dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 34 z 253
Pokaż wyniki od 661 do 680 z 5049
  1. #661

    Domyślnie

    Picasso a możesz podać cenę tych drzwi, czy były rabaty? w zamian za czas oczekiwania?
    Dla chcącego nic trudnego!

  2. #662

    Domyślnie

    Cytat Napisał acca5
    Picasso a możesz podać cenę tych drzwi, czy były rabaty? w zamian za czas oczekiwania?
    To do mnie?

    Jesli tak, to odpowiadam. Za 10 szt wraz z klamkami zaplacilem 17000 i w tym jest juz 10% rabat (wraz z montazem). Cena poszczegolnych drzwi wahala sie glownie w zaleznosci od szerokosci oscieznicy (od 15 do 22cm). Wymiary samych drzwi nie wplywaja na cene - kazde i tak robione jest pod indywidualne zamowienie.
    Podobno rzadko tej firmie sie zdarza, aby przekroczyla termin realizacji. Jednak w koncowce roku (przed zmiana cen o 10%) mieli tak duzo zamowien, ze sie nie wyrobili. Dodatkowo u mnie 2 szt. nie przeszly kontroli technicznej (a musiala byc bardzo szczegolowa, bo te co przyszly byly w idealnym stanie) i to opoznilo termin realizacji o kolejny tydzien.

  3. #663

    Domyślnie

    Konrad to do Ciebie dziękuję.
    Dla chcącego nic trudnego!

  4. #664
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał KAS01
    Cytat Napisał acca5
    Picasso a możesz podać cenę tych drzwi, czy były rabaty? w zamian za czas oczekiwania?
    To do mnie?

    Jesli tak, to odpowiadam. Za 10 szt wraz z klamkami zaplacilem 17000 i w tym jest juz 10% rabat (wraz z montazem). Cena poszczegolnych drzwi wahala sie glownie w zaleznosci od szerokosci oscieznicy (od 15 do 22cm). Wymiary samych drzwi nie wplywaja na cene - kazde i tak robione jest pod indywidualne zamowienie.
    Podobno rzadko tej firmie sie zdarza, aby przekroczyla termin realizacji. Jednak w koncowce roku (przed zmiana cen o 10%) mieli tak duzo zamowien, ze sie nie wyrobili. Dodatkowo u mnie 2 szt. nie przeszly kontroli technicznej (a musiala byc bardzo szczegolowa, bo te co przyszly byly w idealnym stanie) i to opoznilo termin realizacji o kolejny tydzien.
    Też się przymierzamy do tych drzwi. Możesz napisać jaki masz kolor, bo wyglądają bardzo elegancko.
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  5. #665

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was ma/planuje kupić drzwi firmy SWEDOOR?

  6. #666
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar 1kinia1
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    a co myślicie o firmie POL-SKONE? jeśli chodzi o jakość?

  7. #667

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1kinia1
    a co myślicie o firmie POL-SKONE? jeśli chodzi o jakość?
    o jakości nic nie powiem - zrezygnowaliśmy z POL SKONE jak się okazało że to jedna z najdroższych firm na naszym terenie. Za cenę drzwi z płyty laminowanej bedziemy mieli u innego producenta drzwi olchowe.Chcieliśmy ciemne drzwi i w płycie byoby to tylko wenge i to nienajladniejsze, drewno da się zabejcować na różne kolory i wybierzemy taki, który nam odpowiada. Co prawda drzwi drewniane sa pewnie cięższe niż z płyty a my będziemy mieć przesuwne, jednak odpowiedni system i wszystko bedzie grało a drzwi będa trwalsze.

  8. #668

    Domyślnie

    Do Izulek

    Niestety kolor to jakis tam numer ktorego nie pamietam (tak na oko to ciemny orzech). Chyba jest w umowie, ale ta jest w domu, a ja jestem w DE. Kolor byl z probki ktora najbardziej pasowala do schodow.

  9. #669

    Domyślnie

    Proszę o ewentualne opinie na temat KRONODOOR - MASONITE, kolorek CALVADOS (zwykły nie jasny).

  10. #670

    Domyślnie

    Cytat Napisał KAS01
    Do Izulek

    Niestety kolor to jakis tam numer ktorego nie pamietam (tak na oko to ciemny orzech). Chyba jest w umowie, ale ta jest w domu, a ja jestem w DE. Kolor byl z probki ktora najbardziej pasowala do schodow.
    Fajny dom Ci wyszedł - tradycyjna bryła kryje jednak nowoczesne, ciekawe wnętrza. Kiedy przeprowadzka?
    A pies świetny i podobny do naszego. Też sobie upodobał okienko na klatce schodowej .

  11. #671

    Domyślnie

    Cytat Napisał KAS01
    Cytat Napisał acca5
    Picasso a możesz podać cenę tych drzwi, czy były rabaty? w zamian za czas oczekiwania?
    To do mnie?

    Jesli tak, to odpowiadam. Za 10 szt wraz z klamkami zaplacilem 17000 i w tym jest juz 10% rabat (wraz z montazem). Cena poszczegolnych drzwi wahala sie glownie w zaleznosci od szerokosci oscieznicy (od 15 do 22cm). Wymiary samych drzwi nie wplywaja na cene - kazde i tak robione jest pod indywidualne zamowienie.
    Podobno rzadko tej firmie sie zdarza, aby przekroczyla termin realizacji. Jednak w koncowce roku (przed zmiana cen o 10%) mieli tak duzo zamowien, ze sie nie wyrobili. Dodatkowo u mnie 2 szt. nie przeszly kontroli technicznej (a musiala byc bardzo szczegolowa, bo te co przyszly byly w idealnym stanie) i to opoznilo termin realizacji o kolejny tydzien.
    upss,trochę drogo

  12. #672
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    a mnie się podobają szalenie takie :
    Muszę je zobaczyć na żywo :



    (dzięki KAS01)
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  13. #673

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maggie
    Cytat Napisał KAS01
    Do Izulek

    Niestety kolor to jakis tam numer ktorego nie pamietam (tak na oko to ciemny orzech). Chyba jest w umowie, ale ta jest w domu, a ja jestem w DE. Kolor byl z probki ktora najbardziej pasowala do schodow.
    Fajny dom Ci wyszedł - tradycyjna bryła kryje jednak nowoczesne, ciekawe wnętrza. Kiedy przeprowadzka?
    A pies świetny i podobny do naszego. Też sobie upodobał okienko na klatce schodowej .
    Tak wlasnie mialo byc. Bryla budynku miala byc prosta, zwarta i tania w budowie (i tak tez bylo). Na wyposazeniu nie mialem juz zamiaru oszczedzac (oczywiscie w miare moich mozliwosci ). Lubie prostote i tak tez sobie chatke powoli urzadzam. Nie mam jeszcze kupy pierdol w srodku i nic nie zrobione na zewnatrz (taras, schody, plot, podjazdy, itp), brakuje wiekszosci mebli, a kuchnia jest tymczasowa. No i nie ma jednej lazienki. Wiekszosc z tych robot chce zrobic jeszcze w tym roku.
    Mieszkamy od miesiaca. Mielismy przeprowadzic sie pozniej, gdy juz wszystko bedzie gotowe, ale zona jest w zagrozonej ciazy i latwiej bylo mieszkac tu, niz w bloku na 4 pietrze. Szczegolny problem byl z psem. Tam nie mial go kto wyprowadzac, a tu mozna go wypuscic samego na dwor.

    PS. Z tym miejscem psa jest troche klopot. Mam bardzo duzo wiewiorek (mnostwo orzechow i las w okolicy), przez co pies co chwile szczeka (a szeka glosnym basem , mimo ze szczeniak)
    pozdrawiam
    Konrad

  14. #674

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    a mnie się podobają szalenie takie :
    Muszę je zobaczyć na żywo :



    (dzięki KAS01)
    Nefer, a co to za drzwi? Baaaardzo ładne.

  15. #675

    Domyślnie

    Witam. Zaczynam rozglądać się za drzwiami wew. I nie mam zielonego pojęcia którą firmę wybrać :
    Ronkowski ?
    KOSZ ?
    Porta (naczytałam się na forum dużo złych opinii) ?

    I bądź tu mądra...w moim mieście jest kiepska wystawka jeśli chodzi o KOSZ-a
    Porta ma ładną wystawkę ale nie jestem przekonana do tej firmy
    (mam złe przeczucie co do niej) a Ronkowskiego jeszcze nie widziałam
    (KAS01 - twoje są piękne)

    W czerwcu wchodzi wykończeniówka więc mam jeszcze trochę czasu na decyzję

  16. #676
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Powinnaś przeczytać cały wątek, by wyrobić sobie opinię.

  17. #677

    Domyślnie

    Cytat Napisał 78adi
    Proszę o ewentualne opinie na temat KRONODOOR - MASONITE, kolorek CALVADOS (zwykły nie jasny).
    O właśnie! też widziałem takie drzwi w LeroyMerlin tylko mahoniowe i bardzo mi się podobały., w cenie ok. 300/szt + osciieznica stała 120zł lub regulowna 200zł.
    Jak czytam tutaj posty to macie strasznie drogie drzwi >1000zeta !!! Warto, aż tyle inwestować? Nie lepiej w co innego, np.w parkiet, piec itp.?

  18. #678

    Domyślnie

    Cytat Napisał martadz1
    W czerwcu wchodzi wykończeniówka więc mam jeszcze trochę czasu na decyzję
    Słoneczko, tylko troszeczkę tego czasu zostało Ci na zastanawianie się. W większosci firm czeka się po 8 / 10 tygodni, albo i więcej
    Ja też planuję przeprowadzkę na czerwiec, firm obleciałam już wiele i nadal nie mogę się zdecydować

  19. #679
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar 1kinia1
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    też się zastanawiam czy to ma sen kupować drzwi powyżej tysiaka - wiadomo że cena = jakość ale jest jeszcze tyle innych wydatków... jestem ogólnie przerażona.

  20. #680

    Domyślnie

    Mam do was pytanie. Kupiliśmy drzwi wewnętrzne i gdzieś tak do października będą stały na budowie niezamontowane, oparte jedne o drugie. Czy mogą się wypaczyć?

Strona 34 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony