dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 253
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5049
  1. #1
    FRESH
    Guest
    FRESH

    Domyślnie DRZWI WEWNĘTRZNE - pomoc w wyborze, producenci, materiały

    Witam,
    Czeka mnie zakup 9 drzwi wewnetrznych , dlatego szukam kontaktu do producenta oferujacego dobre i co najważniejsze niedrogie drzwi - najchetniej w okolicach W-wy. Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Mnie rowniez czeka zakup 14 par drzwi wewnetrznych. Jak na razie wszyscy znajomi polecaja mi Stolarke Wolomin, ale moze ktos z Was ma do polecenia inna firme? Znalazlam tez firme Lebo Drzwi, ktora dopiero zaczyna dzialalnosc na rynku polskim, ale oferuje bardzo atrakcyjne, niespotykane na rynku formy drzwi niestety cenowo - nie wyglada to rownie atrakcyjnie

  3. #3
    FRESH
    Guest
    FRESH

    Domyślnie DRZWI

    JA ZDECYDOWAŁEM SIE W KONCU NA FIRMĘ PORTA- W SUMIE CENY PRZYSTĘPNE I CIEKAWE WZORY

  4. #4
    Edytawit
    Guest
    Edytawit

    Domyślnie

    Ja rowniez jestem na etapie drzwi wewnetrznych. Dosc dlugo walkowalam ten temat ale nareszcie znalazalam drzwi ktore nas w pelni satysfakcjonuja - z litego drewna, ciekawe wzornictwo i niska cena 650 - 650 zl- naprawde goraco je polecam. Mi polecil je znajomy, pracujacy w Stolarce Wolomin.
    Zaklad miesci sie w miejscowosci - Ciemne (pomiedzy Wolominem a Radzyminem). Jadac z Wolomina do Radzymina mija sie lasek po prawej stronie i tuz za nim, na zakrecie w prywatnym domu, nieoznakowanym zadnym szyldem miesci sie ten zaklad. Jedyna rzecza ktora go wyroznia sposrod innych jest lezaca na podworku tarcica.

    Pozdrawiam,

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Edytawit - czy mogłabyś podać jakiś telefon do tej firmy.
    Teraz zastanawiam się nad drzwiami INTER-DOORu. Drzwi mają b. ładne ale ceny powalające więc szukam czegoś tańszego.

  6. #6

    Domyślnie

    A czy ktoś ma drzwi firmy Pol-skone. W folderze wyglądają bardzo ładnie, cena też w miarę. Przymierzam się do zakupu, ptrzebuję opinii.

  7. #7
    edytawit
    Guest
    edytawit

    Domyślnie

    Podaje namiar na firme w Ciemnem - tel. 786 63 95.

    Powodzenia,
    Edyta

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Edyta - dzięki
    Czy masz już te drzwi u siebie? Jeżeli tak to napisz jak się sprawują?

  9. #9
    Edytawit
    Guest
    Edytawit

    Domyślnie

    Hej Maluszek,

    Drzwi odbieramy w poniedzialek. Dam znac jak sie prezentuja i sprawuja.

    Pozdrawiam,

  10. #10

    Domyślnie

    edytawit czy ceny które podajesz są cenami gotowych drzwi z futrynami czy tylko półprodukt do wykończenia?
    ppp.j

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Edytko - jak długo czeka się na te drzwi? Czy cena dotyczy drzwi i futryny czy za futrynę trzeba płacić osobno?

  12. #12
    Edytawit
    Guest
    Edytawit

    Domyślnie

    Witajcie,

    Na drzwi czeka sie okolo dwoch tygodni. My tyle wlasnie czekalismy. Wlasnie konsultowalam sie z mezem - cena drzwi czesciowo przeszklonych z futrynami, opaskami z jednej i cwiercwalkami z drugiej strony, zamkami i kluczykami - 680 zl. Drzwi pelne - 650 zl. My w zwiazku z tym, ze zamawialismy 8 par drzwi dostalismy gratis do wszystkich drzwi uszczelki.

    Pozdrawiam,

    Edyta

  13. #13
    Gosc
    Guest
    Gosc

    Domyślnie drzwi

    Edytko,

    Czy ten stolarz w Ciemnem ma tylko wzory drzwi Stolarki Wołomin, czy może inne też, albo może zrobić coś na zamówienie? Czy w tym domku lub gdzieś indziej np. na stronach www obejrzeć wzory jakie mają w sprzedarzy?
    Będę wdzięczna za info, bo do tego Wołomina mam spory kawałek i nie chcę tam jechać, niewiedząc czego się spodziewać.

    Pozdrawiam,
    Aga

  14. #14
    Edytawit
    Guest
    Edytawit

    Domyślnie

    Aga,

    W Ciemnem maja zupelnie inne wzory drzwi niz w Stolarce. Wydaje mi sie, ze moga zrobic drzwi na zamowienie, ale najlepiej do nich zadzwonic i dowiedziec sie "u zrodla".

    Pozdrawiam,
    Edyta

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Edytko czy mogłabyś pstrykąć parę zdjęć tych drzwi? Oczywiście jeżeli masz możliwość.

  16. #16
    Edytawit
    Guest
    Edytawit

    Domyślnie

    Maluszku,

    Mam juz zdjecia drzwi, ale niestety nie wiem jak je dolaczyc do wiadomosci. Jezeli nadal jestes nimi zainteresowany - daj mi preosze znac jak to zrobic.

    Pozdrawiam,
    Edyta

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Edytko nadal jestem zainteresowana. Czy mogłabyś przesłać je na mojego emaila. Adres z w stopce. Duże dzięki

  18. #18
    Guest

    Domyślnie

    Czy równiez mogę prosić zdjęcia drzwi na mój e-mail
    [email protected]
    dzięki

  19. #19
    Guest

    Domyślnie

    Bylam w firmie w Ciemnem. Drzwi wygladaja na prawde bardzo solidnie. Sa jednak wykonane w drewna sosnowego - i to mnie troche przeraza Czy ktos z Was ma moze doswiadczenia w tym zakresie?

  20. #20

    Domyślnie

    Do Gościa,

    czy tylko w jasnych kolorach, czy ciemniejsze też mają? Nie wiem czy bejcowanie na ciemno drzwi jest trwałym i praktycznym rozwiazaniem.....

Strona 1 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony