dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 212 z 253
Pokaż wyniki od 4.221 do 4.240 z 5049
  1. #4221

    Domyślnie

    Witam,
    Niby poczytałem ale i tak nic nie wiem.
    Potrzebuje drzwi prostych białych(lakier) z odwrócona przylega by mieć je zlicowane do korytarza. Nie potrzebuje drewnianych. Przydała by się szybka pionowa taka standardowa. Okolice Krakowa. Chciałbym się mieścić w cenie 2k.

  2. #4222

    Domyślnie

    Widze ze duzo ludzi teraz kupuje białe drzwi albo przynajmniej duzo ludzi sie pyta o takie hehe. A z innej beczki ma ktos klamki vds belia albo esential sa takie w miarę możliwe bo planuje je kupic. Pozdrawiam

  3. #4223

    Domyślnie

    W końcu zamówione mam drzwi porta koncept A9 z montazem (na przygotowany otwor) z klamkami i rozetami wc + podciecie w okleinie portadur 966zl. Zamówiłem w katowicach w światpaneli na Rozdzienskiego. Ogólnie bardzo pozytywnie kobieta powiedziała o szybkach ze z jednej strony jest mat a z drugiej połysk, wypytala sie o wiele spraw i wiele wyjaśniła. Mozę się komuś przyda ta opinia. Następną napisze po montażu i mam nadzieje ze tez pozytywna.
    pozdrawiam

  4. #4224

    Domyślnie

    Orientujecie się może jakiego producenta mogą być te drzwi?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150117_091021.jpg
Wyświetleń:	282
Rozmiar:	53,1 KB
ID:	316341

  5. #4225
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    To nie jest podobne do żadnej "typowej" produkcji.
    Drzwi malowane (nie żadna okleina czy jakaś cieniutka, przemysłowa powłoka), listwy ze zwieńczeniami łączącymi się z przypodłówkami. I tylko 3 tulejki - a fabryki dają zwykle po 4. Jak pokażesz to zdjęcie zdolnemu stolarzowi to Ci je bez problemu zrobi. Koszt - 2000 zł (+/- 500zł w zależności od tego jak zostanie podana cena.. )
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  6. #4226

    Domyślnie

    Poszukuję dzwi wew z ościeżnicami do nowo budowanego domu. 7szt. Białe proste bez udziwnień matowe lakierowane, z niewidocznymi zawiasami. W opcji z tych 7, 3 szt z pionową wąską szybką. Wszystkie z podcięciem na dole (reku). Ościeżnice regulowane w (15-20cm gr większość ścian, jedna ściana ok 30cm gr.) Czy ktoś może polecić producenta dobrej jakości drzwi aby zmieścić się w budżecie do 2k zł/szt na gotowo z montażem?

    Czy są w Polsce producenci którzy nie doliczają tak kosmicznych dopłat do szerszych ościeżnic? W cywilizowanych krajach szersza ościeżnica nie winduje ceny wykładniczo....delikatnie mówiąc.

    Pow użyt 184m2, pow zabudowy 210m2. Elew 20cm styro, dach 30cm wełny, ogrz podłogowe na 15cm styro.

  7. #4227
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Czeskie sapelli chyba aż tak nie różnicuje ościeżnic. Ale u nas to norma, z tym że: czy przy szacunkowej cenie 300zł za jakiś tam standard, dopłata 100zł do dwukrotnie grubszej ściany to kosmos?
    W cenie do 2 tys. możesz przebierać - od popularnych marek: Porta, Poskone (uwaga na długie terminy przy drzwiach malowanych), DRE, po trochę wyższą półkę: Asilo, - ciągle powinny się mieścić w 2 tys. Interdoor może trochę więcej...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #4228

    Domyślnie

    czy drzwi pomiędzy wiatrołapem a salonem to normalne drzwi wewnętrzne? czy też jakieś "wejściowe"? chodzi mi o drzwi do domu.

    I czy pasuje dać inne drzwi do łazienki a inne do np wiatrołapu?

  9. #4229
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Nie, w wiatrołapie daje się zwykłe drzwi wewnętrzne, ale wolnoć Tomku w swoim domku.
    Do łazienki wstawia się modele łazienkowe, inne pomieszczenia mają też sobie dedykowane wersje, ale tu nie ma reguły. Często są takie same.. Chyba że pytasz o kolor... bo tylko raz takie widziałem - wyglądało co najmniej dziwnie
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #4230
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mi się podoba taki rodzaj. Finlandia będzie miał coś podobnego? Fotka jest z allegro ale tam to raczej tylko szukam inspiracji.

    Nazwa:  1.jpg
Wyświetleń: 2135
Rozmiar:  28,1 KB
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  11. #4231
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Czyli proste, gładkie, białe. Tu z podwyższoną opaską górną. I nie wiem czy dobrze widzę, ale chyba cegła ozdobna była dokładana później, po drzwiach, co u Ciebie, na tych półokrągłych ścianach mogłoby trochę ratować sytuację..

  12. #4232
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    mam jeszcze ściany proste Jaka firmę byś polecił?
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  13. #4233

    Domyślnie

    Cytat Napisał kredka007 Zobacz post
    Tez niedawno zastanawialam sie nad listwami i przegladajac roznorakie strony i zdjecia doszlam do wniosku, ze listwy mozna dobierac dowolnie jak sie komu podoba. U siebie zdecydowalam sie polozyc drewniana podloge w kolorze sredniego debu, raczej jasna i do tego wszedzie biale drzwi i biale listwy. Podobnie do zdjecia nr 2 i ciesze sie z tego wyboru. Mysle, ze to wyglada czysto, lekko i ladnie poprostu.
    Ja zawsze bylem zwolennikiem listew przypodłogowych w kolorze drzwi. Wg mnie wygląda to dobrze zarówno przy białych drzwiach i listwach jak i przy ciemnych wykończeniach. W moim małym folderze ze zdjęciami jest parę przykładów z różnymi kolorami. Moc moich klientów zaufało, kupiło i jest zadowolona z mojego doradztwa w tym zakresie. Listwy w kolorze drzwi spajają w całość wnętrze i dodają eleganckiego wyglądu.

    Cytat Napisał songoku_xxx Zobacz post
    czy ma ktoś z Was doświadczenia z firmą Maxidoor http://www.maxidoor.pl/

    Analizowałem ofertę asilo i okazało się, że w podobnej cenie moge mieć drzwi na zamówienie własnoręcznie wykonane w Maxidoor. Widziałem je w salonie i wyglądały całkiem ok. Jakieś tam drobnostki znalazłem, ale rozmawiałem z właścicielem i zwróciłem na to uwagę bo jestem szczególarzem. Obiecał, że nic takiego nie będzie na moich drzwiach.

    Generalnie bardzo miły człowiek, po pomiarze koniecznie zapraszał do salonu zebym zobaczył Asilo bo jak to stwierdził muszę zobaczyć drzwi, spojrzeć na szczegóły itpl

    Tak wiec czy ktoś ma coś do powiedzenia o drzwiach Maxidoor..?
    A MAXIDOOR jest producentem?? Z ich strony wynika iż to firma handlowa skupiająca ofertę kilkunastu dostawców... O firmie samej w sobie trudno coś napisać bo jej nie znam. Gdybyś wskazał konkretny produkt i może fotki z wystawy to możaby zagłębić się nieco w ten temat.

    Cytat Napisał Isabela Zobacz post
    Zdecydowanie Intenso. Polecam porównanie ramiaków tych 3 producentów. Jeśli przeszukasz zasoby tego forum, to znajdziesz informacje o przeciętnej jakości Porty czy Dre i problemach z reklamacją.
    Też polecam INTENSO za ich świeże podejście do rynku (szybsza reakcja na ewentualne reklamacje). Produkt wg mnie lepszy od wymianiacnych wcześniej. "Niewiele lepszy - ale lepszy" - ostatnio bardzo lubię to powiedzenie...

    Cytat Napisał otaru Zobacz post
    wlasnie czytalem o porcie i o dre na tym forum i mam mieszane uzcucia ale o intenso znowu malo opini jest, zaznacze ze z 210 stron dalem rade przezcytac 50 stron wiec bardzo prawdopodobne ze cos przeoczylem
    Intenso to młoda firma dlatego opinii jest bardzo mało. Po za tym Porta i Dre to potentaci rynkowi jeśli chodzi o ilość wyprodukowanych produktów. Oni także mają niektóre niezłe produkty. Lecz z doświadczenia wiem że załatwianie reklamacji nie jest tam zbyt proste, dlatego niechętnie polecam cokolwiek z ich oferty.

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Chętnie poznam Twoje porównywanie. Patrząc na ramiaki wymieniowych modeli zobaczę ramę z mdf w DRE model Premium a w Porcie Koncept ramę opartą na płycie stolarskiej (bardzo mocna konstrukcja drewniana).
    Nie znam Intenso - mniej popularna marka, więc i proporcjonalnie mniej informacji o jakości, reklamacjach itp. Ale swego czasu Robespierre chwalił tą markę.
    O reklamacjach w przypadku DRE na tym forum raczej nic złego nie było.
    Na razie nadal chwalę. NIe miałem dotychczas większych problemów a te co się pojawaiły były załatwiane "od ręki".

    Cytat Napisał bettka Zobacz post
    Cz ktoś mógłby sie wypowiedzieć na temat jakości Asilo i DRE, tzn, jak się ma jedno do drugiego? Jedne i drugie w naturalnej okleinie (fornir).
    ASILO to marka celująca w nieco bardziej zasobny portfel klienta. Drzwi niezłe w cenie ok. 1200-1600 zł.
    DRE to już znacznie szerszy zakres produktów - niektóre leposze niektóre gorsze. Ogónie nie da się porównać tych dwóch producentów.
    Wskaż konkretny produkt wtedy porównania będą bardziej na miejscu.

    Cytat Napisał jarroo Zobacz post
    Cześć, spodobały mi się drzwi Asilo Pertini 6
    http://todom.pl/wp-content/uploads/2014/10/20141009_153631-600x400.jpg

    Mam jednak obawy co do trwałości tych drzwi, wklejona szybka jako element konsturkcyjny drzwi na tych kilku cm do końca mnie jakoś nie przekonuje.
    Czy zdecydował się ktoś na wybór tego modelu?

    Co sądzicie o wyrobach firmy Ronkowski? Oferują drzwi sosnowe, malowane na biało i wykonanie dzwi takich jak powyżej w podobnej cenie.
    Ta szybka z tego co wiem jeszcze nigdy u nikogo nie wypadła ani też nie zbiła więc na prawdę nie ma obawy.
    Drzwi są OK - cena średnia - wykonanie prawidowe. Użyte materiały średnie ale popularne w dzisiejszych czasch i nie sprawiające problemów. Lakier bardzo dobry. Choć bywa że trzeba coś zareklamować. Reklamacja załatwiane w normalnym, akceptowalnym tempie.

    RONKOWSKI zaś to już zupełnuie inna liga. To drzwi w 100% wykonane z drewna. Najczęściej z sosny gdyż inne gatunki są pierońsko drogie. Dzieje się to za sprawą stosowanej technologii. Drtzwi nie są oklejane fornirem a obłogiem. Tzn zamiast cieniutkiego plasterka drewna (grubości kilku kartek paieru) pojawia się tam element drewna o grubości ok 2-3 mm. Firma sama wykonuje te obłogi i robi to w każdym gatunku drewna z którego produkowane są drzwi. Drzwi sosnowe potrafią kosztować 2300-2600 zł a dębowe ok. 2800-3200. Orzech amerykański to już wogóle kosmos bo nawet 4000-5000 zł ale i na to bywają także klienci.
    Niestety pomimo rtak wysokiej ceny bywa że drzwi dość szybko są uszkadzane przez urzytkowników. To jednak drewno które z racji swoich właściwości jest podatne na uszkodzenia. Na pewno nie polecam tych drzwi rodzinom z grupką małych rozbrykanych dzieciaków. To raczej produkt dla statecznych, spokojnych i majętnych ludzi.

    Cytat Napisał Slay75 Zobacz post
    Witam
    10 miesięcy pomieszkiwania bez drzwi i 10 tygodni oczekiwania na drzwi od podpisania umowy doczekaliśmy się naszych drzwi
    Wszystkie drzwi pełne, oprócz 1 szt, bezfelcowe, chowane zawiasy, dół olchowe malowane na biało, na piętrze dębowe, kolor ciemny brąz.
    Na razie zrobiłem zdjęcia białym.
    Jesteśmy z żoną więcej niż zadowoleni, ekipa od montażu również się dobrze spisała.

    Załącznik 313298Załącznik 313299Załącznik 313300
    Załącznik 313301Załącznik 313302
    Pięknie wyszły. Gratulacje!!! Dobry dobór kalmek.

    Wszystko ładnie zmontowane. Nic dodać nic ująć.

    Jedynie co mi tu nie do końca pasuje to chowane zawiasy. Wg mnie do tego typu drzwi w tradycyjnym wykonaniu pasują tradycyjne drzwi przylgowe z normalnym widocznym zawiasem.

    No ale o gustach się nie dyskutuje. To Wasze drzwi i Wasz zapewne przemyślany wybór.

    Ogólnie piątka z plusem dla producenta i montera.

    Cytat Napisał mrockx Zobacz post
    Orientuje się ktoś może w sprawdzonych firmach z Krakowa lub okolic, które by były w stanie zrobić drzwi wewnętrzne na wymiar? Mam w starym domu dość niskie pomieszczenia na parterze, gdzie otwory drzwiowe mają ok. 196-197cm, a producenci drzwi w standardowych rozmiarach chyba nie przewidują aż takiego skrócenia skrzydła (?).
    np
    DEWRO
    AKSANT
    PLATINUM DESIGN

    ....ale też pewnie wielu innych


    Cytat Napisał otaru Zobacz post
    witam, ja jeszcze swoje dzwi wybieram (miedzy dre premium, porta koncept a intenso linea) ale jak ktos by juz wybral swoje to w bel-pol jest promocja na premium z montazem i klamka za 775zl. Z tym ze czytalem opinie o tej firmie wiekszosc jest negatywna, moze ktos mial z nimi stycznosc i by powiedzial jak to z nimi jest
    Niezadowoleni klienci potrafią zfrobić 20-30 wpisów wszędzie gdzie tylko się da.
    Zadowoleni się dzą cicho i nawet sąsiadowi nie wspomną że coś im się udało....

    Taka rzeczywistość.

    Cytat Napisał mizayah Zobacz post
    Witam,
    Niby poczytałem ale i tak nic nie wiem.
    Potrzebuje drzwi prostych białych(lakier) z odwrócona przylega by mieć je zlicowane do korytarza. Nie potrzebuje drewnianych. Przydała by się szybka pionowa taka standardowa. Okolice Krakowa. Chciałbym się mieścić w cenie 2k.
    Sprawdź ofertę firmy ASILO. Spokojnie zmieścisz się w założonym pułapie cenowym.

    Cytat Napisał otaru Zobacz post
    Widze ze duzo ludzi teraz kupuje białe drzwi albo przynajmniej duzo ludzi sie pyta o takie hehe. A z innej beczki ma ktos klamki vds belia albo esential sa takie w miarę możliwe bo planuje je kupic. Pozdrawiam
    Oba modele "made in china". NIe lubię tego typu klamek. Wg mnie słaby system montażu i słabe wykończenie powierzchni. Materiał także niezbyt dobry (ZNAL). No ale "cena czyni cuda"... Można założyć i za rok lub dwa zmienić....

    Cytat Napisał CzarnyIwan Zobacz post
    Czy są w Polsce producenci którzy nie doliczają tak kosmicznych dopłat do szerszych ościeżnic? W cywilizowanych krajach szersza ościeżnica nie winduje ceny wykładniczo....delikatnie mówiąc.
    Tu będę trochę przekorny.

    Czy są klienci którzy mając duże wymagania dadzą kiedyś napiwek i nie będą chcieli rabatu??
    Pytanie retoryczne tak jak i Twoje...

    Wg mnie jeśli na produkcję ościeżnicy na mur idzie materiału za 200 zł na mur 30 cm 300 zł czy 350 zł to nie widzę w tym nic dziwnego. Dochodzi też dopłata za sam karton do zapakowania. Montażysta często także coś doliczy bo musi dać 3 razy więcej pianki i z tąd wyższa cena.

    Co do europejskich cen jestem aktualnie dość zorientowany. Wszędzie wyjście poza standardy winduje ceny - to nie jest polski pomysł na biznes.
    ...z tym że na zachodzie znacznie więcej ścian ma normalną, normatywną grubość.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  14. #4234
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    iza1989

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-825
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam

    Wraz z mężem szukamy 12 drzwi wewnętrznych do domu, bardzo mi się podobały drzwi Pol-Skone Sempre kolor orzech premium .... chciałam je zamówić, ale moja znajoma zamówiła 6 drzwi Pol-Skone Sempre i po pół roku od dwóch drzwi odpadła jej okleina a reklamacja nie została uwzględniona. Druga osoba która znam ma te same drzwi także nie jest z nich zadowolona. Poczytałam na necie i sporo osób ma problem z reklamacjami z Pol-Skone. Przyznam, że wizualnie drzwi Pol-Skone Sempre mi się bardzo podobają ... może ktoś poleci mi jakieś podobne drzwi innej firmy ale o lepszej jakości. Przyznam, że jestem w kropce.
    Ostatnio edytowane przez iza1989 ; 28-05-2015 o 07:02 Powód: niepełna informacja

  15. #4235
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Znajoma podała jaki był powód odrzucenia reklamacji? Zamontowałem tych drzwi bardzo dużo - jedna reklamacja (uznana) ale wg mnie skrzydło było zwyczajnie zawilgocone..
    Nie mogę powiedzieć, by w tym zakresie Polskone odbiegało od innych firm.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  16. #4236
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    iza1989

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-825
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Znajoma podała jaki był powód odrzucenia reklamacji? Zamontowałem tych drzwi bardzo dużo - jedna reklamacja (uznana) ale wg mnie skrzydło było zwyczajnie zawilgocone..
    Nie mogę powiedzieć, by w tym zakresie Polskone odbiegało od innych firm.
    Na dwóch drzwiach po pół roku użytkowania (drzwi Polskone Sempre) odkleiła się skleika, przedstawiciel firmy, nie uznał reklamacji bo twierdzi, że powstało to od uderzenia mechanicznego, widziałam te drzwi i uważam, że moja znajoma ma rację. (Znajoma nie ma dzieci) Widziałam te drzwi tuż po założeniu, podobnie jak moja znajoma byłam nimi zachwycona. Po pół roku użytkowania wyszedł zonk.
    Ostatnio edytowane przez iza1989 ; 28-05-2015 o 10:12

  17. #4237
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Ok, wierze. Chociaż nie posądzam od razu fabryki o złe intencje, a co najwyżej brak dobrych chęci..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  18. #4238
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    iza1989

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-825
    Posty
    5

    Domyślnie

    a co z moim problemem. Przyznam, że wizualnie drzwi Pol-Skone Sempre mi się bardzo podobają ... może ktoś poleci mi jakieś podobne drzwi innej firmy ale o dobrej jakości, albo na jakie firmy powinnam zwrócić uwagę. Z góry dziękuje za odp.

  19. #4239

    Domyślnie

    Robespierre mam pytanie do Ciebie. Wiem, ze dobrze radzisz, no i z Wrocławia jesteś

    Dostałam wycene na drzwi PLATINUM DESIGN - ALMERIA, wyceniono na 1704 zł za szt (mur 30 cm). Drzwi macałam wyglądają ok, ale czy tak jest? Czy dobre zawiasy? Dobra cena?

    Prawdę mówiąc wolałabym Cartagene albo Girone z prostymi ościeżnicami, ale Almeria też ok.

    Dla zainteresowanych promocja do końca maja, może komuś się przyda.
    To nie jest reklama, nie jestem sprzedawcą i nie mam żadnego interesu w promowaniu firmy.
    Ostatnio edytowane przez Sawadi ; 28-05-2015 o 12:48

  20. #4240
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    IZA,
    Twój problem będzie wieczny. Jakąkolwiek markę by nie wymienić - zawsze możesz znaleźć podobne opinie, to tylko kwestia skutecznego szukania.
    Post wcześniej Robespierre wymienił mniej znaną markę - statystycznie mniejsza produkcja = mniej reklamacji.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Strona 212 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony