dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 56 z 253
Pokaż wyniki od 1.101 do 1.120 z 5049
  1. #1101
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Asiek i Jacuś
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.564
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    133

    Domyślnie

    Cytat Napisał troj
    Przyszedł czas, że i my możemy pochwalić się swoimi drzwiami wewnętrznymi.





    Więcej zdjeć w dzienniku.

    Pozdrawiamy.
    No to się zakochałam.... Przepiękne te drzwi
    Możesz zdradzić co to, gdzie to i za ile? (I dlaczego tak drogo? )

  2. #1102
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar troj
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Asiek i Jacuś to drzwi POLSKONE model NOBLE I kolor heban + klamka NOMET TOM.
    Niestety nie były zbyt tanie komplet skrzydło + ościeżnice regulowane + klamka wyszedł około 2,4 tys.
    Jak zobaczyliśmy te drzwi to też się zakochaliśmy i niestety trzeba było się wybebeszyć z kasy

    Pozdrawiamy.

  3. #1103

    Domyślnie

    Cytat Napisał troj
    Asiek i Jacuś to drzwi POLSKONE model NOBLE I kolor heban + klamka NOMET TOM.
    Niestety nie były zbyt tanie komplet skrzydło + ościeżnice regulowane + klamka wyszedł około 2,4 tys.
    Jak zobaczyliśmy te drzwi to też się zakochaliśmy i niestety trzeba było się wybebeszyć z kasy

    Pozdrawiamy.
    Troj cena powala. Ale są piękne. Widzialam je na żywca i naprawdę warto dla nich zgrzeszyć.

    A jak samo wykonanie? Bez zastrzeżeń?

  4. #1104
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar troj
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Edmar70 Cena też nas powaliła, ale cóż...miłość nie wybiera
    Co do wykonania to za tą kasę oczekiwałoby się perfekcji a tak nie jest, można powiedzieć, że są dobrze wykonane.

    Pozdrawiamy.

  5. #1105

    Domyślnie

    Cytat Napisał troj
    Edmar70 Cena też nas powaliła, ale cóż...miłość nie wybiera
    Co do wykonania to za tą kasę oczekiwałoby się perfekcji a tak nie jest, można powiedzieć, że są dobrze wykonane.

    Pozdrawiamy.
    Miłość jest ślepa ponoć.

    Cholera, pytam, bo oczywiście różne są opinie o Polskone.
    Ale mniemam, że jesteś zadowolony(a) i niech Ci służą długo w jaknajlepszym stanie.

  6. #1106
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Asiek i Jacuś
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.564
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    133

    Domyślnie

    To ja już po odpowiedziach Edysi nie mam nic do dodania w tym temacie

  7. #1107

    Domyślnie

    ostatnio smignal mi gdzies przed oczami plakat dotyczacy promocji na tetyde classena - jezeli sie nie myle widzialem cene 350zl , czy ktos sie orientuje gdzie jest ta promocja i na ktory model tych drzwi?

  8. #1108

    Domyślnie Poszukuje drzwi

    Mieszkam już w moim domku 5 lat i przyszedł czas na remont wiec postanowiłem wymienic również drzwi. Mam stylowe rzeźbione meble i dlatego szukam podobnych drzwi o których wcześniej pisał "kaloosa" (chyba na 7 str.) ale chciałbym aby zamiast rzeźby znalazł się tam piękny witraż. Jak macie jakieś zaprzyjaźnione stronki tego typu poproszę o podanie do nich linków.
    JeDnAk NaWeT W 1 LiDzE Ja GÓRNIKA SiĘ NiE WsTyDzĘ

  9. #1109
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Ray23
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    237
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    Aj dzisiaj mogę się pochwalić swoimi drzwiami wewnętrznymi.
    Długo szukałem i wyceniałem. Może i fajnie mieć drzwi drewniane po 3k za szt
    ale z braku laku wybrałem drzwi PORTA Nova Natura okleina Teak w poziomie.
    Dla mnie wygląd bomba ! Zobaczymy co przyniesie życie .
    Tak prezentują się drzwi z bulajem do łazienki i pełne.




  10. #1110
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    damimax

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    super te drzwi się prezentują - trzymam kciuki, żeby równie dobrze sie uzytkowały
    Ja z braku kasy tez zdecydowałam sie na tania opcję - Pol-skone impuls w okleinie biały dąb, montaż za 1,5 miesiąca.

  11. #1111

    Domyślnie

    Ja posiadam drzwi Porta nova z czterema szybkami w okleinie orzech 4.
    Teraz jakbym wybierała to wybrałabym drzwi w okleinie naturalnej. Ładniejsze
    Martek

  12. #1112

    Domyślnie

    @ Ray23
    Drzwi eleganckie. Powiedz mi, jaka cena pojedynczej sztuki i jak oceniasz wykonanie? Jakie masz w nich wypełnienie? Ta szybka jest w takim odcieniu, czy z drugiej strony coś założyłeś?
    Bardzo mi się podoba połączenie koloru ścian razem z kolorem drzwi. Tylko te kontakty trochę nie w smak reszty...

  13. #1113
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Ray23
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    237
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    A czemu to kontakty się nie podobają ?
    Może dlatego że brak przycisków ? To Berker Kwadrat.

    W drzwiach od łazienek jest bulaj ze stali szlachetnej i szyba mleczna bezpieczna.
    Na pokój ścian nie ma co patrzeć bo zdjęcie przekłamuje.
    Kolor ścian to to pastelowy jaśmin Duluxa a na zdjęciu wygląda na jakiś fiolet.
    Cen dokładnie nie pamiętam bo to był komplet z bramami.
    Porta publikuje cenniki, poszukałbym ale mam słaby internet.

  14. #1114

    Domyślnie

    Wiesz, że mi się nie podobają, nie znaczy że są złe. Kwestia gustu, ja nie lubię kontaktów pomalowanych na ten sam kolor, co ściany... Za to kolor ścian przyznam bardzo ładny. Zawsze są przekłamania ze wzornikami, tu jak widać na plus wyszło. Drzwi naprawdę fajnie się komponują. Zastanawiam się nad podobnymi, tylko chyba inny kolor - jaśniejszy. Mam ciemne mieszkanie, więc musi coś rozweselić wnętrze. Jako firma Porta jakościowo robi dobre produkty, tylko co za tym idzie - ceny. Cennik już znalazłem. Mam jeszcze dwa pytania, z jakim wypełnieniem wziąłeś te drzwi i jak z wyciszeniem? Wytargowałeś jakiś rabacik przy zakupie 4 sztuk?

  15. #1115
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olsenio

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja też kupowałem drzwi Porta,model Koncept-C-0, fornirowane w wenge. Miałem silną motywację, żeby wykończyć dom w dobrym standardzie i ograniczony budżet. Nie chcieliśmy żadnych kartonowych drzwi, laminatów i tym podobnych. Założenie było drewniane okna, podłogi i drzwi, kuchnia i szafy, albo chociaż fornir. O łazienkach, dachu i reszcie już nie wspomnę, bo to nie ten temat. Niestety w tym mieście ceny są takie, że musiałem je ściągać 300 km aż z Poznania, ale zaoszczędziłem bo dostałem je w cenach netto, podobnie jak podłogi i parę innych rzeczy. Czyli szukajcie, a znajdziecie.

  16. #1116

    Domyślnie

    Olsenio podobnie jak ty załatwiam materiały tam gdzie jest taniej a robie to już długo bo cały czas wykańczam mój dom ciagle stopniowo coś dokładamy stukamy zbijamy ... wczoraj zamówiłem na allegro panele podłogowe Hikora Pasadena Classen na całe piętro aż z miejscowości Sławków.... teraz kombinuje z drzwiami wewnętrznymi. Na szczęście mam dobrego znajomego który pracuje w branży i mogę liczyć na mały rabat Jeżeli chodzi o drzwi to upatrzyłem sobie natura line porty, wzór E2. Muszę wymienić drzwi w trzech pokojach zależy mi na utrzymaniu odpowiedniego balansu kolorystyki wnętrza Problem mam z tymi panelami. Nigdy tego nie robiłem a mam zamiar położyć je sam. Robiliście coś takiego na własną rękę? Od czego zacząć? Ostatnio czytałem artykuł w muratorze i tam opisali wszystko tak pięknie, powiedzieli ze każdy majsterkowicz sobe z tym poradzi Mam pewne obawy...

  17. #1117
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Ray23
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    237
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    Cytat Napisał TOMASZ.LL
    Wiesz, że mi się nie podobają, nie znaczy że są złe. Kwestia gustu, ja nie lubię kontaktów pomalowanych na ten sam kolor, co ściany... Za to kolor ścian przyznam bardzo ładny. Zawsze są przekłamania ze wzornikami, tu jak widać na plus wyszło. Drzwi naprawdę fajnie się komponują. Zastanawiam się nad podobnymi, tylko chyba inny kolor - jaśniejszy. Mam ciemne mieszkanie, więc musi coś rozweselić wnętrze. Jako firma Porta jakościowo robi dobre produkty, tylko co za tym idzie - ceny. Cennik już znalazłem. Mam jeszcze dwa pytania, z jakim wypełnieniem wziąłeś te drzwi i jak z wyciszeniem? Wytargowałeś jakiś rabacik przy zakupie 4 sztuk?
    Drzwi są z płyty wiórowej otworowej więc są cichsze niż z płyty komórkowej a poza tym są cięższe i według mnie to jest atut. Generalnie wszystkie drzwi są pełne poza tymi z bulajami. Ja kupowałem 13 sztuk drzwi wtym 2 szklane.
    Rabat dostalem 13 %

  18. #1118

    Domyślnie

    Dokładnie tak. Dla mnie wypełnienie drzwi to jest min. płyta wiórowa. Może są jakieś tańsze i w miarę dobre, ale płyta wiórowa jest chyba optymalna (cena/jakość). Co do plastrów miodu... Jeśli komuś nie zależy na stosunkowo dobrym wygłuszeniu, to ok. Cena niska, ale to wypełnienie jest strasznie słabe. Przy 13 sztukach to ciekawy rabat. Mi za dużo mniejszą ilość (3 sztuki) proponował rabat 3%. Chyba każde drzwi to 1% rabatu Coś mi się wydaje, że poczekam chwilę i zamówię większą ilość, taniej wyjdzie. Za jakiś czas pochwalę się zakupem. Dzięki za informacje!

    @MIRAS41
    Zakładanie paneli jest dziecinnie proste. Skorzystaj z wyszukiwarki na forum, znajdziesz tam sporo ciekawych informacji.

  19. #1119

    Domyślnie

    witam , czy uzytkuje ktoś drzwi firmy Centurion? Jakie macie opinie o tych drzwiach.

    Pozdrawiam

  20. #1120
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał TOMASZ.LL
    Chyba każde drzwi to 1% rabatu
    To trzeba się skrzyknąć i zamówić 100 sztuk za darmo

Strona 56 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony