dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 151 z 253
Pokaż wyniki od 3.001 do 3.020 z 5049
  1. #3001
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    seki

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    4

    Domyślnie

    Szanowni specjaliści i znawcy tematu, chciałbym poprosić Was o pomoc w wyborze drzwi wewnętrznych. Zastanawiam się nad
    1. Pol-skone Gravi (wersja BS - 3 szybki na środku, reszta prosta płyta HDF bez płycin) w wersji z wypełnieniem z płyty otworowej. Konstrukcja z ramiaka drewnianego. Okleina gravistone czekolada
    2. Pol-skone Arco (wersja W5P 2 szybki na środku, góra i dół płycina). Konstrukcja MDF. Panele MDF. Okleina gravistone czekolada

    Mój dylemat polega na tym, że... arco wizualnie jest ciekawsze - spłycenie, szybki bez ramek. Natomiast Gravi ma ramiak chyba lepszy, do tego wypełnienie z płyty wiorowej otworowej wydaje mi się, że zapewniło by też lepsze tłumienie akustyczne. Ale to tylko moje przypuszczenia. Obawiam się też trochę brakiem ramek wokół szybek w arco - co gdy szyba pęknie, jak ją wymienić? Tak więc serce podpowiada arco, rozum gravi. Proszę o wspacie w wyborze.

  2. #3002
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Amelia25

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ja wybierając drzwi kierowałam się głównie tym, żeby dopasować je pod kątem potrzeb wszystkich domowników Dlatego kupiliśmy drzwi DRE bez szklanych elementów - są cichsze i nie muszę się martwić, że dzieci mi je czymś uszkodzą. Do sypialni chłopaków założyliśmy drzwi Happy , to są takie z tablicą do pisania, a do łazienki mamy drzwi vox z lustrem. Jakbym miała urządzać mieszkanie tylko dla siebie to wybrałabym wszystkie szklane.

  3. #3003

    Domyślnie POL Skone sempre

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	448
Rozmiar:	110,2 KB
ID:	149570Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	451
Rozmiar:	120,8 KB
ID:	149571

  4. #3004

    Domyślnie

    Nasunął mi się cytat z filmu "Nic śmiesznego"

    "...do góry jedzie ta winda?? Niiiieeeeeeeee w booooooooooookk."



    Dość fajny naturalny kolorek, ale jakbyście dokończyli, klamki, listwy, itp to pewnie prezentowałyby się lepiej.

    Pozdrawiam.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  5. #3005

    Domyślnie

    Ten odjazd to robota tableta a dokończone będzie tylko jeszcze chwilę nam zejdzie

  6. #3006

    Domyślnie

    Poczekamy...

    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  7. #3007

    Domyślnie

    Witam
    Mam pytanko odnośnie drzwi przesuwnych. Planuję zrobić w nowym domku dwie garderoby, do których będą zamontowane drzwi przesuwne. Garderoby będą nieduże i dlatego chcę zrobić jak najwęższe drzwi czyli "60". I teraz pytanie: panowie jutro stawiają mi ścianki, jaki otwór mają zostawić na te drzwi? Też 60 cm czy może więcej? Drzwi będą zwykłe na prowadnicach zamontowane od środka garderoby.
    Pozdrawiam
    G

  8. #3008

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiaczek_S Zobacz post
    Witam
    Mam pytanko odnośnie drzwi przesuwnych. Planuję zrobić w nowym domku dwie garderoby, do których będą zamontowane drzwi przesuwne. Garderoby będą nieduże i dlatego chcę zrobić jak najwęższe drzwi czyli "60". I teraz pytanie: panowie jutro stawiają mi ścianki, jaki otwór mają zostawić na te drzwi? Też 60 cm czy może więcej? Drzwi będą zwykłe na prowadnicach zamontowane od środka garderoby.
    Pozdrawiam
    G
    Jeśli planujesz zamontować je wraz z ościeżnicami regulowanymi to otwór powinnaś wykonać w okolicach 68-71 cm x 207-28 cm.
    Natomiast jeśli ma tam zostać powieszone samo skrzydło to właściwym otworem będzie 59-61 cm x 199-201 cm.

    Nie piszę dokładnie gdyż nie wskazałaś żądnego Twojego typu odnośnie drzwi.

    Wymiary które podałem będą pasować do 70% drzwi na rynku - ale może okazać się że te które wybrałaś akurat tam nie pasują.

    Bezpieczniej najpierw zorientować się w ofercie rynkowej...
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  9. #3009

    Domyślnie

    Dzięki wielkie Robespierre.
    Będzie powieszone samo skrzydło, także dam otwór 60 x 200 cm. Pooglądałam na razie oferty w necie i myślę, że taki otwór będzie optymalny.
    Pozdrawiam
    Gosiaczek

    O rety, idę spać...

  10. #3010

    Domyślnie

    Dobranoc...
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  11. #3011
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Asiaja

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cześć! Mam prośbę. Muszę podjąć szybką decyzję w sprawie drzwi wewnętrznych. Po obejrzeniu kilku modeli w salonie w oko wpadły nam (głównie pod kątem wizualnym) drzwi Porta Idea w okleinie Portacortex (kora 1).
    Czy znane są Wam jakieś zdecydowane argumenty za/przeciw? (np. jakość wykonania, użyte materiały).

    Szukamy drzwi ze średniej półki cenowej - takich "w miarę dobrych i ładnych" Niestety innych parametrów nie umiem na ten moment podać - tak jak pisałam, sytuacja nas zmusza do podjęcia szybkiej decyzji (czego bardzo nie lubię - do tej pory sprawdzałam wszystkie parametry kupowanych elementów).
    Może ktoś z Was te drzwi ma albo montował? Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc i opinię.

  12. #3012
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kid_A

    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post

    P.S. A w jakim mieście dokonałeś zakupu?? Jesteś zadowolony z montażu?? Twoja opinia może być pomocna następnym poszukującycm.

    Pozdrawiam.
    Witam,
    Ja w temacie drzwi Intenso, konkretnie model Linea.
    Kupowałem w Starych Babicach k. Warszawy, firma nazywa się Alex. Generalnie współpraca z nimi, zarówno ze sprzedawcami jaki i montażystami układała się bez żadnego zarzutu. Polecam.
    Z drzwi zadowoleni jesteśmy bardzo, super się prezentują, okleina bez zastrzeżeń, drzwi proste, nic nie odstaje. Cena w porównaniu do np. Pol-skone atrakcyjniejsza, co do jakości trudno mi się wypowiedzieć.

  13. #3013
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asiaja Zobacz post
    Cześć! Mam prośbę. Muszę podjąć szybką decyzję w sprawie drzwi wewnętrznych. Po obejrzeniu kilku modeli w salonie w oko wpadły nam (głównie pod kątem wizualnym) drzwi Porta Idea w okleinie Portacortex (kora 1).
    Czy znane są Wam jakieś zdecydowane argumenty za/przeciw? (np. jakość wykonania, użyte materiały).

    Szukamy drzwi ze średniej półki cenowej - takich "w miarę dobrych i ładnych" Niestety innych parametrów nie umiem na ten moment podać - tak jak pisałam, sytuacja nas zmusza do podjęcia szybkiej decyzji (czego bardzo nie lubię - do tej pory sprawdzałam wszystkie parametry kupowanych elementów).
    Może ktoś z Was te drzwi ma albo montował? Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc i opinię.
    Na kazda firme mozna znalezc plusy i minusy. Nie ma opcji by firma bedaca od lat najwiekszym producentem w kraju miala tylko samych zadowolonych klientow.
    Idea to dobry standard w cenie za ok 1 tys zl z montazem. Konkurencja nie bedzie lepsza, co najwyzej rozpietosc cen moze wynosic +/-10%

  14. #3014
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Asiaja

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Na kazda firme mozna znalezc plusy i minusy. Nie ma opcji by firma bedaca od lat najwiekszym producentem w kraju miala tylko samych zadowolonych klientow.
    Idea to dobry standard w cenie za ok 1 tys zl z montazem. Konkurencja nie bedzie lepsza, co najwyzej rozpietosc cen moze wynosic +/-10%
    Masz rację, liczę się z tym. Chodziło mi tylko o sprawdzenie, czy np. ten model nie jest znany z tego, że coś jest z nim nie tak
    Dziękuję bardzo za odpowiedź.

  15. #3015

    Domyślnie Polskone Sempre

    My też zdecydowaliśmy się na Polskone SEMPRE, narazie jestem zadowolona, ale zobaczymy jak będzie później, jak zaczniemy mieszkać i użytkować
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0648-1.jpg
Wyświetleń:	556
Rozmiar:	45,1 KB
ID:	151095   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0677.jpg
Wyświetleń:	406
Rozmiar:	48,8 KB
ID:	151096  

  16. #3016
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Asiaja - zeby nie zapeszyc... to okleiny ryflowane (czyli tez Cortex) sa na rynku dopiero od kilku lat.. i oby sie nie okazalo ze po 5latach cos odchodzi. Wtedy beda z tym mieli problemy wszyscy Tego typu okleina zostala spopularyzowana przez DRE i poki co nie zlych opinii. Ale ja z natury jestem pesymista i u mnie nic nie jest idealne na 100%. Nawet najlepsze drzwi sa dla mnie tylko "dobre" a slowo "niezle"oznacza solidny standard.
    Takze - bez obaw.

    Aniunia - Sempre to moj typ w tym segmencie. Jaki masz kolor? Ps. A widze ze masz troche nierownych scian. Montazystwa Was uprzedzil ze zostana dziury?

  17. #3017

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post

    Aniunia - Sempre to moj typ w tym segmencie. Jaki masz kolor? Ps. A widze ze masz troche nierownych scian. Montazystwa Was uprzedzil ze zostana dziury?

    Kolor to jesion polski. Co do ścian, to nie były krzywe, tylko otwory "niestandardowe" i musieliśmy je dostosowywać - zwężać lub poszerzać, dokładne wytyczne dostaliśmy przy wymiarowaniu. To co widać w niektórych miejscach świeżo tynkowane dookoła ościeżnic, to nie dziury a jeszcze wystające płyty GK, którymi niektóre otwory były zwężane

  18. #3018
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Uhm.. ale jak widzę, w drzwiach na wprost, na dole, po prawej jest klin który dystansuje drzwi od ściany i jak spojżysz z boku, będzie tam szczelina. Oczywiście to żaden błąd montażu czy pomiarów, ale efekt braku pionów na ścianach. Takie szczeliny wypełnia się akrylem (montazyści drzwi mówiązawsze , że to nie ich działka i powinni to robić wykończeniowcy).

  19. #3019
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alinaw

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Dobre Miasto
    Posty
    105

    Domyślnie

    Witam. Ktoś tu pytał o drzwi firmy Erkado. Niestety ja je kupiłam i użytkuję je od roku i tragedia. Dzrwi nie należą do tanich a w 6 szt powycierała mi sie okleina na rantach pod klamkami. Oczywiście reklamacji mi nie uznali bo odpowiedzieli, że złe użytkowanie drzwi oraz używanie żrących środków do mycia. Normalnie kpina. Mieliście może taki przypadek bo nie mogę tak tego zostawić.

    Są to konkretnie drzwi Malwa Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	drzwi.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	11,7 KB
ID:	151226

  20. #3020
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Zdjęcie drzwi z katalogu nic nie wnosi. Pokaż zdjęcie swoich drzwi - jeśli możesz.

Strona 151 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony