dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 155 z 253
Pokaż wyniki od 3.081 do 3.100 z 5049
  1. #3081
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    waldoo

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Motyka
    Kod pocztowy
    18-421
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Myślałem o fotkach Twoich drzwi, używanych od tych 7 lat a widzę ze uraczyłeś/aś nas zdjeciami z dwóch różnych domów..
    To są akurat drzwi z mojego domu hehe niewiem po co miałbym wstawiac drzwi z 2 różnych domów

  2. #3082
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Duży dom. Wielopoziomowy. W jednym i drugim przypadku widać schody prowadzące na dół. Miałem nadzieję, że pokażesz te drzwi jak wyglądają po 7 latach użytkowania - każde nowe będą ładne.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3083
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    waldoo

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Motyka
    Kod pocztowy
    18-421
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Duży dom. Wielopoziomowy. W jednym i drugim przypadku widać schody prowadzące na dół. Miałem nadzieję, że pokażesz te drzwi jak wyglądają po 7 latach użytkowania - każde nowe będą ładne.
    Właśnie tak wygladaja dom 2 pietrowy hehe i niewiem w czym tkwi problem są to mocne drewniane drzwi, czyszczone specjalnymi srodkami do drewna i tak jak napisalem wyżej jestem z nich zadowolony, nie rozsychaja sie nic nie peka, nie skrzypi, czego wiecej chciec, wygladaja tak od nowości , maja sie zamykac i otwierac
    Ostatnio edytowane przez waldoo ; 19-01-2013 o 10:40

  4. #3084
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    W niczym nie ma problemu. Po prostu jestem taki niewierny Tomasz. Nie zobaczę - nie uwierzę.
    Twoje fotki są też na stronie firmy, którą polecasz (rozumiem że robili zdjęcia po montażu - też tak działam). Ja też mam drzwi drewniane z firmy, którą oferuję swoim klientom, jestem z nich zadowolony, wiem jakie ślady użytkowania mogą mieć po 7 latach i chciałbym porównać, czy Twoje są lepsze
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #3085
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    waldoo

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Motyka
    Kod pocztowy
    18-421
    Posty
    8

    Domyślnie

    Rozumiem, wiec sa takie jak widac na zdjeciu
    Ostatnio edytowane przez waldoo ; 20-01-2013 o 15:15

  6. #3086
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    spamzwalczamy

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Olszew
    Kod pocztowy
    06-001
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldoo Zobacz post
    Rozumiem, wiec sa takie jak widac na zdjeciu
    Polecam bo sa naprawde bardzo dokladnie wykonczone, mocne i wytrzymale drzwi

    Oczywiste, że polecasz bo to Twoje produkty Ewidentny spam i zapewne niedługo zostaną te posty wykasowane. Reklama na forum jest płatna !!!

  7. #3087

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldoo Zobacz post
    Rozumiem, wiec sa takie jak widac na zdjeciu
    Polecam bo sa naprawde bardzo dokladnie wykonczone, mocne i wytrzymale drzwi
    Ja tam w nich nie widzę niczego specjalnego... Podobnie jak Finlandia nie wierzę że są w Twoim domu i że są używane 7 lat.

    Po pierwsze jak widać są tu różne kolory drzwi.
    Po drugie zastosowano różne style listew przypodłogowych a to się rzadko zdarza.
    Po trzecie różne modele klamek - dodam że chińskich których nie było w sprzedaży w latach 2006-2007.
    Po czwarte skoro na wszystkich zdjęciach schody prowadzą na dół to gdzie są drzwi z parteru??
    Po piąte w tych drzwiach zastosowano bardzo słabej jakości zawiasy których klienci powinni unikać jak ognia.

    ...tak więc nieudolnie się tu reklamujesz i niczego sensownego tu nie wnosisz.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  8. #3088

    Domyślnie

    Cytat Napisał spamzwalczamy Zobacz post
    Oczywiste, że polecasz bo to Twoje produkty Ewidentny spam i zapewne niedługo zostaną te posty wykasowane. Reklama na forum jest płatna !!!
    Popieram Twoją szlachetną misję!
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  9. #3089

    Domyślnie

    Mam prośbę do forumowiczów - czy możecie wstawić zdjęcia drzwi z podcięciem wentylacyjnym na całych drzwiach i tylko w środku? Bo byłem przekonany na całe drzwi, ale w sklepach przekonują mnie do wersji w środku...
    Czy kupując 'standardowe' drzwi Porta Nova 5.1 dostaje typowe zawiasy, kluczyk (do wc) od producenta drzwi, czy kazdy sklep swoje sprzedaje?
    Czy takie drzwi jak wyżej, opisane jako 'konstrukcja skrzydła opiera się na ramiaku z klejonki drewna iglastego obłożonego płytą HDF wykończoną okleiną syntetyczną w kolorach drewnopodobnych' z wypełnieniem z płyty wiórowej, są warte zakupu w swojej kategorii cenowej, czyli +-500zł za skrzydło?
    Jeszcze spodobały mi się Vasco Madera, czy to prównywalna jakość do Porty?
    Ostatnio edytowane przez owp ; 20-01-2013 o 12:17

  10. #3090
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Waldoo, biorąc pod uwagę fakt, że zbanowałam niedawno Domaszeskich za reklamę i te zdjęcia, które Ty wstawiłeś (nb. z ich strony), usuwam Twoje posty jako kryptoreklamowe... Wstaw aktualne fotki
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 20-01-2013 o 15:29

  11. #3091
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    waldoo

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Motyka
    Kod pocztowy
    18-421
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Waldoo, biorąc pod uwagę fakt, że zbanowałam niedawno Domaszewskich za reklamę i te zdjęcia, które Ty wstawiłeś (nb. z ich strony), usuwam Twoje posty jako kryptoreklamowe... Wstaw aktualne fotki
    Prosze aktualne fotki drzwi firmy Domaszewscy u mojego kolegi Jeżeli moje są sfałszowane waszym zdaniem Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05441.JPG
Wyświetleń:	285
Rozmiar:	58,9 KB
ID:	162907Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05443.JPG
Wyświetleń:	283
Rozmiar:	49,7 KB
ID:	162908Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05444.JPG
Wyświetleń:	272
Rozmiar:	54,7 KB
ID:	162909Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05445.JPG
Wyświetleń:	265
Rozmiar:	65,6 KB
ID:	162910
    Ostatnio edytowane przez waldoo ; 20-01-2013 o 16:02

  12. #3092
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Kolega też ma mocno niespójne wnętrze: dwa kolory drzwi, opasek, listw przypodłogowych, dwa typy klamek...

    Grubymi nićmi szyte

  13. #3093
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    waldoo

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Motyka
    Kod pocztowy
    18-421
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Kolega też ma mocno niespójne wnętrze: dwa kolory drzwi, opasek, listw przypodłogowych, dwa typy klamek...

    Grubymi nićmi szyte
    Drzwi jaśniejsze z inna klamka byly montowane wczesniej, natomiast ciemne po remoncie parteru, stad ta różnica

  14. #3094

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldoo Zobacz post
    Prosze aktualne fotki drzwi u mojego kolegi Jeżeli moje są sfałszowane waszym zdaniem Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05441.JPG
Wyświetleń:	285
Rozmiar:	58,9 KB
ID:	162907Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05443.JPG
Wyświetleń:	283
Rozmiar:	49,7 KB
ID:	162908Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05444.JPG
Wyświetleń:	272
Rozmiar:	54,7 KB
ID:	162909Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05445.JPG
Wyświetleń:	265
Rozmiar:	65,6 KB
ID:	162910


    ...a są jakieś fotki od Twojej koleżanki??

    Zdjęcia tak słabej jakości że co najwyżej można to podsumować tak:
    Wykonujący je najwyraźniej chciał ukryć niewygodne dla siebie szczegóły.

    Po czymś takim na pewno nie powiedzieć dobrego słowa o tych drzwiach.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  15. #3095
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    waldoo

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Motyka
    Kod pocztowy
    18-421
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post


    ...a są jakieś fotki od Twojej koleżanki??

    Zdjęcia tak słabej jakości że co najwyżej można to podsumować tak:
    Wykonujący je najwyraźniej chciał ukryć niewygodne dla siebie szczegóły.

    Po czymś takim na pewno nie powiedzieć dobrego słowa o tych drzwiach.
    Mam i od teściowej drzwi trzeba obejrzec na żywo i wtedy wypowiadać się na temat ukrytych szczegółów a nie wystawiania opini po obejrzeniu zdjec (zdj o lepszej jakości nie mieszcza sie na forum, zostay celowe pomniejszone)
    Ostatnio edytowane przez waldoo ; 20-01-2013 o 17:30

  16. #3096
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    spamzwalczamy

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Olszew
    Kod pocztowy
    06-001
    Posty
    2

    Domyślnie

    Proponuję użytkownika waldoo zbanować Ewidentny spam !!! Joliska nawet się nie zastanawiaj tylko kasuj w końcu reklama na forum jest płatna !!! Użytkowniku waldoo pamiętaj, że udając klienta robisz sobie pseudo reklamę nie reklamę

  17. #3097
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Osobiście nie mam nic do delikatnej reklamy. O ile jest inteligenta i nie kłamie. Tu niestety - od razu taka "lekka manipulacja" która zniechęca, stąd mój sprzeciw. Nie cierpię jak ktoś chce mnie zrobić w balona.

  18. #3098
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    waldoo

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Motyka
    Kod pocztowy
    18-421
    Posty
    8

    Domyślnie

    Nie ładnie tak oceniać, nie znajac prawdy...

  19. #3099
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał owp Zobacz post
    Mam prośbę do forumowiczów - czy możecie wstawić zdjęcia drzwi z podcięciem wentylacyjnym na całych drzwiach i tylko w środku? Bo byłem przekonany na całe drzwi, ale w sklepach przekonują mnie do wersji w środku...
    W dyskusji o reklamie przepadł Twój post. Może nowy użytkownik z Motyki wklei jakąś fotkę?
    No dobrze, ale już nie złośliwie:
    nie sądzę by podcięcie na całości było często stosowane - wyglądałoby to bardziej na za krótko obcięte skrzydło.
    Cytat Napisał owp Zobacz post
    Czy kupując 'standardowe' drzwi .... dostaje typowe zawiasy, kluczyk (do wc) od producenta drzwi, czy kazdy sklep swoje sprzedaje?
    Zwykle w komplecie drzwi są zawiasy (w tym przypadku o który pytasz nie ma innych do wyboru), zamek na klucz pokojowy ma ten zawsze w komplecie - pilnuj by się na montażu nie zgubił - bo jest jeden do drzwi będziesz miał o jeden mniej),
    zamek WC jest przygotowany pod klamkę z pokrętłem WC. Klamka niemal zawsze jest osobną kwestią.

    Cytat Napisał owp Zobacz post
    Czy takie drzwi jak wyżej, opisane jako 'konstrukcja skrzydła opiera się na ramiaku z klejonki drewna iglastego obłożonego płytą HDF wykończoną okleiną syntetyczną w kolorach drewnopodobnych' z wypełnieniem z płyty wiórowej, są warte zakupu w swojej kategorii cenowej, czyli +-500zł za skrzydło?
    Jeszcze spodobały mi się Vasco Madera, czy to prównywalna jakość do Porty?
    Ok 500zł to cena średniego standardu drzwi. W niektórych przypadkach drewna w nich nie będzie w ogóle. W innych więcej. Tak na prawdę sam nie wiem ile go jest w tym modelu - na fotce w katalogu jest standard, ale mam też przekrój na którym jest go dużo więcej i sam się zastanawiam co jest aktualne
    W tym konkretnym przypadku patrzyłbym na okleiny Portadur - mocniejsze, ale i droższe od Portadecor (na które jest obniżka).
    A co do porównania - moze Robe pomoże ?

  20. #3100

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post
    Na rynku mamy drzwi (skrzydło+ościeżnica):
    4. Drzwi pretendujące do klasy średniej 700-900 zł.
    5. Prawdziwa klasa średnia, dość poprawna technicznie 900-1200 zł.
    6. Drzwi dobre technicznie o zwiększonej wytrzymałości 1200-1500 zł.
    jeśli znajdziesz chwilę wolną to ja poproszę o propozycję firm (być może serii jeśli ma to znaczenie) drzwi z pozycji 4-5-6.
    - drzwi raczej pełne
    - ideał to samo drewno, ale pewnie będzie trudno więc może bez problemu być fornir - bez znaczenia naturalny czy sztuczny byle się dobrze trzymał i dało ewentualnie łatwo podciąć dół
    - mam świadomość dopłaty do bajerów (czy są takie bajery, rzeczy do dopłaty które są bardzo przydatne w praktyce i takie które są tylko bajerem, designem? Coś w stylu dopłaty do kompletu okien zew. w moim przypadku 1000 zł aby zejść z U=1,1 do U=0,7(3cia szyba) co każdemu polecam obowiązkowo, ale już dopłata z np: 3000zł aby zejść z U=0,7 do U=0,5 -inny gaz - do rozważenia bardzo indywidualnie).
    - styl - pomieszany, mogą być różne style.
    Chcę porostu poznać te firmy i serie z punktów 4-5-6 nie tylko na podstwie folderu, opinii sprzedawcy, którzy muszą chwalić tylko swój asortyment, ale kogoś bardziej niezależnego i z doświadczeniem praktycznym. Na ich podstawię zacznę własną doktoryzację z drzwi do wyboru docelowego.

Strona 155 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony