dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 65 z 253
Pokaż wyniki od 1.281 do 1.300 z 5049
  1. #1281

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia
    Cytat Napisał edak
    mam pytanko -- drzwi Porta są w okleinie naturalnej select i natural - te natural podobno mogą różnić się od siebie - usłojenie, odcień...czy rzeczywiście różnice są tak duże?
    Edak - różnica jest zasadnicza.
    Okleina select pochodzi z materialów naturalnych, ale jest "nienaturalnie" pozyskiwana, a okleina "natural" jest prawdziwa..
    A różnice? Aż tak zasadnicze nie są - przynajmniej mi się nie trafily. To ostrzeżenie dotyczy przede wszystkim okleiny sosnowej w jasnych tonacjach - tam różnice bywają znaczące - ale jak to w naturalnej desce sosnowej - soje bywają jasne ale też bardzo żywiczne.
    okleina select jest uzyskiwana prawie tak samo jak ta totalnie naturalna jedyna różnica to ta, ze po zeskurowaniu słoji nie kładzie się tego na drzwi tylko klei w takie jakby sześciany i tnie w drugą stronę w ten sposób uzyskuje się efekt tak jakby wyprostowanego słoja przez co unika się przebarwień które występują w niemodyfikowanej okleinie.
    Co do różnic i tak są dużo mniejsze niż kiedyś ale są za to okleina select na całych drzwiach jest jednakowa i masz powtarzalność bez względu na partię towaru.

  2. #1282

    Domyślnie

    Cytat Napisał izajankowiak
    Większość poleca drzwi z plastrem miodu w środku, a czy nie warto zastanowić się nad drzwiami drewnianymi?. One wytrzymają o wiele dłużej, nie trzeba ich będzie co 3-5 lat wymieniać. Ostatnio widziałam na żywo drzwi producenta Ekskluzywne Drzwi Janus - to dopiero solidna robota. Cena wysoka, ale zrobią wizualkę i taki wzór jak pragniesz. Moje serce podbili. Wejdźcie na stronkę
    www.janus-drzwi.pl i sami oceńcie.
    A kto powiedział ze drzwi z plastrem miodu wymienia się po 3-5 latach owszem są słabsze od tych z płytą ale 3 lata to przesada wg statystyki Porta w plastrze miodu średnio ma 8 lat żywotności i to takiej dość konkretnej jak na drzwi za 500 zł to całkiem dużo. Płyta w środku zwiększa ich trwałość do trzech razy, czym więc różnią się od gorszych drewnianych i dobrych drewniany poza ceną niczym.
    No chyba ze masz na myśli te plastry miodu czy drzwi sosnowe z marketu to wtedy owszem.

  3. #1283

    Domyślnie

    znacie drzwi fimy Kubiszyn? fajne wzory, ceny też (fornirowane), ale mało opinii

  4. #1284
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał edak
    znacie drzwi fimy Kubiszyn? fajne wzory, ceny też (fornirowane), ale mało opinii
    Ja mam drzwi Kubiszyna Piękne są i solidne - białe, malowane z matowymi szybami. Listwy przypodłogowe też mam od nich. Jestem zachwycona jakością obsługi - panowie, którzy montowali mi naścienne drzwi przesuwne nie umieli sobie poradzić z dziwną płaską maskownicą, więc stolarnia zrobiła mi gratis w 3 dni maskownicę wyprofilowaną, którą można przykręcić do ściany.

    Fotki już kiedyś wklejałam, ale powtórzę, żeby mnie nikt o autoreklamę nie oskarżył




  5. #1285

    Domyślnie

    A jak się sprawują takie białe drzwi i listwy przypodłogowe? Bardzo mi się podobają ale boję się, że będą niepraktyczne ponieważ będą się brudzić.

    Pozdrawiam

  6. #1286
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał worobiej
    A jak się sprawują takie białe drzwi i listwy przypodłogowe? Bardzo mi się podobają ale boję się, że będą niepraktyczne ponieważ będą się brudzić.

    Pozdrawiam
    Bez zarzutu, czyści się błyskawicznie. To jak z białą kuchnią - mniej widać zabrudzenia niż na ciemnej

  7. #1287

    Domyślnie

    A kto powiedział ze drzwi z plastrem miodu wymienia się po 3-5 latach owszem są słabsze od tych z płytą ale 3 lata to przesada wg statystyki Porta w plastrze miodu średnio ma 8 lat żywotności i to takiej dość konkretnej jak na drzwi za 500 zł to całkiem dużo. Płyta w środku zwiększa ich trwałość do trzech razy, czym więc różnią się od gorszych drewnianych i dobrych drewniany poza ceną niczym.
    No chyba ze masz na myśli te plastry miodu czy drzwi sosnowe z marketu to wtedy owszem.[/quote]


    Z autopsji. Ja musiałam wymieniać je po 3,5 latach - drzwi zostały zdezelowane przez dzieci. Natomiast u mojego sąsiada zaczęła odklejać się okleina po niecałych 3 latach ( naprawę wycenili na 250 zł/szt.). To są suche fakty!
    Iza

  8. #1288

    Domyślnie

    ja w mieszkaniu miałam drzwi plaster miodu, Classen, były z nami 4 lata i sprzedalismy je razem z mieszkaniem - drzwi nadal były w stanie bdb, nei lcizac 1 obtarcia, którego dokonał potomek ostrym narzędziem. ale tu i drewno by się poddało.
    od 25.09.2009 mieszkamy na wsi

  9. #1289

    Domyślnie

    wygląda mi to na typową reklamę :evil:[/quote]


    Może i tak. Miałam z PORTY i po 3 latach wymianka. Te na razie są ok- mam je 6 miesięcy. Na tym forum podobno mieliśmy polecać te z których jesteśmy zadowoleni, czyż nie tak? :lol: :lol:
    Iza

  10. #1290

    Domyślnie

    Cytat Napisał izajankowiak
    wygląda mi to na typową reklamę


    Może i tak. Miałam z PORTY i po 3 latach wymianka. Te na razie są ok- mam je 6 miesięcy. Na tym forum podobno mieliśmy polecać te z których jesteśmy zadowoleni, czyż nie tak?
    Nie dziw się, że jesteś posądzana o reklamę, skoro Twój pierwszy post na forum wychwala jakąś firmę. Chcesz być bardziej wiarygodna, to podziel się zdjęciami swoich drzwi.
    Na początku dłuuuugiej drogi...

  11. #1291

    Domyślnie

    Ok- zrobię zdjęcia moich pięknych drzwi Janus jak przyjadę do domu. Mam nadzieję, że Wam też się spodobają.
    Iza

  12. #1292

    Domyślnie

    Mam problem ze wstawieniem zdjęć drzwi- powiedzcie jak to zrobić!
    Iza

  13. #1293
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał facet27
    okleina select jest uzyskiwana prawie tak samo jak ta totalnie naturalna jedyna różnica to ta, ze po zeskurowaniu słoji nie kładzie się tego na drzwi tylko klei w takie jakby sześciany i tnie w drugą stronę w ten sposób uzyskuje się efekt tak jakby wyprostowanego słoja przez co unika się przebarwień które występują w niemodyfikowanej okleinie.
    Co do różnic i tak są dużo mniejsze niż kiedyś ale są za to okleina select na całych drzwiach jest jednakowa i masz powtarzalność bez względu na partię towaru.
    Jeśli klejenie w sześciany uważasz za całkowicie naturalne.. to mamy zupełnie inny sposób postrzegania świata.

    Najprościej mówiąc okleina naturalna to taka cieniutka warstwa zdjęta z drewna - zupelnie jak bardzo cieniutka deseczka.

    Okleina modyfikowana to te same plastry drewna ale poklejone w warstwy które tnie sie później jak waflelki - stąd równy układ "słoi" które de facto prawdziwymi słojami nie są. I gdzie tu jest naturalny wygląd? Tu liczy się wg mnie tylko naturalne pochodzenie, dobra trwałość i modna struktura.

    Jest jeszcze okleina "strugana obwodowo", ale że dawno jej nie widziałem na polskich drzwiach to nie będę tu przytaczał sposobu jej tworzenia.

  14. #1294

    Domyślnie

    Cytat Napisał izajankowiak
    Mam problem ze wstawieniem zdjęć drzwi- powiedzcie jak to zrobić!
    Proszę: http://forum.muratordom.pl/jak-wklei...ia,t138412.htm
    Na początku dłuuuugiej drogi...

  15. #1295
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar iness650
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie drzwi

    Moje drewniane do pokoi:

    Do łazienek:

  16. #1296

    Domyślnie

    iness650

    bardzo ładne drzwi.
    Napiszesz coś wiecej o nich?
    http://nasza-klasa.pl/profile/8917382
    zapraszam wszystkich forumowiczów

  17. #1297

    Domyślnie

    To jest są te drzwi. Podobają się?

    http://images50.fotosik.pl/211/c80bd9a177b09b3dmed.jpg
    Iza

  18. #1298

    Domyślnie A mogę prosić o opinie o drzwiach WINDOOR

    A mogę prosić o opinie o drzwiach WINDOOR Wsola/Radom ktoś je zna użytkuje
    Mądry dwa razy pyta najmądrzejszy pyta wciąż!.

  19. #1299

    Domyślnie Opinie o WINDOOR?????

    WINDOOR ?
    Mądry dwa razy pyta najmądrzejszy pyta wciąż!.

  20. #1300

    Domyślnie

    Kiedyś troszkę drzwi montowałem tak że wiem jak to wygląda obracam sie też w środowiku produkcji drzwi i opini bo troszke tego sprzedaje teraz mam montażystów pod sobą którzy praktycznie każdego producenta montowali . mogę cos podpowiedzieć . Osobiście sobie będę wstawiał drzwi Dewro najlepsza cena co do jakośi pomimo że czasami coś producent nawali a jak nie starczy funduszów to cos z Pol-skone.

Strona 65 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony