dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 214 z 253
Pokaż wyniki od 4.261 do 4.280 z 5049
  1. #4261
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał gabriela Zobacz post
    Czy kupil ktos z Was drzwi firmy Baranski? Albo Voster???
    Czy sa dobre?
    Masz ogromny rozstrzał w zapytaniu. Voster - tanie produkty a Barański - droższe, bo drewniane. W mojej ocenie jeden i drugi produkt reprezentuje średnią półkę w swoich standardach. A czy będą dla Ciebie dobre? To zleży czego szukasz. Praktycznie nie ma już firm, które produkowałyby tylko słabe rzeczy. Jeśli się zdarzają - to są to "nołnejmy" dla marketów, gdzie liczy się tylko cena i produkt jest maksymalnie odchudzony.

    Popatrz na drzwi na ekspozycji - czy CI się podobają - jakość okleiny (np. w dotyku, wyczucie pod palcami), czy też połączenia na krawędziach drzwi.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  2. #4262
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Schatje
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Radom, okolice
    Posty
    203

    Domyślnie

    Erkado FREZJA.
    Warto je brać pod uwagę??? Czy może lepszym wyborem byłyby VascoDoors FARO tudzież POLSKONE SEMPRE....?
    Chodzi nam o proste , niedrogie drzwi w kolorze białym.

    http://erkadoonline.pl/?ch_drzwi=frezja#
    Projekt POSTĘPOWY z Muratora /Berlin od LIPIŃSKICH/ na ławach,porotherm 25cm+20cm szara termoorganika, w podłodze 20cm szarego styropianu + kable DEVIflex18T w 10cm wylewce /7,75kW na 91m/ , okna 3 szyby MS EVOLUTION +"ciepłe parapety i montaż", rekuperacja, blachodachówka + 32cm szarego styropianu w skosach

    okolice Radomia

  3. #4263
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Schatje
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Radom, okolice
    Posty
    203

    Domyślnie

    Doszliśmy do wniosku, że w przypadku białych drzwi lepszym wyborem /jeśli chodzi o utrzymanie w czystości/ -będą drzwi malowane zamiast tych w okleinie.
    Do wyboru mamy Pol-skone PŁYTOWE i nowość z Dre UNI TOP 10. /modele z płytą wiórową oczywiście zamiast plastra miodu/
    O płytowych z Polskone już było na forum, natomiast o tych nowych z Dre nic nie znalazłam.
    Ma może Ktoś z Was u siebie, albo montował je u klienta???

    http://www.dre.pl/index.php/home/malowane/uni-top

    A może poleci Ktoś coś innego w cenie do 1000zł za komplet z ościeżnicą? /białe proste drzwi malowane, bez przeszkleń/

    Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.
    Projekt POSTĘPOWY z Muratora /Berlin od LIPIŃSKICH/ na ławach,porotherm 25cm+20cm szara termoorganika, w podłodze 20cm szarego styropianu + kable DEVIflex18T w 10cm wylewce /7,75kW na 91m/ , okna 3 szyby MS EVOLUTION +"ciepłe parapety i montaż", rekuperacja, blachodachówka + 32cm szarego styropianu w skosach

    okolice Radomia

  4. #4264
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Podciagam watek, czy uzytkuje ktos drzwi firmy Baranski???
    Gabriela

  5. #4265
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Finlandia, czy znasz tego producenta? Baranski?
    Gabriela

  6. #4266
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja się zdecydowałem na simple pol-skone u Finlandii. Jak się sprawują dam znać za 10 tygodni
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  7. #4267
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał gabriela Zobacz post
    Finlandia, czy znasz tego producenta? Baranski?
    Znam. Od ok dwóch lat w każdym salonie, ktory wcześniej promował Doorsy. Widocznie potencjał marketingowy tamtej firmy "się skończył" i wszyscy zmienili szyld na innego, nowego (bez historii) producenta.


    Autorus - Twoje drzwi zasługują na oddzielny temat, bo nawet mnie przyparawiają o ból głowy
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 30-08-2015 o 17:45
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #4268
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Finlandia, no dobrze, ale czy ich drzwi sa dobre? Podobno sa na rynku od 30 lat.
    Ratunku, potrzebuje 25 skrzydel!
    Ostatnio edytowane przez gabriela ; 30-08-2015 o 18:15
    Gabriela

  9. #4269
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Doorsy - fabryka jest niedaleko nas, ceny tez ok, ale jakosc??? Zagwozdka, snia mi sie juz drzwi po nocach.
    Gabriela

  10. #4270
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post

    Autorus - Twoje drzwi zasługują na oddzielny temat, bo nawet mnie przyparawiają o ból głowy
    Zobaczysz, po wszystkim będziesz się z tego śmiał Chyba
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  11. #4271
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Schatje
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Radom, okolice
    Posty
    203

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Ja się zdecydowałem na simple pol-skone u Finlandii. Jak się sprawują dam znać za 10 tygodni
    Simple też niezłe, nawet brałam pod uwagę, ale chyba jednak wybierzemy coś jak najbardziej prostego, będzie łatwiej w utrzymaniu czystości
    Za 10 tyg. też będę mogła się pochwalić wyborem....mam nadzieję.

    Ps. Autorus, co to za granit u Ciebie na podłodze? Ładnie się prezentuje
    Projekt POSTĘPOWY z Muratora /Berlin od LIPIŃSKICH/ na ławach,porotherm 25cm+20cm szara termoorganika, w podłodze 20cm szarego styropianu + kable DEVIflex18T w 10cm wylewce /7,75kW na 91m/ , okna 3 szyby MS EVOLUTION +"ciepłe parapety i montaż", rekuperacja, blachodachówka + 32cm szarego styropianu w skosach

    okolice Radomia

  12. #4272
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A taki z LM. tylko trzeba śledzić promocje żeby w dobrej cenie złapać.

  13. #4273
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Schatje
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Radom, okolice
    Posty
    203

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    A taki z LM. tylko trzeba śledzić promocje żeby w dobrej cenie złapać.

    To jest ten
    PINK G664-3 FOSHAN JUNJING, brązowawy?

    Zamówiłam kiedyś paczkę przy okazji z ciekawości i chyba dokupię jeszcze i w łazience go położymy
    Projekt POSTĘPOWY z Muratora /Berlin od LIPIŃSKICH/ na ławach,porotherm 25cm+20cm szara termoorganika, w podłodze 20cm szarego styropianu + kable DEVIflex18T w 10cm wylewce /7,75kW na 91m/ , okna 3 szyby MS EVOLUTION +"ciepłe parapety i montaż", rekuperacja, blachodachówka + 32cm szarego styropianu w skosach

    okolice Radomia

  14. #4274

    Domyślnie

    Witam.
    Nie kupujcie drzwi wewnętrznych ERKADO, nie polecam, słaba jakość, wyciera sie okleina, a producent ma to gdzieś...
    Tandeta, moje drzwi wewnętrzne /za 800 zł/ wytarły sie po 2,5 roku !!!
    NIE POLECAM !!!

  15. #4275

    Domyślnie

    Właśnie jestem na świeżo po odprawieniu panów monterów z drzwiami Porta. Dokładnie Porta model Vector E.
    Nie spodziewałam się cudów za tą cenę ale to co zobaczyłam woła o pomstę. Straszna tandeta. Frezowanie w drzwiach zrobione byle jak. Po czym byle jak pomalowane. Ktoś nie oczyścił dobrze drzwi po wycięciu wzoru i się poprzyklejały paproszki. Tu nie domalowane. Tam coś źle połączone. Na krawędziach już farby nie widać a co będzie potem. Podcięcie lekko muśnięte farbą. Spodziewałam się że będzie czymś podklejone... Sami monterzy stwierdzili, że z drzwiami coś nie tak. Czekam na odpowiedź producenta.
    Wychodzi na to, że w tym kraju trzeba nerkę sprzedać żeby mieć dobrze zrobione drzwi a i to nie daje gwarancji.
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  16. #4276
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Od skrzydła za 400zł nie ma co faktycznie oczekiwać cudów, ale zawsze to więcej niż 100,czy 200zł. Też jestem ciekaw, co na to powie producent.

  17. #4277

    Domyślnie

    400 zł samo skrzydło. Jak się doliczy ościeżnicę, klamkę, dodatkowe wzmocnienie (zamiast plastra miodu płyta otworowa), montaż, podcięcie (drzwi łazienkowe) to wychodzi dobrze ponad tysiak. Jak ktoś musi wstawić np 3 szt drzwi to mu współczuje. Wydać tyle kasy a i tak mieć badziew. Teraz rozumiem moją mamę czemu przez tyle lat nie wymieniała drzwi. Kontaktowałam się ze sklepem. Producent ma 2 tyg na odpowiedź. Jeżeli uzna reklamację kolejne 2-3 tyg na poprawę drzwi. Termin zależny od tego czy będzie poprawiał drzwi czy produkował nowe. Kobieta w salonie się wygadała, że nie tylko z moim drzwiami był problem ale wyszła cała partia skopana i będzie reklamacja zbiorowa heh
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  18. #4278
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    AngMar87

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    1

    Domyślnie Drzwi Intenso

    Witam
    Potrzebuje jakiś opinii na temat marki Intenso a dokładnej interesuje mnie model BORDEAUX?

  19. #4279

    Domyślnie

    Witam, mam pytanie do fachowców lub inwestorów. Chcę zamówić drzwi u stolarza fornirowane orzechem amerykańskim. Chcę dość prosty model jak na załączonym zdjęciu z jednym małym przeszkleniem. Czy usłojenie powinno być poziome czy pionowe? Bardziej odpowiada mi poziome, ale co wtedy z futryną, tam chyba bardziej pasuje pionowe? Czy można mieszać tzn. na skrzydle w poziomie, na futrynie w pionie? Czy ktoś mógłby doradzić z doświadczenia lub pokazać real zdjęcia?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	untitled.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	4,3 KB
ID:	338693  

  20. #4280
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar PPH KOSTAR
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Stare Kosiny 42
    Kod pocztowy
    06-521
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał bettka Zobacz post
    Witam, mam pytanie do fachowców lub inwestorów. Chcę zamówić drzwi u stolarza fornirowane orzechem amerykańskim. Chcę dość prosty model jak na załączonym zdjęciu z jednym małym przeszkleniem. Czy usłojenie powinno być poziome czy pionowe? Bardziej odpowiada mi poziome, ale co wtedy z futryną, tam chyba bardziej pasuje pionowe? Czy można mieszać tzn. na skrzydle w poziomie, na futrynie w pionie? Czy ktoś mógłby doradzić z doświadczenia lub pokazać real zdjęcia?
    Witam,

    Usłojenie , może być zarówno pionowe jak i poziome , jednakże usłojenie poziome jest procesem znacznie bardziej pracochłonnym , więc zapewne to rozwiązanie będzie odpowiednio droższe.

    To jest przykład drzwi o nieco innej konstrukcji , ale myślę , że widać dobrze jak wygląda pionowe usłojenie .




    Pozdrawiam

    Grzegorz

    Doradca KOSTAR
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	img1 (1).jpg
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	338848  
    Ostatnio edytowane przez PPH KOSTAR ; 27-11-2015 o 14:38

Strona 214 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony