dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 154 z 253
Pokaż wyniki od 3.061 do 3.080 z 5049
  1. #3061

    Domyślnie

    Cytat Napisał katawoj Zobacz post

    jeszcze jedno pytanie: montowaliście na stare futryny czy je wpierw wykuwaliście?
    To nowe mieszkanie, więc był pusty otwór przygotowany pod zamontowanie drzwi.

  2. #3062

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post

    I czy się zakończyła Twoja sprawa?? Wywalczyłeś rabat czy przepychanki nadal trwają?? Myślę że z tym rabatem 60% to nieco przesadziłeś... No ale nie wiem jak to u Ciebie na prawdę wygląda. Może masz rację...

    ...
    No hej , no jestem juz po rozliczeniu . Pouzupełniał braki, polakierował schody od nowa. Nie wygląda to tak jak powinno no ale jest całkiem nienajgorzej.
    Odnośnie rabatu - jak go podliczyłem 3 miechy po terminie, koszty z tym związane, sprzątanie po fachowcach, naprawa szkód jakie zrobili........ , no i za schody nie takie jak chciałem zapłaciłem kwote pomniejszoną o 57 %. Da się . Co prawda sa widoczne pewne wady - jak wiesz gdzie patrzyć. Ogólnie efekt jest nie najgorszy jak za te pieniądze
    Zbudowałem ,a teraz sie powoli wykańczam
    Ogniwo Eko Plus 16KW

  3. #3063
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar amglad1
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    NADMORZE
    Posty
    1.615
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    a to moje drzwi - drewniane bukowe, czynione przez lokalnego stolarza. nie takie do końca miały być, ale...cóż... są jakie są....



    am glad

  4. #3064

    Domyślnie

    Wrzucam zdjęcia drzwi łamanych z Porty w okleinie złoty dąb. Na trzecim zdjęciu widać to uszkodzenie okleiny, o którym pisałam. Drugim problemem jest jeszcze to, że okleina na załamaniu jest inna niż ta na powierzchni skrzydła - widać to na ostatnim zdjęciu. O ile przy tradycyjnym skrzydle nie stanowi to problemu, to w drzwiach łamanych ten element jest dosyć mocno widoczny.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0350.jpg
Wyświetleń:	203
Rozmiar:	21,7 KB
ID:	158407
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0351.jpg
Wyświetleń:	198
Rozmiar:	22,5 KB
ID:	158408
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0352.jpg
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	29,0 KB
ID:	158409
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0353.jpg
Wyświetleń:	188
Rozmiar:	23,6 KB
ID:	158410
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0350.jpg
Wyświetleń:	153
Rozmiar:	21,6 KB
ID:	158406  
    Ostatnio edytowane przez emka1985 ; 05-01-2013 o 12:35

  5. #3065
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Panie G.,
    przed chwilą dałem Panu "plusa" za uczciwe reklamowanie się na forum gazety,
    ale na FM taka działalność jest niezgodna z regulaminem i panuje tu niemal wzorowy porządek. Zapraszamy do działu "ogłoszenia". Także - bez urazy - ja naciskam "wykrzyknik"

    Ps. No widzę że moderator byłszybszy. Gratuluję
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 06-01-2013 o 16:05
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  6. #3066

    Domyślnie

    Joliska ostatnio czyści wszystko Nawet nam forum na temat pieców i ekogrochu chwilowo zamkneła Co prawda cierpia na tym zwykli userzy ale może troche ostudzi to głowy nieumiejących czytać i wyrazac swoich opinii w cywilizowany sposób. Wracając do tematu. Podsumowując moja przygode z lokalnym dość duzym stolarzem. Ogólnie jestem zadowolony. Drzwi sa wykonane dobrze - może nie idealny montaż - schody wykonane były dobrze - ale montaz spartolony. W tym drugim przypadku przyjazd innej ekipy pokazał od razu różnice w klasie pracowników . Ogladałem ostatnio drzwi Erkado - brałem je pod uwage - i jednak te moje dębowe są duże fajniejsze. Jedna uwaga tylko , nawet jeśli nie zamawia się na papier.... warto spisac umowe i dokładnie opisać w niej co i jak, jakie drzwi , jaki model, z jakiego materiału, jaki czas rezacji , jakie kary itp itd. Bo później jest podstawa aby w razie niedopełnienia obowiazku lub spaprania roboty można sie było czym podeprzec w sporze. Pozdro.
    Zbudowałem ,a teraz sie powoli wykańczam
    Ogniwo Eko Plus 16KW

  7. #3067
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał emka1985 Zobacz post
    Wrzucam zdjęcia drzwi łamanych z Porty w okleinie złoty dąb. Na trzecim zdjęciu widać to uszkodzenie okleiny, o którym pisałam. Drugim problemem jest jeszcze to, że okleina na załamaniu jest inna niż ta na powierzchni skrzydła - widać to na ostatnim zdjęciu. O ile przy tradycyjnym skrzydle nie stanowi to problemu, to w drzwiach łamanych ten element jest dosyć mocno widoczny.
    Bardzo często drzwi w sztucznych okleinach mają inny materiał na krawędzi. To pewnie kwestia dostępności oklein, ich różnorodności w poszczególnych partiach itp.
    Dlatego drzwi z drewna są lepsze , chociaż w tym przypadku też może być zonk, bo na płaszczyźnie skrzydeł też jest zwykle okleina a krawędź to żywe drewno

    PS. Przypominam, że praktycznie NIE MA DRZWI Z LITEGO DREWNA (bo dość często spotykam się z takim przekonaniem wśród Klientów)
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #3068

    Domyślnie

    prezentują się bardzo ładnie emka
    a jak w użytkowaniu?
    taka jestem...

  9. #3069

    Domyślnie

    Chodzą sprawnie, ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z tego rozwiązania - skrzydło nie zajmuje dużo miejsca, estetycznie wygląda, naprawdę super. Żałuję tylko, że zamówiliśmy drzwi łazienkowe z DRE. W sklepie porównywaliśmy okleinę złoty dąb PORTY z okleiną złoty dąb DRE i wydawało się, że są prawie takie same, a jedyne czym się różnią to kierunek usłojenia. Niestety okazało się, że DRE są jaśniejsze, takie jakby bardziej orzechowe i nie do końca mi się podobają. Pewnie zastanawiacie się czemu tak kombinowaliśmy, już wyjaśniam - z PORTY nie znaleźliśmy żadnego modelu w okleinie złoty dąb, który odpowiadałby nam do łazienki.

  10. #3070
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar _DZIDA_
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Przasnysz
    Kod pocztowy
    06-300
    Posty
    2

    Domyślnie

    amglad1 bardzo podobają mi się Twoje drzwi. Ja właśnie stoję przed takim wyborem. Wiem na bank że będą białe i proste ale zastanawiam sie czy drewniane czy laminowane. Mętlik w głowie......

  11. #3071
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar amglad1
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    NADMORZE
    Posty
    1.615
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał _DZIDA_ Zobacz post
    amglad1 bardzo podobają mi się Twoje drzwi. Ja właśnie stoję przed takim wyborem. Wiem na bank że będą białe i proste ale zastanawiam sie czy drewniane czy laminowane. Mętlik w głowie......
    hej Dzida, jak mi miło... te drzwi planowałam trochę inaczej a stolarz zrobił troche po swojemu, ale się przyzwyczaiłam już do nich, bo na początku to mi sie wyć chciało....
    jesli masz wystarczająco dużo biletów narodowego banku polskiego - to inwestuj w drewniane...taka moja opinia, ale ja specjalista nie jestem...
    pozdrawiam
    am glad

  12. #3072
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atsyrut
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Sochaczew
    Kod pocztowy
    96-500
    Posty
    1.462
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Witajcie.

    teraz ja stoję przed dylematem wyboru drzwi wewnętrznych....Byłem u lokalnego sprzedawcy i gorąco namia mnie na DRE z ruchomą futryną... ceny jeszcze nie ustalałem - ale zapewnia mnie że to drzwi z najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Czy ktoś z Was ma takowe drwi zamonotowane? jeśłi tak to jakie model i jakie są Wasz opinie?
    Tynki cementowo wapienne z kwarcem gotowe pod malowanie - ku przestrodze

    https://picasaweb.google.com/1042919...PvM7drD2YHxlQE

  13. #3073
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Futryna bywa regulowana..
    i jest to rozwiązanie najczęściej stosowane w każdej firmie.
    DRE ma dobrą opinię na tym forum, ten stosunek jakości do ceny może już zależeć od osobistych preferencji sprzedawcy.
    Lepiej popatrz w katalogu i powiedz, jaki wzór Ci się podoba, ew. jaką kwotę przeznaczasz na drzwi. Wtedy można będzie proponować właściwy model. DRE jak niemal każda firma ma w ofercie i drzwi tanie i te trochę droższe.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  14. #3074
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    herbaataa

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-018
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam, podczytuje forum mniej więcej od dwóch lat ale jak do tej pory radziliśmy sobie na podstawie tego co tu wyczytałam. Dzisiaj jednak jest mój pierwszy raz... Mam wątpliwości prz wyborze drzwi. Zastanawiam się nad nastepującymi: porta nova model 4.1 lub 6.1 i pol-skone model sempre. Jestem w kropce, które będą solidniejsze, trwalsze itp. chodzi mi o względy techniczne.

  15. #3075
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał herbaataa Zobacz post
    .. Jestem w kropce, które będą solidniejsze, trwalsze itp. chodzi mi o względy techniczne.
    Może rzuć monetą? Bo ja nie odpowiem - dla obu nie mam negatywnych doświadczeń.
    Przyznam że rozrzut w modelach masz niezły
    Wspomniane Nova a Sempre wygląją zupełnie inaczej w szczegółach.
    Nova to już dość stara konstrukcja - na rynku od dobrych 6-7lat. Sempre jest na rynku krócej. Ale to Sempre sprawiło, ze ten segment drzwi znacznie się rozwinął, wzbogacił konstrukcyjnie - Polskone daje drewnianą ramę i pozostałe firmy równają do ich poziomu - Porta wprowadziła też "bardziej rewnianą" konstrukcję, w Centurionie dostrzegli coś takiego jak drewno (a nie tylko mdf).
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  16. #3076
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    herbaataa

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-018
    Posty
    5

    Domyślnie

    Takie rozrzuty w modelach, to ja mam począwszy od dachówki, przez podłogi, drzwi a na drobiazgach kończąc-nie powiem, żeby mi to życie i podejmowanie decyzji ułatwiało... na koniec okazuje się, że wybieram(y) jeszcze coś zupełnie innego i tak też chyba będzie z drzwiami. Jutro na pomiar przyjeżdza polecany tu jakiś czas temu pan Kania z Piasku-zobaczymy, może będą drewniane Bardzo dziękuję za odpowiedź

  17. #3077
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fantomass

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    powtarzam swoje pytanie, może ktoś wspomoże radą :

    jakie są Wasze doświadczenia z instalacją/użytkowaniem drzwi Erkado, model Irys konkretnie?
    jakieś opinie na temat trwałości ich okładzin - folii greco?

    Będę wdzięczny za każdą uwagę

  18. #3078
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Postaraj sie
    a ja specjalnie poprosze zblizenie jakis drzwi w okolicach klamki, by mozna bylo /d/ocenic szczegoly, bo na ogolnym zdjeciu niemal kazde drzwi beda wygladaly ok
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  19. #3079
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    waldoo

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Motyka
    Kod pocztowy
    18-421
    Posty
    8

    Domyślnie

    Moderowano
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 20-01-2013 o 15:28

  20. #3080
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Myślałem o fotkach Twoich drzwi, używanych od tych 7 lat a widzę ze uraczyłeś/aś nas zdjeciami z dwóch różnych domów..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Strona 154 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony