dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5049

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post
    I to jest właśnie podejście klienckie do tematu.
    Ha ha ha...
    Skecze można by na Twoich wypowiedziach układać.
    "Pan chce 150 za montaż ??? Chyba Pan oszalał, ile to jest przyłożyć ościeżnicę i psiknąć piankę. Dam co najwyżej 70 zł."
    bardzo chetnie przeczytam, jak profesjonalista sprawdza pion i plaszczyzne, moze czegos sie naucze. Na przyklad jakiegos abrakadabra z obrotowym niwelatorem laserowym. Mam jednak przeswiadczenie, ze po wnikliwych pytaniach od "profesjonalisty" uslyszec mozna jedynie:

    "Szanowny panie, polska norma i wytyczne mowia, ze wykonanie sprawdza sie patrzac z odleglosci dwoch metrow. Prosze mi wierzyc, budowa to nie apteka, tutaj nikt z suwmiarka nie bedzie robil"


  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olleo Zobacz post
    bardzo chetnie przeczytam, jak profesjonalista sprawdza pion i plaszczyzne, moze czegos sie naucze. Na przyklad jakiegos abrakadabra z obrotowym niwelatorem laserowym. Mam jednak przeswiadczenie, ze po wnikliwych pytaniach od "profesjonalisty" uslyszec mozna jedynie:

    "Szanowny panie, polska norma i wytyczne mowia, ze wykonanie sprawdza sie patrzac z odleglosci dwoch metrow. Prosze mi wierzyc, budowa to nie apteka, tutaj nikt z suwmiarka nie bedzie robil"

    Jeśli profesjonalista piszemy "profesjonalista" to zapewne tak usłyszymy.
    Ale uwierz mi że na rynku nie wszyscy powinni być mierzeni tą samą miarą.


    Cytat Napisał martahp Zobacz post
    Robeperre, dziękuję za wyjaśnienie- szczególnie spodobała mi się informacja o tym, że białe to I grupa cenowa
    No to też się cieszę razem z Tobą.
    Pamiętaj o wrzuceniu fotek na FM z realizacji.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony