest
    Edytawit

    Domyślnie

    Hej Maluszek,

    Drzwi odbieramy w poniedzialek. Dam znac jak sie prezentuja i sprawuja.

    Pozdrawiam,

  17. #17

    Domyślnie

    edytawit czy ceny które podajesz są cenami gotowych drzwi z futrynami czy tylko półprodukt do wykończenia?
    ppp.j

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Edytko - jak długo czeka się na te drzwi? Czy cena dotyczy drzwi i futryny czy za futrynę trzeba płacić osobno?

  19. #19
    Edytawit
    Guest
    Edytawit

    Domyślnie

    Witajcie,

    Na drzwi czeka sie okolo dwoch tygodni. My tyle wlasnie czekalismy. Wlasnie konsultowalam sie z mezem - cena drzwi czesciowo przeszklonych z futrynami, opaskami z jednej i cwiercwalkami z drugiej strony, zamkami i kluczykami - 680 zl. Drzwi pelne - 650 zl. My w zwiazku z tym, ze zamawialismy 8 par drzwi dostalismy gratis do wszystkich drzwi uszczelki.

    Pozdrawiam,

    Edyta

  20. #20
    Gosc
    Guest
    Gosc

    Domyślnie drzwi

    Edytko,

    Czy ten stolarz w Ciemnem ma tylko wzory drzwi Stolarki Wołomin, czy może inne też, albo może zrobić coś na zamówienie? Czy w tym domku lub gdzieś indziej np. na stronach www obejrzeć wzory jakie mają w sprzedarzy?
    Będę wdzięczna za info, bo do tego Wołomina mam spory kawałek i nie chcę tam jechać, niewiedząc czego się spodziewać.

    Pozdrawiam,
    Aga

Strona 1 z 236

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony