dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 68 z 253
Pokaż wyniki od 1.341 do 1.360 z 5049
  1. #1341
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  2. #1342

    Domyślnie

    Cytat Napisał agip
    Cytat Napisał magga
    coffee nie ma sprawy
    agip klamki kupowałam na żywioł w leroy merlin, niestety nie pamietam modelu, są faktycznie trochę kanciate, mają kwadratowy szyld i zachęcającą cenę(na tych dwoch ostatnich najbardziej mi zależało )
    o ile to pomoże to na zdjęciu poniżej widać ja trochę lepiej

    to muszę skoczyć do leroya
    ale widzę, że masz też piękną łazienkę
    dzięki jeszcze mocno niedokonczona, ale jest chociaz klamka

  3. #1343

    Domyślnie

    Magga, rekonesans zrobiony i na 90% bedzie Porta w okleinie CLP. Dzięki Ci dobra kobieto. A łazieneczka Twoja faktycznie obiecująca.

  4. #1344

    Domyślnie

    Cytat Napisał coffee
    Magga, rekonesans zrobiony i na 90% bedzie Porta w okleinie CLP. Dzięki Ci dobra kobieto. A łazieneczka Twoja faktycznie obiecująca.
    no to sie bardzo ciesze ze mogłam pomoc!

  5. #1345
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar e-go
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    podkrakowska wieś :)
    Posty
    52

    Domyślnie

    [quote="finlandia"]Tak, cena za montaż zależy od dystrybutora (a raczej od jego montazysty, bo fachowcy się cenią )
    Warto zapytać o cenę drzwi i montaż (konkretnie) w 2-3 punktach - często w wycenach nie jest to rozbite i wiadomo ile jest rabatu a ile robocizny...
    [quote]

    dokładnie tak jest - w sumie to teraz trudno powiedzieć nawet ile wyszło za sztukę drzwi, poniważ ze względu na zamawianą ilość i montaz dostaliśmy trochę upustu - o efekcie końcowym napiszę (pod koniec grudnia zapewnie
    jak się nauczę wklejać zdjęcia to i zdjęcia podrzucę

    pozdr

  6. #1346

    Domyślnie

    Ja z kolei nie polecam DRE. Mam drzwi do pokoju i łazienki z serii Lack, kolor wenge. Pomijając 3 miesiące oczekiwania, bo zamówienie jednej z ościeżnic gdzieś się zgubiło... Podejrzewam, że to z tego powodu jedno skrzydło jest trochę wykrzywione, jakby czekało w magazynie oparte o coś.
    Skrzydła mają szybki w środku, ale ta 'ramka', która trzyma szyby jest z całkiem innego materiału niż samo skrzydło.Okleina na brzegach się nie styka i widać jasną płytę z pod spod. I tak na około drzwi :/
    Ogólnie na + tylko cena. Ale mimo to uważam, że jakość powinna być lepsza.

  7. #1347

    Domyślnie

    Ja też nie polecam Porty - w starym mieszkaniu mieliśmy i bardzo szybko zaczęła odklejać się okleina oczywiście po gwarancji
    Zapraszam na swój prywatny blog http://www.milemaison.blogspot.com/

  8. #1348
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    U nas Classen [/u]

  9. #1349

    Domyślnie

    Co sądzice o drzwiach z włoszczowy. Wyglądają bardzo solidnie. A jak to jest z tym ociepleniem skrzydła: we włoszczowej jest tylko samo drewno, natomiast inni produceni stosują styropian w środku obłożony kasetonami. Taka sama grubość, a które będą cieplejsze ? Ktoś pomoże ?

  10. #1350

    Domyślnie

    Na pewno nie polecają classena, montażysta w sklepie odradził mi je stanowczo, argumentując, że firma ta jest specem od podłóg, ale z drzwiami to im nie bardzo wychodzi, są nienajlepszej jakości, słaba struktura i przy montażu potrafią się uszkodzić, a co dopiero potem - podczas użytkowania.
    cherry

  11. #1351

    Domyślnie

    Ja zaufałam sprzedawcy i wybrałam Stolarkę Wołomin skrzydło+ościeżnica ok 900 zł, montaż za tydzień, zobaczymy co z tego będzie:)
    cherry

  12. #1352

    Domyślnie

    Ludzie,

    nie można odradzać innym danej firmy, nie podając wogóle żadnych szczegółów odnośnie owego zniszczonego modelu.
    I co najważniejsze... jego ceny !

    Każda z tych firma ma bardzo szeroki wachlarz drzwi - od najtańszych do bardzo drogich !
    Wiadomo, że te najtańsze ( np. za 300 zł ) będą gorsze od tych za np. 2.400 zł.
    Przecież to oczywiste.
    A podkreślam : oba modele mogą być TEJ SAMEJ FIRMY !

    I w ten sposób ktoś kupił drzwi np. PORTY za 300 zł, za jakiś czas zaczęło się z nimi coś dziać to zaraz leci i krzyczy na cały świat, że drzwi z PORTY są do bani !

    Uważam, że to są bardzo niesprawiedliwe oceny, mocno krzywdzące dla każdego z tych producentów.
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  13. #1353

    Domyślnie

    Sama jeszcze nie mam drzwi ,ale znam opinie tych co mają drzwi w okleinie!

    Już po pierwszym odkurzaniu,wiekszość tych drzwi jest poobijana i ma uszczerbione krawedzie !!

    Polecam znależć dobrego stolarza i zrobić sosnowe,a potem zabejcować jak tam sobie chcesz!


    Zwłaszcza jak chcesz ciemne drzwi ,na tych to bedzie widać każdą ryse!

  14. #1354

    Domyślnie

    Mamy już drzwi z DRE i póki co jest OK (użytkowane tydzień ) Z Porty nam odradzano (sporo reklamacji), poza tym wzornictwo Porty jest takie sobie, a cenowo nie są konkurencyjni.

  15. #1355

    Domyślnie tetyda classena

    i w końcu my też mamy drzwi , tetyda classena kolor wenge, w rzeczywistości podchodzi pod antracyt (takie bardzo ciemne). Wyglądają o wiele lepiej w rzeczywistości niż na zdjeciach i w ktalogach. Rozglądaliśmy się długo i decyzja cały czas się zmieniała, ze wględu na fundusze wybraliśmy ostatecznie te.






  16. #1356

    Domyślnie

    Cytat Napisał magga
    Cytat Napisał agip
    Cytat Napisał magga
    coffee nie ma sprawy
    agip klamki kupowałam na żywioł w leroy merlin, niestety nie pamietam modelu, są faktycznie trochę kanciate, mają kwadratowy szyld i zachęcającą cenę(na tych dwoch ostatnich najbardziej mi zależało )
    o ile to pomoże to na zdjęciu poniżej widać ja trochę lepiej

    to muszę skoczyć do leroya
    ale widzę, że masz też piękną łazienkę
    dzięki jeszcze mocno niedokonczona, ale jest chociaz klamka
    Sliczna lazienka !
    czy moge się podpytać co to za szafka?

  17. #1357

    Domyślnie Re: tetyda classena

    [quote="mathiasso"]i w końcu my też mamy drzwi , tetyda classena kolor wenge,



    Wizualnie, te drzwi też mi się bardzo podobały, lecz wykończenie było gorsze niż dre z tej samej półki i wybór padł na dre w okleinie dąb złoty ryfla.

  18. #1358

    Domyślnie

    wizualnie wyglądają na wykończone całkiem nieźle
    dre mieliśmy w mieszkaniu i okleina sprawowała się średnio, poza tym stwierdziliśmy że przy naszej trójce maluchów to pewnie wszystkie drzwi będą "sprawowały" się tak samo

  19. #1359

    Domyślnie

    Cytat Napisał vilemo
    Cytat Napisał magga
    Cytat Napisał agip
    Cytat Napisał magga
    coffee nie ma sprawy
    agip klamki kupowałam na żywioł w leroy merlin, niestety nie pamietam modelu, są faktycznie trochę kanciate, mają kwadratowy szyld i zachęcającą cenę(na tych dwoch ostatnich najbardziej mi zależało )
    o ile to pomoże to na zdjęciu poniżej widać ja trochę lepiej

    to muszę skoczyć do leroya
    ale widzę, że masz też piękną łazienkę
    dzięki jeszcze mocno niedokonczona, ale jest chociaz klamka
    Sliczna lazienka !
    czy moge się podpytać co to za szafka?
    vilemo robimy sobie kącik wzajemnej adoracji)
    szafka jest z ikea, tak naprawdę jest w białym lakierze tylko na zdjęciu nie zdjęto jeszcze folii ochronnej aaa i ku mojemu zaskoczeniu ma szuflady z samodomykiem bluma

  20. #1360

    Domyślnie DRZWI CENTURION

    Nie polecam drzwi Centurion.Mam je w domu. Niby Japonska okleina, ale robiona pewnie w Chinach. Drzwi ladnie wygladaja przez kilka tygodni, jezeli lapiesz za nie, ta Japonska okleina odchodzi jak zdrapka w LOTTO. A na proby reklamacji w sklepie powiedzieli ze mam sobie zelaskiem ta okleine pzykleic.Nie wiem czy sie smiac czy plakac.
    Nasza Wierzba.
    http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/index.php?s=78&a=177


    Obudziło się we mnie zwierzę....obawiam się jednak że to leniwiec.

Strona 68 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony