dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 162 z 253
Pokaż wyniki od 3.221 do 3.240 z 5049
  1. #3221

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olleo Zobacz post
    Podobna byla i nasza reakcja, ale jakas tam idea jest. Model modern 12A bezlistwowy, ale pytanie, czy da sie tak zmodyfikowac, zeby zamiast... kasetonow? byly same ramiaki. Cos jak te po prawej:
    Chociaz po zdjeciu nie jestem pewien, czy te akurat nie maja na przemian ramiak/plyta.
    Te na zdjęciu mają ramiaki i osadzone głębiej kasetony.
    Natomiast przy założeniu że w zamówieniu będzie więcej niż 10 szt drzwi to modyfikacja polegająca na wypłaszczeniu tego skrzydła i wykonaniu go w wariancie samych ramiaków poziomych jest możliwa.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  2. #3222

    Domyślnie

    witam
    Proszę o pomoc w wyborze drzwi, mam 3 wyceny na:
    1. Porta Koncept model K.0 i K.1 łazienka, okleina Portasynchro 3D
    2. DRE Premium model 4 i 5 do łazienki, okleina heban
    3. Pol-Skone Sempre Verse W03P i W01 do łazienki, okleina Silkstone.
    Najkorzystniej wypada wycena z DRE, ale tam ramiak jest z płyty, a w 1 i 3 przypadku ramiak jest drewniany. Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat tych oklein. Niestety na fornir mnie nie stać...A! I Porta ma rabaty do 13 marca, także w tym tygodniu muszę podjąć decyzję, w tym momencie jest niewiele droższa od DRE. Tylko znowu słyszałam, że serwis Porty jest fatalny, nie chcą uznawać reklamacji.
    Podpowiedzcie Kochani!
    pozdrawiam

  3. #3223
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post
    ...z tym że Wielgosz ma znacznie lepiej wykończoną powierzchnię. Ilość pracy pracy włożona w wykończenie robi cenę ale także wpływa na ostateczny wygląd drzwi. Ja stawiałbym jednak na drzwi Wielgosz. Spróbuj ponegocjować, może się jeszcze ugną i zrobią Ci lepszą ofertę...(??)

    W Lagrusie wzory w większości są OK choć wg mnie nie wszystkie. Brakuje im nieco szyku i poprawności optycznej.

    Obejrzyj sobie jeszcze drzwi Jagdor lub Dewro za dopłatą 400-500 zł obaj producenci wykonają Ci drzwi z pełnego drewna klejonego a jakość wykończeń w tych przypadkach nie powinna budzić zastrzeżeń.
    Bardzo dziękuję za odpowiedź!! Postaram się zobaczyć Jagdor i Dewro, może faktycznie będą lepsze....Drzwi Wielgosz urzekły nas właśnie jakością wykonania i jakby nie to że potrzebuję 12szt to byśmy się nie zastanawiali....A jaka półka cenowa to Jagdor lub Dewro?

    Chodzi mi o taki model drzwi:



    Z góry dziękuję za odpowiedź
    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

  4. #3224
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Jeśli dobrze sprawdziłem w katalogu Porty, który wchodzi od 15 marca to model który Cię interesuje będzie ok 1 zł tańszy niż w promocji
    Za to inne modele potrafią być po 100zł droższe.
    Mój osobisty ranking:
    Porta - daje dużo możliwości doboru ościeżnic i różnych nietypowych wersji (więc tu aż tak nie zależy jakie masz otwory)
    Pol-skone - ciekawe kolory, dobrze wykonane.
    DRE - najbardziej "przyjazny" serwis. Uznają reklamacje o których dwie firmy pierwsze nie chcą słyszeć (tzn. wierzą klientom, przez co pewnie wymienili nie jedne niezasadne drzwi).
    Wszytskie te oklieny to średnia półka wytrzymałościowa.

  5. #3225
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    spamzwalczam

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Tarzymiechy Pierwsze
    Kod pocztowy
    06-001
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post
    ...z tym że Wielgosz ma znacznie lepiej wykończoną powierzchnię. Ilość pracy pracy włożona w wykończenie robi cenę ale także wpływa na ostateczny wygląd drzwi. Ja stawiałbym jednak na drzwi Wielgosz. Spróbuj ponegocjować, może się jeszcze ugną i zrobią Ci lepszą ofertę...(??)

    W Lagrusie wzory w większości są OK choć wg mnie nie wszystkie. Brakuje im nieco szyku i poprawności optycznej.

    Obejrzyj sobie jeszcze drzwi Jagdor lub Dewro za dopłatą 400-500 zł obaj producenci wykonają Ci drzwi z pełnego drewna klejonego a jakość wykończeń w tych przypadkach nie powinna budzić zastrzeżeń.

    Gdy piszą Wasi konkurenci ( z innych firm) oskarżacie ich o spam, za to sam Robespierre spamujesz. Zachwalasz drzwi, które sprzedajesz czy to jest uczciwe? Wtrącasz inną firmę, aby nie być oskarżonym o fakt spamowania, ale i tak polecasz firmy, które masz u siebie w sprzedaży. Moim zdaniem nie jesteś obiektywny, jest mnóstwo innych firm a Ty piszesz tak jakby te , które wymieniłeś były najlepsze ( fakt, że je sprzedajesz powinien Cie dyskwalifikować jako osobę mogącą oceniać te drzwi) . Chodzi mi o firmę Dewro i Jagdoor, które tak zachwalasz .

    Lucka nie sugeruj się opinią Finlandii i RobeSpierre jakby byli wyroczniami bo oni pod przykrywką wielu postów starają się promować marki,które mają w ofertach.

    Przy zakupie proś o przekrój drzwi ( w wielu przypadkach z drewnem to ma mało wspólnego )

    Niezłej jakości drzwi ( drewniane) tego typu powinny kosztować ok 2 tyś brutto zł ( z ościeżnicą) przy grubości murów nie przekraczających mocno ponad 20 cm.

    Firm produkujących drzwi jest mnóstwo a tu Panowie nie są do końca szczerzy , chociaż sami nie znoszą jak ktoś postępuje w sposób podobny do nich.

    Przejrzyj oferty firm w internecie ( każda zrobi Ci ten typ drzwi ) jedne będą lepiej wykonane drugie gorzej, ale to sobie oceń sama .

  6. #3226
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał spamzwalczam Zobacz post
    Przejrzyj oferty firm w internecie ( każda zrobi Ci ten typ drzwi ) jedne będą lepiej wykonane drugie gorzej, ale to sobie oceń sama .
    Tak, szczególnie na internetowych zdjęciach da się ocenić jakość wykonania drzwi. Złość przez Ciebie przemawia Forum jest bardzo pojemne i na pewno znajdzie się tu miejsce na fachowe porady. Zapraszamy do wypowiadania się na tematy "drzwiowe".
    Ps. A jeśli już krytykujesz, to zawsze też możesz użyć "trójkąta z wykrzyknikiem" który jest pod postem. Tak samo może zrobić każdy z czytających jeśli tylko uzna, że post nie jest ok.

    Edit:
    Mam temat, gdzie można zabłysnąć:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...typowej-wnęki
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 04-03-2013 o 21:08

  7. #3227
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    spamzwalczam

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Tarzymiechy Pierwsze
    Kod pocztowy
    06-001
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Tak, szczególnie na internetowych zdjęciach da się ocenić jakość wykonania drzwi. Złość przez Ciebie przemawia Forum jest bardzo pojemne i na pewno znajdzie się tu miejsce na fachowe porady. Zapraszamy do wypowiadania się na tematy "drzwiowe".
    Ps. A jeśli już krytykujesz, to zawsze też możesz użyć "trójkąta z wykrzyknikiem" który jest pod postem. Tak samo może zrobić każdy z czytających jeśli tylko uzna, że post nie jest ok.
    Do internetu zagląda się po to żeby znaleźć firmy a jest ich sporo , resztę sprawdza się naocznie , tak zresztą napisałem wcześniej. Ja nie krytykuje tylko stwierdzam fakt, że pod przykrywką pomocy forumowiczom promujecie "swoje" marki Nie rozumiem tylko czemu się tak denerwujecie jak , ktoś inny spamuje tak jak Wy bezstronni sprzedawcy

  8. #3228
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Każdy post można zgłosić. Mój także. Raczej jeden czy dwa wykrzyniki nie wystarczy by został uznany za niezgodny z regulaminem i zablokowany. Więc ktoś jeszcze ma podobne odczucia..
    Ale pozostawmy to ocenie bezstronnym kliento i wróćmy do tematu drzwi.

  9. #3229
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    spamzwalczam

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Tarzymiechy Pierwsze
    Kod pocztowy
    06-001
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Każdy post można zgłosić. Mój także. Raczej jeden czy dwa wykrzyniki nie wystarczy by został uznany za niezgodny z regulaminem i zablokowany. Więc ktoś jeszcze ma podobne odczucia..
    Ale pozostawmy to ocenie bezstronnym kliento i wróćmy do tematu drzwi.
    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Każdy post można zgłosić. Mój także. Raczej jeden czy dwa wykrzyniki nie wystarczy by został uznany za niezgodny z regulaminem i zablokowany. Więc ktoś jeszcze ma podobne odczucia..
    Ale pozostawmy to ocenie bezstronnym kliento i wróćmy do tematu drzwi.
    Finlandia nie strasz mnie w prywatnych wiadomościach Będę pisał tak jak jest, a jest tak, że uprawiacie tu sobie reklamę, jednocześnie krytykując inne firmy próbujące się tu reklamować. Macie sporo postów i pewnie przez to jesteście tolerowani pomimo ewidentnego spamu jaki tu uprawiacie. Reklamujecie tylko te firmy, które macie w swojej ofercie , dorzucacie jakieś inne firmy, żeby nie było tak ewidentnie spamowania widać, ale i tak wychodzi na to, że te wasze są najlepsze . Lizureja szybko oskarżyliście o spam a sami spamujecie, aż miło moralność Kalego?

  10. #3230

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Jeśli dobrze sprawdziłem w katalogu Porty, który wchodzi od 15 marca to model który Cię interesuje będzie ok 1 zł tańszy niż w promocji
    Za to inne modele potrafią być po 100zł droższe.
    Mój osobisty ranking:
    Porta - daje dużo możliwości doboru ościeżnic i różnych nietypowych wersji (więc tu aż tak nie zależy jakie masz otwory)
    Pol-skone - ciekawe kolory, dobrze wykonane.
    DRE - najbardziej "przyjazny" serwis. Uznają reklamacje o których dwie firmy pierwsze nie chcą słyszeć (tzn. wierzą klientom, przez co pewnie wymienili nie jedne niezasadne drzwi).
    Wszytskie te oklieny to średnia półka wytrzymałościowa.

    Dzięki wielkie Finlandia .
    Dzisiaj postaram się pojechać jeszcze do przedstawiciela Intenso Doors, podoba mi się model Orlean W1 okleina orzech ryfla. Widziałam je tylko w katalogu, nie wiem jak z jakością tych drzwi, trochę ubogie kolory...
    Pozdrawiam

  11. #3231
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał spamzwalczam Zobacz post
    Finlandia nie strasz mnie w prywatnych wiadomościach ....
    Ktoś mógłby pomyśleć że na prawdę Cię straszę. Nie mam wyjścia i muszę wkleić tu tą wiadomość:
    Tutuł " "
    Treść: "Strzelam, że Twój kod pocztowy zaczyna się jednak na 1...
    W regulaminie też jest punkt, że wypełniając formularze oświadczasz o prawdziwości podawanych informacji.
    A w tym zakresie masz małą nieścisłość.. więc uważaj
    wyluzuj, szkoda nerwów. Albo zwalczaj ten spam jeśli da Ci to spokój.
    pozdrawiam "

    Całym swoim dorobkiem oświdczam, że podałem pełną treść wiadomości. I każdy może ocenić jakie to "straszenie".
    Firma L.- podajesz nietrafiony przykład . Odwiedź kilka innych miejsc w sieci, a zobaczysz że są wszędzie ze swoimi reklamami.

  12. #3232

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiaczek_S Zobacz post
    Dzisiaj postaram się pojechać jeszcze do przedstawiciela Intenso Doors, podoba mi się model Orlean W1 okleina orzech ryfla. Widziałam je tylko w katalogu, nie wiem jak z jakością tych drzwi, trochę ubogie kolory...
    Pozdrawiam
    Jakość jest na naprawdę odpowiednim poziomie.
    Ramiaki wypełnione drewnem, dobre regulowane zawiasy, laminat bez łączeń na rantach.
    Jedynie ryfla, tak jak u wielu producentów, nie jest szczególnie mocnym wykończeniem - znacznie mocniejsza w wykończeniu jest seria Elegance no ale to już inna kolorystyka.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  13. #3233

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post
    Jakość jest na naprawdę odpowiednim poziomie.
    Ramiaki wypełnione drewnem, dobre regulowane zawiasy, laminat bez łączeń na rantach.
    Jedynie ryfla, tak jak u wielu producentów, nie jest szczególnie mocnym wykończeniem - znacznie mocniejsza w wykończeniu jest seria Elegance no ale to już inna kolorystyka.
    Dzięki wielkie, jadę dzisiaj, pooglądam, może na żywo spodoba mi się coś z serii elegance .

  14. #3234
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    spamzwalczam

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Tarzymiechy Pierwsze
    Kod pocztowy
    06-001
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Ktoś mógłby pomyśleć że na prawdę Cię straszę. Nie mam wyjścia i muszę wkleić tu tą wiadomość:
    Tutuł " "
    Treść: "Strzelam, że Twój kod pocztowy zaczyna się jednak na 1...
    W regulaminie też jest punkt, że wypełniając formularze oświadczasz o prawdziwości podawanych informacji.
    A w tym zakresie masz małą nieścisłość.. więc uważaj
    wyluzuj, szkoda nerwów. Albo zwalczaj ten spam jeśli da Ci to spokój.
    pozdrawiam "

    Całym swoim dorobkiem oświdczam, że podałem pełną treść wiadomości. I każdy może ocenić jakie to "straszenie".
    Firma L.- podajesz nietrafiony przykład . Odwiedź kilka innych miejsc w sieci, a zobaczysz że są wszędzie ze swoimi reklamami.

    Uważaj. wyluzuj straszenie regulaminem to nie jest próba zastraszenia? Nie żartuj sobie Ty się wyrwałeś kolega Rober" niby nie widzi" tematu i ma rację bo po co rozdmuchiwać temat, skoro nie jest on korzystny dla Was. Spamujecie i polecacie firmy, które macie w ofertach.
    Co Ciebie interesuje, że jakaś firma spamuje skoro sam to robisz? Nie spamuj wtedy krytykuj Ty sam polecasz firmy, które masz w ofercie jednocześnie krytykując konkurencję za spam . Potem nie ma rzeczowych postów na temat drzwi bo przecież tych co macie w ofercie skrytykować nie możecie, polecić konkurencję też Wam nie jest w smak (na odchodne dopisujecie jedną firmę spoza waszych ofert, żeby głupio nie wyglądało). Nie piszę tu o montażu i innych z tym związanych rzeczach bo na tym się z pewnością znacie . Bądźmy uczciwi bo takie podejście nie jest uczciwe.

  15. #3235

    Domyślnie

    Cytat Napisał spamzwalczam Zobacz post
    ...Bądźmy uczciwi bo takie podejście nie jest uczciwe.
    Staram się jak mogę, ale jak widać wychodzi inaczej nić bym chciał...
    W sumie to jest mi przykro że ktoś krytykuje zamiast wnieść coś konkretnego od siebie.

    Ja bym widział to inaczej. Ja proponuję to co bezpośrednio sprawdziłem w boju i mam z tym doświadczenie a np Ty dodajesz klientowi jeszcze z dwie, trzy możliwości od siebie bo masz także kilkuletnie z tym doświadczenie. W ten sposób oboje dowiadujemy się czegoś nowego - i także szukający tu pomocy klienci. Zupełnie nie rozumiem pustej nic nie wnoszącej do tematu krytyki...

    Zwróć uwagę iż nie krytykuję dobrych propozycji od innych. Czasami jeśli ktoś pisze że towar tańszy o ponad połowę jest lepszy i warty swej ceny to włącza mi się czerwone światło i zapewne napiszę coś od serca. Głównie dlatego iż siedząc w temacie ponad 15 lat wiem że w tanich towarach praktycznie wszyscy idą na duuuże skróty myślowe i tworzą coś co sprawia wiele problemów montażowych, użytkowych i praktycznie nigdy nie budzi zadowolenia użytkowników.

    Dopiero wprowadzenie technologi ramowej dało nowe możliwości.
    Pojawiło się kilka ciekawych produktów ale i w tym segmencie odchudzanie jest na porządku dziennym. Słabe zawiasy, niskiej jakości wykończenia, słabe konstrukcyjnie wnętrze to u wielu norma - ja jestem temu zdecydowanie przeciwny. I co ja na to poradzę że biorąc pod uwagę te aspekty wiele produktów nie spełnia moich dość "wyśrubowanych" założeń (??).

    Piszesz że polecam to co sprzedaję. Mogę Ci nawet wytłumaczyć dlaczego tak jest. Mechanizm jest dość prosty. Spotykam reklamę produktu lub sam produkt na jakimś obiekcie - szperam w sieci szukając danych - jak tylko jestem w okolicy producenta lub firm handlujących to oglądam i wyciągam wnioski. Jeśli spełnia moje oczekiwania techniczne - biorę na wystawę i po paru montażach jestem w stanie się wypowiedzieć... Bywa że po dwóch, trzech montażach dziękuję za współpracę... Nigdy nie szukałem produktów przez pryzmat cen - uważam że to zły kierunek. Dlatego właśnie handluję odsianym, wyselekcjonowanym produktem który mogę komuś polecić. I jeszcze jedno - uwierz mi że bycie na FM nie przynosi absolutnie żadnego wymiernego dochodu. Cieszę się że mogę komuś pomóc i tyle... Pomagam nie licząc na gratyfikację ale nie ukrywam że jest mi niezmiernie miło gdy ktoś kto przebrnie już etap decyzji, montażu zacznie użytkować produkt i mi podziękuje.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  16. #3236
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Robe, chyba nikt poza konkurencją nie zarzuca Ci spamu.
    Nie da się mówić o drzwiach i nie wymieniać nazw. Trudno też znać wszystkie firmy, w tym zablokowanego tu zapewne przedstawiciela związanego ze zwalczamspam.
    Ja widzę różnicę w mówieniu o drzwiach na przykładach a zwykłym kłamstwie typu "kupiłem drzwi X, są super", kiedy widać już na pierwszy rzut oka, że post jest pisany w wiadomym celu i nie wnosi nic do dskusji. Albo "to są fotki moich drzwi", kiedy zwyczajnie nie są. I na taką reklamę się nie zgadzam.
    Tak samo jak fakt o pisaniu prawdy - tak stanowi regulamin - wypada się z nim zapoznać. Na wielu forach takie posty jak mój teraz byłyby wyciętne bez mrugniecia okiem, bo nie są na temat.
    Ja nie widzę problemu by tu pisało więcej osób. Przez blisko tydzień Budmy w styczniu większości fachowcó nie było na forum - i nie widziałem by ktoś inny się kwapił do udzielania odpowiedzi.

  17. #3237
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pawelkokosz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Gryfino
    Kod pocztowy
    74-100
    Posty
    344

    Domyślnie

    Jak zwykle dym i kłótnia....a ja wziąłem najprawdziwszego górala spod Tatr i wyprodukował mi i zamontował 12 drzwi wewnętrznych w takiej cenie i jakości, że mała bania ....I jemu się opłacało a ja też nic nie straciłem...a jechał chłop do mnie pod samo morze....
    Pozdrawiam wszystkich przedstawicieli oraz lokalnych producentów w zachodniopomorskiem...
    Mieszkamy od 31.11.2011 i jest super....:

  18. #3238
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawelkokosz Zobacz post
    Jak zwykle dym i kłótnia...
    A tu się mylisz mój drogi, bo takich "kłótni" to ja dawno nie pamiętam.

    Jakość to pojęcie względne, grunt że Ty jesteś zadowolny z zakupu (a góral - mam nadzieję - podziela Twój stan)

    Ps. A tak w ogóle - to na jakimś szkoleniu na audytora wewnętrznego wpojono mi: "jakość to powtarzalność produktu". I dodano, że może być to jakość wysoka lub niska

  19. #3239

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawelkokosz Zobacz post
    Jak zwykle dym i kłótnia....a ja wziąłem najprawdziwszego górala spod Tatr i wyprodukował mi i zamontował 12 drzwi wewnętrznych w takiej cenie i jakości, że mała bania ....I jemu się opłacało a ja też nic nie straciłem...a jechał chłop do mnie pod samo morze....
    Pozdrawiam wszystkich przedstawicieli oraz lokalnych producentów w zachodniopomorskiem...
    No to dawaj fotki.

    Bardzo jestem ciekawy jego roboty.

    I na pewno nie piszę tego aby go skrytykować... Wręcz przeciwnie - może to akurat bardzo fajny produkt i warto by "gorolowi" pomóc zagościć na FM na dłużej.

    Please - cyknij kilka fotek całości i paru szczegółów z bliska, łączeń opasek, ramiaków, itp.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  20. #3240

    Domyślnie

    Napiszcie jaka jest różnica w drzwiach opisanych jako drewniane sosnowe, z mdf, a np. Porta w naturalnej okleinie z drewnianym ramiakiem? Czy chodzi o to, ze w tych pierwszych ramiak jest bez okleiny, a w drugich z okleiną?
    Bo teraz też zacząłem myśleć o tych sosnowych drzwiach wpsomnianych wcześniej...

Strona 162 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony