dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 44 z 253
Pokaż wyniki od 861 do 880 z 5049
  1. #861
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Jasia
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    2.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    161

    Domyślnie

    Cytat Napisał glowac
    Cytat Napisał Jasia
    u nas Fiord Polskone
    pełne około 700 zł, przeszklone 1360 zł (szkło fazowane) - ceny z ościeżnicami i montażem
    relacja jakość-cena - rewelacja!

    pełne:



    łazienkowe:



    przeszklone:



    przesuwne:


    Jasia PIĘKNE drzwi !!!

    Od dawna szukam ładnych, klasycznych białych drzwi w których ktoś mi zrobi szyby fazowane - Twoje są przepiękne !!!
    dzięki Glowac!

    akurat te przeszklone mają mały feler - szprosy są robione z drewnianych listewek i widać niestety nierówności pod farbą - zgłosiliśmy to jako reklamację, ale jeszcze nie mamy odpowiedzi - nie rzuca się to jakoś wybitnie w oczy, ale jest pewnym dyskomfortem

    podobne drzwi można dostać w wielu miejscach (np. Urzędowski), co prawda za zdecydowanie wyższą cenę

  2. #862

    Domyślnie

    U nas drewniane, sosnowe- klejonka na mikrowczepy, z allegro, niedrogie, takie:
    Szczegoly gdzie je kupic w moim dzienniku. Jakosc/cena 10/10






  3. #863

    Domyślnie

    podaj link do sprzedawcy z allegro. ładne te drzwi. Jak będziesz je potem malować? Czy trudno samemu pomalować drzwi? Czy można z sosnowych drzwi uzyskać kolor orzech? Czy masz do nich futryny?

  4. #864

    Domyślnie

    A ja proszę o pomoc. Czy znacie jakiegoś producenta, który zrobi drzwi o wysokości 2,30 m z lakierowanego MDF i nie krzyknie ceny, od której ręce opadają? To znaczy ja rozumiem, że muszą kosztować tylko żeby nie był to cały majątek

  5. #865

    Domyślnie

    Cytat Napisał iva_marti
    podaj link do sprzedawcy z allegro. ładne te drzwi. Jak będziesz je potem malować? Czy trudno samemu pomalować drzwi? Czy można z sosnowych drzwi uzyskać kolor orzech? Czy masz do nich futryny?
    robas i jakistam numer, link jest w moim dzienniku na 2giej stronie, sorry ale nie mam czasu grzebac i szukac teraz.
    tak, zamierzamy je sami malowac, 3 sztuki wlasnie na kolor orzech, reszte na bialo (na pietro). MAm nadzieje wyjdzie super Malowane juz tez mial, ale kolor nie do konca nam spasowal. Oscieznice sa w komplecie

  6. #866

    Domyślnie

    popcarol czekam na efekty!!!

  7. #867

    Domyślnie

    Cytat Napisał iva_marti
    popcarol czekam na efekty!!!
    Zapraszam do mojego dziennika za ok 1,5 miesiaca... dopiero niestety.

  8. #868

    Domyślnie

    Cytat Napisał iva_marti
    anetta_p

    Czy stolarza mieliście z okolic Krakowa? Ile kosztują takie kompletne drzwi u stolarza? Czy to jest drewno, fornir?
    Drzwi są z litego dęba, stolarz z okolic Tarnowa, ale bardzo dużo prac wykonuje dla klientów z Krakowa i okolic.

  9. #869

    Domyślnie

    anetta prosze napisz mi namiar na tego stolarza i jesli możesz cenę takich drzwi (skrzydło + futryna). Może być na priv.Bardzo dziękuje.

  10. #870

    Domyślnie Jakie drzwi do pokoi?

    Jestem w trakcie generalnego remontu mieszkania i adaptacji poddasza. Muszę kupić drzwi do 4 pokoi i łazienki i tu zaczyna się problem, bo nie wiem na co się zdecydować. Chciałem Kupić drzwi z MDF-u najlepiej z szybami oraz ościeżnice regulowane. Znalazłem ofertę drzwi Porty, ale koszt skrzydła i ościeżnicy regulowanej około 700 PLN. Oglądałem też drzwi DRE i tu cena jest podobna, a opinie w sklepie sa takie, że to klasa niżej od Porty. Byłem w Castoramie i tam cena takiego zestawu to jakieś 300 PLN. Różnica spora, ale boję się o ich jakość. Dużo się nasłuchałem o tym, że Castorama to drzwi byle jakie, że się psują po pół roku, że to końcówki serii itd. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat jakości drzwi tych firm lub polecić coś dobrego?

  11. #871

    Domyślnie

    Moi znajomi uzytkują DRE juz drugi sezon i z drzwiami nic sie nie dzieje.Jakosc wykonania wg mojego odczucia bardzo w porządku. (cena drzwi z futryna,klamkami i montażem około 900 zl)
    Dla przykładu inni znajomi maja drzwi Porty (montowane w kwietniu br) cena za zestaw jw ~1500 zl i co sie stalo,podczas odkurzania,znajoma uderzyla lekko o futryne i się zrobił odprysk ...
    Więc o róznice w jakosci tak bardzo bym sie nie spierał.
    Ale zaciekawiło mnie coś innego,piszesz że

    Byłem w Castoramie i tam cena takiego zestawu to jakieś 300 PLN.
    czy jest to cena za drzwi przeszklone z futryną regulowaną???

    Bo jesli faktycznie tak jest,to moi rodzice maja w domu skrzydla drzwiowe z OBI (dwie sztuki to stolarka wołomin,dwie producent nieznany) i rowniez z nimi nic sie nie dzieje,a sa juz w uzytku jakies 3 lata.

  12. #872

    Domyślnie

    Widziałem w Castoramie w Opolu ościeżnicę regulowaną za 100 zł i skrzydło przeszklone za kwotę od 200 zł. Jutro chcę jechać raz jeszcze je dokładnie pooglądać.

  13. #873

    Domyślnie

    Popatrz na Classena-ja mam i nie narzekam , a cenowo lepiej niż Porta i Dre.

  14. #874

    Domyślnie

    ,,Dzrzwi,, za 200-300 zł -dobre moze jeszcze cudne ,to cos powinno sie inaczej nazywac ,dla mnie drzwi wewnetrzna to drewno ,i ma swoja cene czyli wartosc ,patrzac na materiał jaki uzyto do produkcji tych ,,drzwi '' to i tak wysoka cena ,gdyby nie uzyto wypałnienia z tektury to całe skrzydło miało by 12 mm grubosci

  15. #875

    Domyślnie

    Dziękuję za opinie. Co raz więcej osób odradza mi Portę, ze względu na jakość. Chyba zdecyduję się na Dre, bo Castoramy jednak boję się.

  16. #876

    Domyślnie

    My w czerwcu robiliśmy remont i też zdecydowałam się na DRE, natura (fornir) orzech głównie ze względu na cenę, wzór jakiego nie mogłam znaleźć w innych firmach i dość krótkie termini realizacji. Ogólnie jestem zadowolona, choć nie obyło się bez paru reklamacji (trochę trzeba było pomieszkać bez drzwi do łazienki ). Bardzo dobrze obejrzyj wszystko przed montażem. Po zamontowaniu nie uwzględnią reklamacji.

  17. #877

    Domyślnie Tanie drzwi wewnętrzne - gdzie okolice gliwic, zabrza

    gdzie mogę kupić w dobrej cenie drzwi wewnętrzne w okolicach gliwic, zabrza, bytomia, rybnik... Lub jakiś punkt sprzedaży drzwi z fimy Masonite model premium vip.

    Pozdrawiam

  18. #878

    Domyślnie Drzwi,tylko jakie ... problem??

    Hey

    Mam takie pytanie czy poniższe drzwi http://www.porta.com.pl/po.php?name=products&lang=pl (poniewaz link odsyla do glownej strony to z menu nalezy wybrac drzwi garderobiane z zakładki skrzydła tłoczone,model Oxford dwuelementowe) nadają się jako drzwi do sypialni małżenskiej
    A poważnie,wyszło nam super fajne pomieszczenie/pokój nad garażem,niestety jest problem z drzwiami do tego pomieszczenia,bo musza otwierać się na schody.Rozwazalismy pozostawienie tego pom. otwartego jako pokój rekreacyjny,ale żonka chce miec tam sypialnie.
    No i właśnie takie drzwi by nam tam pasowały,tylko czy one nadają się na drzwi do sypialni??Ewentualnie bede wdzieczny za jakies inne linki,porady.

    pozdrawiam

  19. #879
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Takie drzwi trudniej będzie za sobą zatrzasnąć niosąc małżonkę do łoża...
    Ładne są.
    Nie wiem jak z dźwiękochłonnością takiego rozwiązania - mają pewnie więcej luzów i szpar aniżeli tradycyjne drzwi.

    Obejrzcie sobie je gdzieś na żywo i sami zdecydujcie. Ja nie widzę przeciwskazań. Może poza sposobem otwierania. Jeżeli prowadnice są tylko na górze, to mogą się odchylać przy próbie otwarcia.

  20. #880
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Bardzo przyzwoicie się prezentują, a ich plus jest taki, że nie można nimi trzaskać

Strona 44 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony