dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 66 z 253
Pokaż wyniki od 1.301 do 1.320 z 5049
  1. #1301

    Domyślnie

    Cytat Napisał facet27
    Cytat Napisał Elena76
    A czy ktoś ma drzwi Ferrero Legno i może się podzielić doświadczeniami z użytkowania?
    pracowałem obok firmy która je sprowadzała żeby nikogo nie oczerniać nie ta jakość nie ta cena nie to wykonanie. We Włoszech nawet nie jest to znana firma tu ktoś poprostu podchwycił temat i drzwi tej firmy możesz kupić raptem w kilku miejscach w Polsce ale niczym się nie różnią od tych o których tu dyskutujemy nawet mają taka konstrukcję jak Porta ramiak sosnowy i płyta tylko zamiast plastra miodu czy płyty mają w środku kratownicę z tejże sosny.

    pzdr.
    facet27, dzięki patrząc na ceny liczyłam, że jakość będzie równie wysoka
    Dziennik i komentarze to już historia

  2. #1302
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar marnika
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    324
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    83

    Domyślnie

    Witam, mam swoje dwa typy upatrzone
    1*INVADO MERANO.
    Z garażu do wiatrołapu, spiżarnia obok kuchni, schowek pod schodami- pełne

    Łazienka- dolna (wc)

    Z wiatrołapu na dole do holu chcę takie bez jednej szybki na dole, żeby ktoś nie wszedł przypadkiem w tą szybę

    Na górze trzy lub czteroszybowe, a włazience takie jak wc na dole.
    2* DRE MODERN 30

    Z tego, co czytałam, to każda firma ma jakieś wpadki. Proszę bardzo o Wasze doświadczenia z DRE I INVADO.

  3. #1303
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    DRE czy INVADO to podobna liga cenowa i jakościowa. Podobne będą drzwi Manhatan w Centurionie (i chyba tańsze).
    Tu cena obrazuje jakość wykonania - nie można na takie drzwi patrzeć z bliska, bo zbyt łatwo dostrzec niedoskonałości wykonania.

    W podobnej cenie i wyglądzie jest nowa Porta FIT a wg mnie na pewno będzie dużo lepiej wykonana. Ale to moja prywatna opinia.

  4. #1304

    Domyślnie

    cstanowczo polecam invado pomimo ze mają eż wpadki czasami im sie coś pomuyli i inaczej zrobią natomiast zwróć uwagę na wykonanie gdzie łaczy się laminat czy jest widoczny co do porty to niewiem ale najważniejsze to kolor czy ci będzie pasował oraz łączenie w srodku wszystkie z ych tańszych mają to samo do garażuproponowałbym ci pełne z powodu róźnicy temperatury z dodatkowym wypełnieniem

  5. #1305
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar marnika
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    324
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    83

    Domyślnie

    A masz INVADO, czy ktoś ma i zachwala? Wiadomo, że chciałabym drzwi drewniane takie za 1-1.5 tys, ale niestety finanse... A centurion to odpada, bo ich punty sprzedaży za daleko ode mnie. DRE ma znowóż w ofercie nasz dystrybutor okien, więc może jakiś rabacik dostaniemy... 10 sztuk będzie- to już chyba coś da się wynegocjować. W sumie jeszzce trochę czasu mam, ale swoje typy trzeba mieć....

  6. #1306

    Domyślnie

    nie tyle że mam ale sprzedaje, dosyć fajnie wyglądają i tak jak pisałem nic sie z nimi nie dzieje. Natomiast co do dre i rabatów to tak naprawdę zależy od politiki firmy ja np. na te tańsze nie daje bo słaby zarobek co do cen czy opłaca się dać 1500 zł za drzwi to rzeczywiście zależy od kwoty za jaką chcemy kupić.Proponuje rozwiązanie jeżeli to jest domek to np na część reprezentatywną czyli dól dać jakieś bardziej wartościowe drzwi a góra invado .

  7. #1307
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał marnika
    A masz INVADO, czy ktoś ma i zachwala? Wiadomo, że chciałabym drzwi drewniane takie za 1-1.5 tys, ale niestety finanse... A centurion to odpada, bo ich punty sprzedaży za daleko ode mnie. DRE ma znowóż w ofercie nasz dystrybutor okien, więc może jakiś rabacik dostaniemy... 10 sztuk będzie- to już chyba coś da się wynegocjować. W sumie jeszzce trochę czasu mam, ale swoje typy trzeba mieć....
    Zerknij na drzwi Kubiszyn - www.drzwi-kubiszyn.com.pl Drewniane za mniej niż 1000 zł

  8. #1308

    Domyślnie

    bardzo ciekawa strona chciałbym zobatrzyć wykonanie czy mają jakieś przedstawicielstwo na warszawe ? generalnie widze że mają bardzo podobne drzwi do pol-skone i jeżeli chodzi o forniry to nawet tańsze . jak na malowane to bardzo tanie ciekawe jak wygląda kwestia wypełnienia większość producentów za malowane dosyć sporo sobie dolicza i są drozsze od fornirów nawet. postaram sie znaleźć gdzieś ich ekkspozycje i wtedy się coś więcej wypowiem

  9. #1309
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał GZES
    bardzo ciekawa strona chciałbym zobatrzyć wykonanie czy mają jakieś przedstawicielstwo na warszawe ? generalnie widze że mają bardzo podobne drzwi do pol-skone i jeżeli chodzi o forniry to nawet tańsze . jak na malowane to bardzo tanie ciekawe jak wygląda kwestia wypełnienia większość producentów za malowane dosyć sporo sobie dolicza i są drozsze od fornirów nawet. postaram sie znaleźć gdzieś ich ekkspozycje i wtedy się coś więcej wypowiem
    Napisz do nich, a podadzą Ci namiary na przedstawiciela - ja tak właśnie znalazłam u siebie. Mam malowane białe i jestem zachwycona jakością, solidne, ciężkie, bez usterek. Listwy też u nich zamawiałam i są rewelacyjne

  10. #1310
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska
    Zerknij na drzwi Kubiszyn - www.drzwi-kubiszyn.com.pl Drewniane za mniej niż 1000 zł
    A ja mam duże wątpliwości co do zaliczenia ich do drzwi z drewna...

  11. #1311
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Cytat Napisał GZES
    bardzo ciekawa strona chciałbym zobatrzyć wykonanie czy mają jakieś przedstawicielstwo na warszawe ? generalnie widze że mają bardzo podobne drzwi do pol-skone i jeżeli chodzi o forniry to nawet tańsze . jak na malowane to bardzo tanie ciekawe jak wygląda kwestia wypełnienia większość producentów za malowane dosyć sporo sobie dolicza i są drozsze od fornirów nawet. postaram sie znaleźć gdzieś ich ekkspozycje i wtedy się coś więcej wypowiem
    Oglądałem ich drzwi w salonie okien avante w Kluczach. Można się wybrać jadąc z K-wa d W-wy. Po przefiltrowaniu opinni, zosatły mi na placu boju do wyboru polskone i kubiszyn. Zobaczymy które wygrają. Ale to tak w okolicach marca.

  12. #1312
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar e-go
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    podkrakowska wieś :)
    Posty
    52

    Domyślnie

    witam wszystkich
    cytam i czytam
    i buduję i wykańczam...
    ponieważ mam aż 14 sztuk do kupienia, wiec ustaliłam sobie pułąp cenowy i szukałam...
    z mnóstwa propozycji drzwi spodobały mi się Polskone Kongo - ale niestety w katalogu, już już zamawiałam i co? rzeczywisty kolor okleiny był tak różny od mojego wyobrażenia na podstawie katalogu :/... więc w sklepie w którym było dużo różnych drzwi postanowiłam wybrać jakiś model - teraz już organoleptycznie
    miałam dwa założenia - musiały być ciemne i z szybą możliwie dużą
    ciemne - bo jeden członek rodziny niedowidzi i drzwi muszą się odróżniać od ścian
    z szybą - bo korytarz na górze musi zostać doświetlony
    no i po "wymacaniu" wszystkich wybrałam DRE ciemny orzech ryfla model Vetro - termin relizacji - 12 tygodni (!!!) jak mi przywiozą i zamontują, to opiszę co i jak
    na cenie można zejść od razu 15 %, jeżeli zamówi się drzwi wraz z montażem - bo wtedy jest VAT 7 % a nie 22 %. Reszta to kwestia przychylności kierownika sklepu

  13. #1313

    Domyślnie

    My byliśmy dziś pytać o drzwi, też chyba weźmiemy Dre. Powiedzieli nam - 7 tygodni. I ja myślałam, że to strasznie długo, a co dopiero 12....

  14. #1314
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał marnika
    Wiadomo, że chciałabym drzwi drewniane takie za 1-1.5 tys, ale niestety finanse...
    Tyle już razy zachwalałam w tym wątku drzwi ze Stolwaxu, aż ktoś pomyśli że mam w tym jakiś interes Mam, ale żaden inny poza polecaniem naprawdę dobrych i niedrogich drewnianych drzwi. Sami takie mamy
    Zamawia się je wyłącznie za pośrednictwem Leroy Merlin. Mają te drzwi na wystawach, a zamawia się z katalogu.
    Rok temu, gotowe (pełne) kosztowały ok. 700 zł. Surowe (takie kupowaliśmy) ok 300 zł.

    http://www.stolwax.com.pl/

  15. #1315

    Domyślnie

    nie wiem czemu ludzie na tym forum jadą tak po dre... Mój dobry znajomy założył dre idea ponad rok temu (wenge) w okleinie. Wygladają naprawdę dobrze ( bez porównania do tanich oklein porty- wiem co mówię portę mam od pół roku w pracy - w miejscu mało uczęszczanym - tragedia! - ale te porty w mojej pracy to maksymalna tanizna ). Co do dre - nie ma z nimi żadynch problemów, jak pisałem wyglądają super ( i to przy 2 letni dziecku ). Czyżby tak dobrze trafił? A może za wcześnie na ocnę?
    Ja osobiście ze względu na finanse zdecyduję się na dre z płytą otworowaną...

  16. #1316
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Cytat Napisał marnika
    Wiadomo, że chciałabym drzwi drewniane takie za 1-1.5 tys, ale niestety finanse...
    Tyle już razy zachwalałam w tym wątku drzwi ze Stolwaxu, aż ktoś pomyśli że mam w tym jakiś interes Mam, ale żaden inny poza polecaniem naprawdę dobrych i niedrogich drewnianych drzwi. Sami takie mamy
    Zamawia się je wyłącznie za pośrednictwem Leroy Merlin. Mają te drzwi na wystawach, a zamawia się z katalogu.
    Rok temu, gotowe (pełne) kosztowały ok. 700 zł. Surowe (takie kupowaliśmy) ok 300 zł.

    http://www.stolwax.com.pl/
    Tylko osoba będąca na tym forum przelotem mogłaby źle odebrać Twój post
    Iława i okolice to zagłębie producentów drzwi z drewna. 90% niedrogich drzwi z marketów pochodzi z tamtych stron.
    Oferowane są jednak różne klasy: sęczne, bezsęczne, surowe, lakierowane..
    ale prawdą jest że 700 - 1000 zł za drzwi z opaskami i ościeżnicą na grubość ściany to jedne z bardziej atrakcyjnych cen.

  17. #1317

    Domyślnie

    w końcu są

    Drims




    od 25.09.2009 mieszkamy na wsi

  18. #1318
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Na środkowym zdjęciu widać jak dość ciekawie "wyszli" ze skośnej odchodzącej ściany. Takie kwiatki na budowie zawsze są trudne dla montażysty - ci wykazali się inicjatywą.
    Strzelam że kosztowały ok 2 -2,5 tys. sztuka.

  19. #1319

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-go
    witam wszystkich
    cytam i czytam
    i buduję i wykańczam...
    ponieważ mam aż 14 sztuk do kupienia, wiec ustaliłam sobie pułąp cenowy i szukałam...
    z mnóstwa propozycji drzwi spodobały mi się Polskone Kongo - ale niestety w katalogu, już już zamawiałam i co? rzeczywisty kolor okleiny był tak różny od mojego wyobrażenia na podstawie katalogu :/... więc w sklepie w którym było dużo różnych drzwi postanowiłam wybrać jakiś model - teraz już organoleptycznie
    miałam dwa założenia - musiały być ciemne i z szybą możliwie dużą
    ciemne - bo jeden członek rodziny niedowidzi i drzwi muszą się odróżniać od ścian
    z szybą - bo korytarz na górze musi zostać doświetlony
    no i po "wymacaniu" wszystkich wybrałam DRE ciemny orzech ryfla model Vetro - termin relizacji - 12 tygodni (!!!) jak mi przywiozą i zamontują, to opiszę co i jak
    na cenie można zejść od razu 15 %, jeżeli zamówi się drzwi wraz z montażem - bo wtedy jest VAT 7 % a nie 22 %. Reszta to kwestia przychylności kierownika sklepu
    Mnie się też ten model podoba, ale nie mają wersji pełnej, bez szyby, trzeba mi kilka pełnych i łazienkowe, a chciałabym, żeby były w takim samym stylu.
    A ty montujesz wszystkie jednakowe? Mam jeszcze trochę czasu z wyborem, ale już się rozglądam. A mogłabyś zdradzić ile cię wyniosły jedne z montażem? Jak pytałam w sklepie, to mi pani wyliczyła 1100zł
    'Always have the ugliest house in the street-then you don't have to look at it'

  20. #1320

    Domyślnie

    No właśnie,

    ile kasują firmy za montaż jednych drzwi ?

    Np. przedstawiciele - sklepy PORTY.

    Czy to jest jakoś ustalone z firmą PORTA czy to zależy od danego sklepu ?
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

Strona 66 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony